تقسیم ترس ؟

این است که تا بحال بزرگترین بحران در نوع خود در حافظه زندگی. هیچ رویداد دیگر می آید نزدیک از نظر مقیاس و رفت و برگشت خود را در آغوش در 100 سال گذشته. در یک سطح تمام بشریت باید متحد در چنین لحظه عمیق از بحران است. به این ویروس در بدن انسان است که به سادگی یک میزبان بالقوه و آن را با استفاده از آن بسیار محدود آرسنال از کلاهبرداری به اثر مخرب در ربودن مکانیسم بدن انسان در برابر خود. یک تهدید از این نوع به نظر نمی رسد به تبعیض بین این برچسب که ما را تقسیم. همه ملت به طور مساوی در معرض خطر; آنچه که امروز فاجعه در ایتالیا یا اسپانیا می تواند فردا داستان در جاهای دیگر. در عین حال همانطور که جهان در تلاش برای واکنش نشان می دهند به عنوان یکی پیر بخش در حال تعمیق و آنهایی که جدید هستند سرچشمه.

بیشتر قابل تقسیم است که یکی از بین مرفه که می توانید به استطاعت برای مخفی کردن و فقیر که هیچ چاره ای اما به شانس. در زمان خروج از مهاجران ناشی ناگهانی اعلام یک مستند نشان می دهد چقدر نامتقارن اثر هر عمل تلقی می شود محافظ می تواند باشد. برای کسانی که لازم نیست از حقوق و دستمزد ثابت و تضمین اشتغال ایده یک مستند بدون هیچ گونه وسیله ای برای حمایت از خود تهدیدی به مراتب بیشتر و فوری تر از ویروس خود را. در چنین شرایطی عجله بازگشت به خانه است هر دو یک غریزه اولیه و یک پاسخ مناسب. که این عمل از حفاظت از خود را می توان اصلی باعث آلوده شدن یک تابع از برنامه ریزی ضعیف توسط دولت, قطعا, اما در یک مطلب اساسی آن است که یک ساختاری نتیجه ضعیف بودن. فقیر به مراتب بیش از حد بسیاری در تعداد آنها به سادگی به معنی به انجام آنچه مورد نیاز است در زمانی که سرعت و منابع از جوهر است. آنها نیاز به زندگی در تنگ در محله های فقیر بهداشت استفاده شلوغ حمل و نقل عمومی و عدم لوکس بودن قادر به انبار کردن و قفل خود را زیرا آنها نگران درآمد زندگی هر روز است. مستندات ممکن است محافظت از ما به عنوان جمعی اما آن را در معرض آسیب پذیر به اقتصادی بدبختی که به نوبه خود به خطر انداخته توانایی خود را برای محافظت از خود و به عنوان یک نتیجه محافظت از بزرگتر جمعی. و از آنجا که ما هنوز در اوایل روز از انتقال; تفاوت آشکار در دسترسی به بحرانی بهداشت و درمان هنوز هم نمی کردم ،

دیگر تقسیم می شوند که باز می شود یک میان مردم محلی و کسانی که از بیرون به آن مسافران بین المللی داخلی بازدید کننده از دیگر نقاط کشور و حتی بازگشت محلی. ترس از وارد کردن آلودگی ایجاد حس سوء ظن و خصومت به عنوان ما سعی می کنیم سخت ترین مانع خودمان را در.

هفتماست خصومت به گسترش و حتی کسانی که درگیر در ارائه خدمات اساسی که در غیر این صورت پس valorized. انتظار می رود که با توجه به نقش مهمی که این افراد در این بازی باید وجود داشته باشد چیزی جز همدلی و تحسین از هر کس دیگری. در حالی که این درست است قطعا در فکر, در واقع ما دیده می شود به اندازه کافی موارد که در آن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خارج شده اند از خانه های خود توسط صاحبخانه و مواردی که پلیس را مورد آزار و اذیت و حتی مورد ضرب و شتم تا کسانی که به ارائه خدمات ضروری است. ما می خواهیم ما پزشکان در بیمارستان های ما اما نه در نزدیکی خانه ما به نظر می رسد.

یکی دیگر از بالقوه گسل های خط ایجاد شده توسط این ویروس یکی از بین جوان و پیر. نامتقارن تاثیر این ویروس از قربانیان ایجاد دو دیدگاه متفاوت است. جمعی قیمت است که نیاز به پرداخت می شود را امتحان کنید و نگه داشتن این ویروس در بررسی احساس بیش از حد بالا برای گروهی که معتقد است (نه کاملا به عنوان داده های اخیر نشان) که بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به آنها جزئی آنفولانزا مانند قسمت. به عنوان هفته اجتماعی فاصله کشش به ماه از برخی از نوع از کنترل به عنوان به احتمال زیاد این بخش را به خوبی ممکن است تبدیل به تلفظ.

پس از آن وجود دارد بیشتر از هر روز بخش بین احتیاط و بی تفاوت حکومت پیروان و قانون شکن. مختلف انسان روند تهدیدات به خصوص کسانی که نامرئی هستند و در واقع در آینده بسیار متفاوت است. این درست است به خصوص در این مورد که در آن طبیعت از رشد نمایی به گونه ای است که کاملا قابل کنترل وضعیت امروز را می خرد به مواج بحران در یک ماده از یک یا دو هفته. کسانی هستند که ترس و بسیار محتاط در نظر گرفتن هر مراقبت بنابراین به عنوان برای محافظت از خود. و هستند کسانی که به سادگی نمی توانید ببینید چه سر و صدا است. ازدواج با زن بزرگتر سیستم باور است که نمایش تمام وخیم هشدار در مورد آینده بشریت با شک و تردید وحشت تولید شده احساس پر از شکوفه و در نظر برخی حتی تولید شده است.

به عنوان اعداد افزایش می دهد و اگر وضعیت کنونی ادامه, بسیار طولانی, نوع دیگری از تقسیم بندی است و به احتمال زیاد به ظهور. بین کسانی که بهبود یافته اند و باید ایمنی (برای هر رشته) و کسانی که هنوز هم در خطر است. تصور یک وضعیت که در آن مستند همچنان در یک فرم و یا دیگری را برای چند ماه و روانی دولت از کسانی که به دام افتاده در نتیجه. از سوی دیگر برای کسانی که پدید آمده اند از طرف دیگر محدودیت هایی که قرار داده شده در هر کس را کاملا احساس کار برکنار و آنها را مشتاق به رزومه کاری خود در اوایل زندگی است. این است برای رفتن به این ایده از یک مستند که بسیار دشوار است برای کسانی که cooped برای آنچه پس از آن خواهد شد به نظر می رسد مانند ابدیت.

بیشتر ما را تشویق به فکر می کنم خودمان را برای اولین بار به عقب نشینی به ما کمی پیله تر از ما شروع به ترس از هر گونه تهدید از جهان خارج است. و در عین حال تنها راهی که ما می تواند غلبه بر این تهدید خود عمل بزرگتر جمعی بهره. هر گونه آسیب پذیری در هر بخشی از جامعه در نهایت همه بیشتر آسیب پذیر است. ممکن است ما را در انزوا زندگی می کنند اما امروز بیشتر از همیشه قبل از ما وجود داشته باشد به عنوان یک واحد بسیار به هم پیوسته سیستم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>