دیزنی جهان به بازگشایی به تدریج شروع جولای 11

اورلاندو فلوریدا., پارک سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات مناطق را دوباره باز ،

عکس: جو Burbank/آسوشیتد پرس

والت دیزنی Co. گفت: آن را به آغاز طرح بازگشایی آن دنیای دیزنی پارک در کاهش ظرفیت در اواسط ماه جولای.

اورلاندو فلوریدا., پارک سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات مناطق به بازگشایی در جولای 11, با توجه به جیم MacPhee معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات در پارک. پارک Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود مناطق به دنبال در ژوئیه 15.

در ارائه به مقامات محلی در اورنج کانتی فلوریدا., آقای MacPhee توصیف تغییراتی که مقدار به بالا-به-پایین reimagining دیزنی جهان.

مشتریان و کارکنان را ملزم به پوشیدن ماسک و تکمیل متوسط چک قبل از ورود به پارک. پلکسی گلاس را جدا کارکنان از مهمانان در برخی فروشگاه ها و cashless معاملات را تشویق شود. رژه و آتش بازی ارائه شده اند به طور موقت به حالت تعلیق و همچنین ملاقات و خوش آمد می گوید با هنرمندان به تصویر کشیدن شخصیت های دیزنی.

طرفداران دیزنی در حال حاضر نشان داد آنها وجود خواهد داشت زمانی که پارک بازگشایی گفت: اجرایی باب Chapek. “ما باور نکردنی, تقاضا,” او گفت:.

زودتر

گردشگران با پوشیدن ماسک در بازدید از دیزنی لند شانگهای به عنوان پارک باز دروازه های خود را برای اولین بار از ماه ژانویه است. برخی از جاذبه های باقی مانده بسته شده و هیچ راهپیمایی و یا ملاقات و خوش آمد می گوید با شخصیت های آشنا. عکس: Aly آهنگ/رویترز (در اصل منتشر شده مارس 11 2020)

دیزنی جهان است که در میان بالاترین-مشخصات نمونه مرکزی معمای مواجهه با رستوران ها و فروشگاه ها و دیگر کسب و کار مصرف کننده در ایالات متحده: چگونه به از سرگیری عملیات در حالی که نگه داشتن مشتریان و کارکنان امن از گسترش این رمان coronavirus. در بسیار به همان شیوه که بسته شدن دیزنی پارک در اواسط ماه مارس بود که یک سیگنال از جاذبه ویروس را گسترش خود را بازگشایی بازدید در صنایع به عنوان یک بارومتر برای زمانی که فعالیت های اقتصادی ممکن است به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی.

این مسئله بخصوص برای دیزنی. بیش از چند سال گذشته این شرکت تلاش کرده است با بیش از حد بسیاری از مشتریان در تلاش برای بازدید از پارک آن اغلب هدف قرار دادن ظرفیت متلاشیکننده سطح از بازدید کنندگان. این پارک که در حال حاضر نشسته خالی برای طولانی تر از هر زمان در تاریخ دیزنی پرتاب اطراف اقتصاد محلی به غیر قابل پیش بینی آینده و ارائه اقتصادی قابل توجهی تخلیه در دیزنی امور مالی.

دیزنی از furloughed بیش از 100 ، 000 کارگران پس تا حد زیادی از پارک های نیروی کار.

تحلیلگران انتظار نیست درآمد برای شرکت پارک به بازگشت به prepandemic سطح به زودی. آقای MacPhee نمی گویند چه سقف در حضور و غیاب خواهد بود هر چند هر گونه کاهش در ترافیک پا را کاهش درآمد فروش بلیط و هتل occupancies در حالی که همه این شرکت به صرف پول بیشتر در نظافت و بهداشت.

آقای Chapek کاهش یافته است می گویند در چه سطح حضور پارک سودآور شود اما گفت: “ما نمی خواهد باز کردن تا زمانی که ما می تواند پوشش ما هزینه های متغیر از باز کردن.”

برای کنترل تعداد افراد مجاز به پارک مشتریان نیاز به رزرو بلیط جلوتر از زمان آقای MacPhee گفت.

هنگامی که در داخل یک “اجتماعی-دورى تیم ملی” از دیزنی جهانی کارگران را تشویق بازدید کنندگان به ماندن 6 فوت جدا از دیگران آقای MacPhee گفت.

دیزنی جهان باز خواهد شد با تعداد محدودی از مهمانان بنابراین مدیران می توانند مشاهده چگونه شرکت کنندگان در تعامل با قوانین جدید در محل آقای Chapek گفت. که کمک خواهد کرد که تعیین چقدر حضور و غیاب می تواند در نوسان است در حالی که اجازه می دهد برای 6 پا از فاصله بین هر مهمان.

دیزنی جهان پیشنهاد طرح تصویب شد اورنج کانتی بهبود اقتصادی نیروی کار.

فلوریدا تا به حال حدود 2,300 مرگ و میر مرتبط با کروناویروس گفت: دکتر رائول پینو بهداشت افسر فلوریدا وزارت بهداشت. از بیش از 66,000 مردم تست شده برای این ویروس در اورنج کانتی حدود 2.8 درصد مثبت آزمایش—حدود نیمی از کلی رای برای دولت است.

“این هنوز نشده کاملا کنترل می شود,” دکتر گفت: پینو اضافه کرد که تعداد موارد جدید است که روند رو به پایین در این منطقه است.

به عنوان گسترش ویروس آهسته در چین دیزنی آغاز شد و بازگشایی آن در دیزنی لند شانگهای در اوایل این ماه دربندی ظرفیت در 30 درصد یا حدود 24,000 مهمانان. ماسک مورد نیاز هستند و نوازندگان که به تصویر کشیدن شخصیت های شناخته شده حفظ فاصله از بازدید کنندگان.

آقای Chapek گفت: بازگشایی برنامه برای دیزنی لند هنوز تشکیل شده است.

مشخص نیست زمانی که دیزنی لند در کالیفرنیا ممکن است بازگشایی شده است. دیزنی سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد دیزنی لند بازگشایی برنامه.

در یک جداگانه ارائه شده در چهارشنبه مدیران از سی ورلد پارک ها و سرگرمی گفت: آنها امید خود را فلوریدا پارک را بازگشایی برای عموم در ژوئن 11 با شبیه ماسک و اجتماعی-فاصله مورد نیاز است. یکی از نشانه رفتن در سی ورلد نشان می دهد که 6 پا مورد نیاز برای اجتماعی فاصله با مقایسه آن به طول یک کوسه.

نوشتن به اریش Schwartzel در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>