تفرقه سیاست: زمان لغو حجاب تیره

آینده متولی مسجد مقدس در مکه و مدینه که قرار است به برخی از اسلام حتی اگر او نیست که امام (رهبر معنوی) ساخته شده قطعی بیانیه برخی از زمان به عقب بود که به صورت نمادین منادی پیشرفت اسلامی در جامعه بسیار مورد نیاز برای سال در حال حاضر! ولیعهد عربستان سعودی که بیش از کمر در آینده ای نزدیک شده است “راه رفتن صحبت کنید” پس از آن در طلوع در برخی از رادیکال و بسیار تغییرات مورد نیاز به جامعه ای که متوقف مترقی پس از قرن 12th.

تا حدود پایان قرن 11th, اسلام بوده است ارگ پیشرفت در جهان است. بهترین فکری اکتشاف و کشف علمی بر روی زمین اتفاق افتاده در جامعه است ، نمونه بسیار است. بیش از دو سوم از ستاره ها در آسمان باید عربی نام. همه ما با استفاده از اعداد عربی. و بیشتر وجود دارد: جبر الگوریتم زاویه نادر کیمیاگری و الکل و اکسیر و…. این همه تغییر که با نفوذ مسلمان الهیات حمید Al غزالی اعلام کرد همه علوم به عنوان بد و پیشرفت درست کردم یخ زده.

اسلام به هند آمد در اطراف 620 آگهی در طول عمر از حضرت محمد (ص) با ورود ملک Deenar یکی از اولین شناخته شده مسلمانان را به بازدید از جنوب آسیا به گسترش این دین است. تحت چرا سلسله او ابزاری در ساخت اولین مسجد در هند در سال 629 میلادی در Kodungallur کرالا. به دلیل ادویه جات ترشی جات و تجارت با اعراب بسیاری از Keralites از جمله پدران من بودند که Brahmins رو به اسلام گروید.

تا اواخر دهه 1970 آن بود که نادر برای پیدا کردن زنان در هند حجاب (یا عبا یا burkha یا حجاب آن را به عنوان معادل آن به نام). چند خانم مسن آن را پوشید سپس به خصوص پس از انجام حاج احتمالا اشتباه عربستان لباس سنتی به عنوان اسلامی.

در حدود سال 2000 تغییر دریا گرفته شده بود: ازدواج و خانواده توابع غرق شد با پنگوئن ها – سیاه و سفید-حجاب زنان چادری – در آب و هوای شرجی از کرالا. و آنها همه جا بودند: ایستگاههای اتوبوس و مراکز تئاتر و قطار و غيره. آنچه تغییر کرده بود در مدرن روز ؟ آیا زنان بیشتر تبدیل به اسلامی در حال حاضر نسبت به قبل و یا آنها آغاز شده ورزشی “holier-than-thou” نگرش تا حدودی شبیه به سفید Trishul نماد این Iyengars نمایش بر روی پیشانی خود را?

سیاه چادر عربی به عنوان یک لباس نامناسب برای آب و هوای گرمسیری است اما کسانی که سعی به این اشاره شد خود به عنوان “kaafirs” (ص) حتی “تحصیل کرده” مسلمانان است. با عربستان ولیعهد ساخت این بیانیه و تصویب تغییرات مردمی که در حال حاضر ایستاده توجیه: “شریعت قوانین تصریح می کند که زنان با پوشیدن لباس مناسب و معقول احترام لباس شبیه مردان است. این نیست به خصوص مشخص کردن یک عبای سیاه و یا سیاه و سفید headcover. این تصمیم به طور کامل از چپ به آنها را.” در یک کشور طولانی شناخته شده برای آن سیاست های سختگیرانه در جدایی از مردان و زنان و با دادن این تحول شد. در حالی که مخالفان ممکن است به شمشیر از این جهت بسیار روشن است: اسلام به هیچ تکرارهای یا حجاب یا پرادا به عنوان طولانی به عنوان لباس و پوشش یک زن مناسب و متحیرکننده است.

این عبای سنتی عربی لباس است که محافظت از بدن و صورت و مو از حرارت خشک و باد که حامل میکرو ذرات سیلیکا از شن و ماسه در این دسر از شبه جزیره عربستان است که تا حدودی شبیه به راجستان که در آن زنان خود را پوشش بدن و صورت و سر رغم اینکه مسلمانان است. بیش از یک دوره از زمان برای اولین بار با حاج زائران و سپس با افزایش خلیج فارس استخدام, مسلمانان هند, تفسیر آن به عنوان سنتی اسلامی می پوشند. برای بسیاری از این نیز بسیار راحت آنها را مجبور به انجام استادانه آرایش و پانسمان و هنگام بیرون رفتن. (مخفیانه بسیاری از مردان مثل این سریع کمد تابع).

قرآن را مشخص می کند در هر نقطه که زنان باید از پوشیدن حجاب. آن را تنها می گوید که زنان مؤمنان باید در قرعه کشی پایین شال خود را بیش از آنها را (33:59). کلمه عربی استفاده می شود در اینجا جمع “Jilbaab” که به معنی یک شال را پوشش می دهد که یک زن به درستی. اساسا به این معنی که یک زن باید پوشش خودش را به درستی به طوری که او را جذاب بخش نمایش داده نمی شود به غریبه ها. به گفته محققان زنان نباید لباس تنگ, تنگ یا لباس نازک را که توجه به آنها را در یک شیوه ای نامناسب. یک مد عبای است که بسیار تنگ و برگ هیچ چیز زیادی به تخیل مناسب نیست اگر چه بسیاری از زنان جوان در خلیج پوشیدن آن.

در حال حاضر قبل از فمینیست های خود را به خشم در اسلام برای اینکه تبعیض آمیز اجازه دهید من به شما بگویم قرآن صحبت می کند در مورد “حجاب” برای مردان بسیار زودتر. باور-مردان باید نگاه خود را پایین تر و متواضع است آنچه در آن تجویز – قرآن هشدار قبل از آن توصیه می کند زنان است.

ایده تناسب نسبی است و شما متفاوت است و در فرهنگ های مختلف. برای مثال در جامعه تناسب ممکن است یک لباس شنای زنانه دوتکه. حتی فمینیست معتقدند که مردان تصادفی نیاز نه جذب آنها. سنتی “Salwar Kameez” کاملا یک لباس مناسب برای هند و جریان اصلی.

یکی از دلایل اصلی نفرت علیه مسلمانان در برخی از نقاط هند است که مبتنی بر جهل است و این تا حدودی ایجاد فرهنگ بیگانه و سوء تفاهم البته شباهت ها بیشتر از تفاوت بین هندوها و مسلمانان است. از زمان همه گیر به ما نشان می دهد که هیچ کس تا یک موضوع را در پوشش چهره با ماسک. پس چرا دیگری را حجاب باعث آنقدر غم و اندوه?

در حالی که پانسمان و یک انتخاب شخصی است و هیچ چیز مذهبی در مورد آن با ریختن عربی فرهنگ حجاب و استقبال از سنت های محلی زنان مسلمان در هند می توانید به معنای واقعی کلمه لغو حجاب تیره بیش از خود اسلام و بخشی از جریان اصلی. و این می تواند علاوه بر کاهش خمیازه تقسیم بین آنها و دیگران که عمدتا نادان هستند از آداب و رسوم اسلامی.

یکی از مهمترین و اغلب استفاده می شود کلمات در قرآن است “فکر می کنم” و این تنها می تواند تمرین زمانی که مسلمانان تحصیل بیشتر و بیشتر در علم ریاضی و ادبیات. برای آنها یا سوء تعبیر یک آیه در قرآن است که می پرسد مسلمانان متمایز از بقیه: این آیه به معنای افتراق از طریق اعمال خوب اما اکثرا بی سواد که نمی اعمال می شود “فکر می کنم” را انتخاب ساده تر و ملموس sartorial و صورت-مو مسیر! بسیار با سواد کرالا جامعه نشان داده است به جهان چگونه بسیار شبیه Keralites شده اند با سیل و زمان همه گیر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>