2020 استرالیا, مردان مجرد نهایی تبدیل به یک تریلر بین نواک جوکوویچ و جوان اسلحه Dominic Thiem. بازی رفت این فاصله با جوکوویچ در نهایت غالب در پنج مجموعه (6-4, 4-6, 2-6, 6-3, 6-4). با این جوکوویچ را افزایش می دهد خود رکورد شگفت انگیز در استرالیا باز به هشت عنوان. که گفت: Thiem قرار دادن یک مبارزه بزرگ و در یک نقطه در طول بازی به نظر می رسد در حال اجرا و دور با آن. در واقع اتریش بازی های برگزار شده است به خوبی در طول دو هفته و حتی سیم رافائل نادال در یک چهارم نهایی.

اما در فینال جوکوویچ تا به حال برخی از ذخایر اضافی به جلو و از طریق. پس از به طرز عجیبی به دنبال پایین و از در دوم و سوم مجموعه, جوکوویچ یک معجزه آسا گشت در چهارم و دیگری دنده پنجم. در اوایل در حرفه خود جوکوویچ ممکن است داده اند تا در وسط بازی وقتی همه چیز نیست راه خود را رفتن. اما روز یکشنبه, صرب بود یک جانباز با 16 گرند اسلم عناوین زیر کمربند خود را و بازی در موفق ترین سطح. در عین حال باز گشت از دو مجموعه را در یک گرند اسلم نهایی شد و برای اولین بار جوکوویچ.

در حالی که کمی وجود دارد برای انتخاب بین این دو بازیکن جوکوویچ به وضوح به حال تجربه در کنار او. او تا به حال شده است قبل از اینجا بود کمی ذهنی سخت تر و حتی بهتر مجهز در غلبه بر شیاطین درونی او. توانایی خود را در نقاط مهم — چیزی که همه قهرمانان را — چه کردم جوکوویچ بیش از خط.

با اینحال اعتبار کامل به Thiem برای راه او ایفا کرده است. او رفت و پا به پا با یکی از بهترین در کسب و کار و تقریبا اول خود را با شدت بهم زدن. در واقع در میان نسل جوان از بازیکنان آن است Thiem که ثابت شده خود را به نزدیک به شکستن انحصار سه بزرگ — او شده است هل دادن نادال در فرانسه باز کردن بیش از دو سال گذشته است. Thiem قطعا یک اسلم به او. اما باید به مکر و تجربه به زرنگ تر بودن اسلحه جوان زمانی که آن را مهم است. اما Australian Open سال 2020 نشان داد که حداقل وجود یک مدعی که به طور بالقوه می تواند پایان دادن به تسلط جوکوویچ-نادال-فدرر سه نفر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو