تشخیص تایوان: فراموش الحاق تغییر معادلات ميانگين پکن برای درمان تایپه متفاوت

تایوان در مجلس به تصویب طرح های پیشنهادی برای به روز رسانی این کشور گذرنامه به برجسته چینی و انگلیسی برای تایوان و به تدبیر راه هایی عملی برای تغییر نام دولتی چین هواپیمایی به افتراق آن از هوایی چین است که حامل ملی چین است. دلیل این حرکات دو تا به حال معرفی شده است که در پی Covid-19 تایوانی شهروندان یی مواجه برخی از تبعیض در خارج از کشور به عنوان آنها اشتباه گرفته بودند برای شهروندان چین است. تایوانی گذرنامه در حال حاضر می گویند “جمهوری چین تایوان’. پس از همه, جمهوری خلق چین همچنان تایوان را نام رسمی. اما یکی می توانید ببینید که چگونه آن را ممکن است گیج کننده برای برخی از مردم است.

به طور مشابه, تایوان, چین, شرکت های هواپیمایی بیش از حد اغلب مخلوط با چین Air China. و حرکت به تغییر نام تایوانی حامل و تشخیص آن از چینی حامل می آید در پی گزارش می دهد که گروهی از ماسک که در تایوان بود اهدا به کشورهای دیگر برای مبارزه با Covid بودند با برچسب چین هواپیمایی – حمل و نقل از این ماسک ها – گمراه کنندگان را به باور که آنها از چین است.

با توجه به این توضیح در پشت این دو حرکت آن قابل فهم است که چرا تایوان می خواهم به تشخیص خود را از چین به دلایل عملی. اما آن را نمی توان انکار کرد که وجود یک زاویه سیاسی به این. برای دولت فعلی در تایوان ساخته شده است آن را روشن است که آن را بیشتر به تشخیص تایوان از چین است. دومی اگر چه هنوز نظر تایوان یک تبادل نظر چینی استان است که باید در نهایت پیوست با سرزمین اصلی است. اما واقعیت این است که تایوان امروز پر جنب و جوش, چند, حزب دموکراسی برخوردار است که عملا اگر نه قانونی و حاکمیت. و به طور فزاینده اکثریت قریب به اتفاق تایوانی جوانان را شناسایی نمی کند با چین با وجود این سابقه در بین دو طرف تنگه تایوان. آنها می خواهند به عنوان تایوانی و می خواهید بین المللی برای به رسمیت شناختن تایوان.

و چین رفتار پرخاشگرانه نسبت به تایوان در سال های اخیر تنها پولادین عزم خود را. تحت رئیس جمهور چین پکن قاطعانه نقل مکان کرد و این گفتمان نسبت به الحاق با هیچ گزینه های دیگر. آن کاهش یافته است ‘تفاسیر مختلف’ بخشی از سال 1992 اجماع – اصطلاح اختراع برای توصیف یک ضمنی درک که وجود دارد تنها یک چین اما هر طرف تنگه تایوان رایگان است به این تفسیر متفاوت است. و حتی ارائه یک دلار هنگ کنگ-مانند ” یک کشور و دو سیستم تنظیم برای تایوان. اما تظاهرات طرفداران دموکراسی در هنگ کنگ در سال گذشته و پکن اخیر اعمال جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ را بیشتر تحت فشار قرار دادند دور تایوانی از چین است.

به عبارت دیگر Xi پیشنهاد برای پروژه قوی رهبری ادعا چینی ناسیونالیسم و جهان نشان می دهد که چین آماده است تا گوشته یک قدرت بزرگ است backfiring برای پکن تایوان سیاست. در هر صورت همانطور که من قبلا در مقالات قبلی فعلی چین ابراز وجود یک تاکتیک است برای تقویت غیر قابل انکار مقامات حزب کمونیست چین و کمک به بازنویسی چین اساسی قرارداد اجتماعی – حزب تضمین رشد اقتصادی بالا در ازای اطاعت کامل – که دیگر قابل دفاع. بنابراین بیشتر پکن را تهدید می کند تایوان – چینی جت های جنگنده بوده است ورود تایوان دفاع هوایی شناسایی منطقه تقریبا به صورت روزانه در طول ماه گذشته – بیشتر از آن بیگانه تایوانی مردم است.

و این دقیقا به همین دلیل تایوانی مردم می خواهید به مجموعه خود را جدا از چین است. حرکات به روز رسانی تایوانی گذرنامه و تغییر نام چین هواپیمایی منعکس کننده این تمایل است. در تعامل با یک استاد از چین در سال گذشته به من گفته شد که تایوان احتمالی اتحاد با چین داده شده است پس تایوانی اقتصاد است که در حال حاضر یکپارچه با اقتصاد چین. من فکر نمی کنم خود ارزیابی درست بود. برای بسیاری تایوانی کسب و کار در چین در حال حاضر در حال بازگشت به تایوان در آمریکا-چین حتی قبل از Covid زده. این روند تنها می تواند سرعت بخشیدن به پس از Covid جهانی با نگرانی رو به رشد در مورد چین است.

بنابراین فراموش نکنید که در مورد الحاق اگر Xi و حزب کمونیست چین می خواهید برای حفظ برخی از مرتب کردن بر اساس تعامل با تایوان آنها به شدت rework رویکرد خود را. پکن به درک که معادلات را تغییر تایوانی مردم دور تر از چین امروز از همیشه قبل از وجود دارد و هیچ راه است که آنها را به سازش خود را به دموکراسی و راه زندگی است. تنها گزینه برای چین است که برای درمان تایوان به عنوان یک برابر است. پس شاید دو طرف تنگه تایوان می توانید کار کردن یک روش زندگی. برای تایوان امروز نشسته است و قشنگ با توجه به داشتن یک حساب خوبی از خود در مدیریت Covid و درآمد ستایش از جامعه بین المللی برای تقویت دموکراسی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو