تقسیم ما می میرند: آنچه که یک بیماری همه گیر می گوید یک ملت

آن ربع به هفت صبح یکشنبه گذشته. من هنوز در رختخواب زمانی که تلفن من زنگ زد. صدای که از من استقبال شد که از Masud از ون راننده و حمل و نقل بود که به تغییر مبلمان من به آدرس جدید روز هند رفت و به مدت سه هفته مستند. پس از این معامله لغو کردم با PM ناگهانی اعلام سراسر کشور بسته شدن شب قبل از تغییر برنامه ریزی شده بود, من تا به حال هیچ دلیلی برای تماس با او. اما بیست روز به مستند او در بر داشت یک دلیل بسیار واقعی به یاد داشته باشید من در صبح زود. و بود که گرسنگی. اگر چه او نمی گویند به همان اندازه Masud ظاهرا رسیده بود محدودیت های خود را پس انداز ناچیز. با چهار دهان برای تغذیه پدر دو بچه به شدت نیاز به خرید برنج و سیب زمینی و یا حداقل چند قرص نان. او نیاز به برخی از پول او نیاز به رفتن به محل کار او کاملا مورد نیاز برای به دست آوردن. به طوری که او بیدار شد به یکی دیگر از دردناک بیکار روز در خانه آن را به او رخ داده است به پرس و جو اگر من خواهد بود مایل به حرکت در خانه با وجود مستند. چنین بود که او در ناامیدی که او مایل به خطر دستگیر شدن و یا حتی مورد ضرب و شتم توسط پلیس است. مشتاق به او کمک کند و در عین حال مراقب باشید که نه به صدمه زدن به سخت کارگر صادق غرور من خواست او را به تلاش برای رسیدن به من به نحوی بنابراین من می تواند او را به پرداخت یک ‘پیشرفت’.

Masud است به تنهایی در این مخمصه ، او فقط یک در میان صدها نفر از هزاران نفر از دستمزد روزانه کارگران در خیابان فروشندگان و دستفروشان و خود اشتغالی ارائه دهندگان خدمات در کشور که تشکیل این جمعیت است که ضربه سخت ترین تاج های مربوط به بحران است. به عنوان بزرگترین مستند آغاز شده و در 25 آوریل در چند ساعت متوجه گسترده و پرتکاپو کشور به حال آماده سازی برای رفتن به یک هفته طولانی در خواب زمستانی هستند. بدترین سانحه مطلق unpreparedness شد و نمرات از کارگران مهاجر که در تلاش برای فرار از گرسنگی ، عدم قطعیت و جدایی از خانواده ها موجب جمعی بازحمت حرکت کردن در بیش از صدها مایل در امتداد بزرگراه ملی در شمال هند است. حتی رسانه های بین المللی در زمان توجه داشته باشید که دومین جرم خروج هند را دیدم پس از پارتیشن های مهاجرت که تنها می تواند تا حدودی متوقف شده توسط دولت تلاش در حمل و نقل و سایر نقاط کشور گسترده جمعیت unorganised کارگران و مشاغل کوچک بگیران—بسیاری از آنها را کمی امنیت مالی اگر هر—نیز رنج بشدت البته در کمتر مد دیدنی و جذاب.

سفید-یقه نیروی کار میانه هند با پشتیبانی راحت حقوق و بزرگترین مشکلات خود را در این غیر معمول زمان در حال خستگی و نسبی تازگی از کار-از-خانه فرهنگ. اما برای میلیون ها نفر از دیگران ذکر شده در بالا تنظیم یک صرفه وعده غذایی در روز برای خانواده و یا خود اثبات سخت تر روز به روز. حتما دولت مرکزی اعلام کرد که طرح امداد زود به مستند و افزوده توسط دولت طرح های سطح. اما چقدر از مفاد امداد رسانی هستند و در واقع رسیدن به هدف جمعیت حدس و گمان است. برای یکی مستقیم به صندوق نقل و انتقالات به زیر-فقر-خط مردم—دولت مرکزی خط اصلی از عمل وابسته است هر دو یک فرد نیازمند رسمی هویت به عنوان یکی و در داشتن یک jan-dhan حساب بانکی—که هر دو به دور از عام میان هند ضعیف است.

به طور کلی طرح های رفاه در این دنیای وسیع و پر جمعیت دموکراسی دریافت خنثی در بهترین زمان توسط تدارکاتی نقاط ضعف دخالت سیاسی و فساد است. وجود دارد به فرض این تاثیر اقدامات امداد در این زمان. این مستند به خودی خود بزرگ است اضافه شده نقص است که قطعا تشدید مشکلات عملی بر روی زمین است. محض اعداد هستند به طوری که بسیاری از آنها مطمئن شوید که به سقوط از طریق ترک تشریفات. و هزاران نفر از کاملا محرومان گروه دستمال وانت از جمله کودکان گدا و دیگر بی خانمان و بی بضاعت مردم—محروم هستند و حتی خیریه غذا در موسسات مذهبی در حالی که سازمان های غیر دولتی و سازمان های دیگر در تلاش برای نگه داشتن کار در میان مستند.

حتی به عنوان دولت ومیزان صرفه جویی در روستایی فقیر به خصوص کشاورزان numberless شهری فقیر در هند پرتکاپو شهرستانها دریافت نسبتا نادیده گرفته شده است. آن ساده است که در روزهای آینده رسمی عمومی سیستم توزیع که نتواند برای رسیدن به همه نیازمندان به دلیل رویه ها و دیگر اشکالات به شدت افزوده با تلاش بیشتر در تحویل مستقیم از مواد غذایی اگر ما برای خنثی کردن بحران انسانی در این مستند میزاره. حقوق و مزایای طبقه متوسط و دیگر از نظر مالی امن مردم ممکن است خواسته شود برای کمک به این ورزش به منظور افزایش نیروی انسانی ظرفیت دولت. بیشتر دولتی هزینه های شخصی تجهیزات حفاظتی و تست مورد نیاز خواهد بود برای این اما که باید امکان داده می شود که ما دریافت میلیاردها دلار کمک از صندوق بین المللی پول و از کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده آمریکا.

همه چیز در نظر گرفته ممکن است گفته شود که برای همه هند فقیر هستند که تا حد زیادی بی سواد, شبح مرگ با گرسنگی یا سوء تغذیه است که بیشتر واقعی تر و فوری وحشت از احتمال یک بیماری است که هنوز هم برای تلفن های موبایل مانند یک افسانه به بسیاری از آنها. اضافه کردن به این واقعیت است که این حاشیه رانده مردم نیز پیدا کردن آن را بسیار سخت برای به دست آوردن ناچیز مراقبت های پزشکی به صورت عادی بیماری است که آنها در بيمارستان های دولتی در زمان عادی. من ملت و سپس به دنبال در یک سناریو جایی که مرگ و میر با دلایل مربوط به COVID-19 خواهد تعداد کسانی که ناشی از وارداتی بیماری ؟ ما در واقع تجارت زندگی برای زندگی انتخاب برای خرید ایمنی برای طبقه متوسط و طبقات بالا در هزینه های فقیر ؟ ببخشید من برای به خاطر سپردن قرن هجدهم انگلیسی طنز جاناتان سویفت در این زمینه, اما ما به نظر نمی رسد به دنبال از طریق یک تنوع از خود تیز و برنده ‘پیشنهاد’? * ما با یک ناخودآگاه جمعی را حذف جمعیت فقیر ما–که نخ نما ظاهر عدم آموزش و شهری لهستانی شرمسار ” ما ” قبل از جهان و صدمه زدن به غرور و افتخار ما به عنوان شهروندان جهانی ظهور ‘ابرقدرت’?

غمگین طنز از آن همه است که آن را حتی بی شک ثابت شده است که یک مستند خواهد توقف گسترش پاتوژن رمان برای بسیار طولانی تر و یا حتی هند نسبتا پایین COVID-19 مرگ و میر تا کنون کاملا به تاثیر مستند. در واقع کارشناسان مانند دانشمند ارشد از “سازمان بهداشت جهانی” بوده است هشدار می داد ما که اجتماعی فاصله به تنهایی کافی نیست برای جلوگیری از گسترش این بیماری در ماه های آینده. واضح است که دولت مرکزی هند نیاز به شروع به برنامه ریزی منظم خروج از آنچه که در سطح جهان بزرگترین و دقیق ترین مستند اگر آن را واقعا نمی خواهید برای رفتن در حفاظت از مرفه در هزینه های فقیر.

همانطور که می دانیم Coronavirus همه گیر است اخلال در تعادل اجتماعی و اقتصادی در بسیاری از کشورها. اما این درست است به خصوص از وسیع و در حال حاضر عمیقا نابرابر ملت هند است. این بیماری همه گیر است که افشای خطوط گسل در بافت اجتماعی چشمگیری ما به مقابله با این واقعیت است که پس از بیش از هفت دهه از استقلال ما هنوز یک راه طولانی از عدالت اجتماعی است که ما با هدف برای رسیدن به. در روزهای آینده زمانی که شدید اقتصادی خرید اینترنتی از مستند خواهد بود احساس توسط کشور بزرگ را ما به یاد داشته باشید قدرتمند هشدار رابیندرانات تاگور صدا برای ملت ما شده است. “یکی از شما شیرجه رفتن به پایین را با اتصال شما به پایین/یکی از شما با فشار به عقب می کشد شما را از پشت سر.” (‘Apomaan’/ ‘رسوایی’).

*( اشاره است به جاناتان سویفت 1729 طنز, مقاله, ‘یک پیشنهاد برای جلوگیری از فرزندان مردم فقیر از یک Burthen به پدر و مادر خود و یا به کشور که در آن او satirised انگلیسی حقوقی و اقتصادی بهره برداری از ایرلند نشان می دهد که فقیر ایرلندی کودکان بود butchered و به فروش می رسد برای ثروتمند انگلیسی صاحبخانه.)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>