دیزنی جهان مجموعه به بازگشایی با ظرفیت حدود و قوانین سختگیرانه

دیزنی است که در شمارش جان سخت طرفداران مانند لنگلی Roby دوم از راست به عنوان آن شروع می شود باز والت دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا.

عکس: لنگلی Roby

لنگلی Roby یک زن 38 ساله, معلم, شمارش سفر به والت دیزنی جهان در رحم مادر به عنوان اولین سفر او به پارک در اورلاندو فلوریدا. مادر او شش ماه حامله, اما که او را متوقف نمی کند از سوارکاری در فضای کوه می گوید: خانم Roby.

خانم Roby بعدی سفر به دیزنی جهان ممکن است تا پایان بودن و حتی بیشتر غیر معمول است. خانم Roby از اوونزبروو, Ky., برنامه ای برای رسیدن به پارک اوایل صبح روز پنجشنبه به میان اولین مهمانان استقبال بازگشت به پادشاهی سحر و جادو از این بیماری همه گیر کوروناویروس بسته دروازه های خود را در ماه مارس است.

“آن را هرگز خواهد بود پاک تر از آن است که گفت:” خانم Roby, که گفت که او بازدید کرده دیزنی جهان حدود 40 بار. “من احساس می کنم مانند آن را صادقانه بود یک محیط امن تر از تنها رفتن به خواروبار [فروشگاه] و یا هر مکان محلی به دلیل دیزنی خیلی روی خط”.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما احساس می کنید راحت رفتن به یک پارک در این زمان آب و هوا? پیوستن به مکالمه زیر.

والت دیزنی Co. در شمارش جان سخت طرفداران مثل خانم رابی به وزن خطرات ناشی از سفر در میان همه گیر و هنوز هم تصمیم به از سر به پارک. در مهم ترین آزمون در عین حال از توانایی خود را برای از سرگیری عملیات در حالی که مصرف کنندگان امن دیزنی آغاز خواهد شد و افتتاحیه آن گل سرسبد پارک در فاز روز پنجشنبه شروع و در ادامه از طریق ژوئیه 15. دیگر پارک را آغاز کرده اند که با استقبال بازدید کنندگان اما دیزنی جهان حمل نمادین جلو با بسته شدن و بازگشایی طرح خدمت به عنوان چیزی از یک بارومتر اقتصادی احیا شود.

زمان است به خصوص مملو هر چند به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در فلوریدا می رسد سطح رکورد. دیزنی معرفی اقدامات ایمنی که به ناچار مختل خیالبافانه محیط زیست از شادترین مکان روی زمین.

ده ها تن از بیمارستان فلوریدا به تازگی گزارش افزایش پذیرش. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است با اینحال تشویق دیزنی به ماندن در دوره با بازگشایی طرح آن را برای اولین بار اعلام کرد در اواخر ماه مه.

“ما باید به جامعه تابع او گفت:” در یک کنفرانس خبری این هفته است.

پارک باز است به annual passholders مثل خانم رابی در روز پنج شنبه و جمعه با سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات مناطق باز به عموم مردم در جولای 11, پس Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود چهار روز بعد.

دیزنی آغاز خواهد شد باز والت دیزنی جهان در مراحل شروع پنج شنبه به عنوان coronavirus موارد در فلوریدا افزایش به سطح رکورد.

عکس: اریک s. کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

کارگران در دیزنی لند توچال در آناهایم, کالیفرنیا., vocally مخالف دیزنی قصد دارد برای بازگشایی وجود دارد به اوج خود رسید در یک اعتراض در خارج از پارک و یک کنسرسیوم از اتحادیه های کارگری شفاعت کالیفرنیا با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به درخواست دیزنی به تاخیر بیاندازد. این شرکت در نهایت انجام داد و گفت آن را نمی بازگشایی در برنامه پس از مقامات دولتی با تاخیر انتشار theme-پارک دستورالعمل های ایمنی.

به مراتب کمتر مخالفت پدید آمده در میان والت دیزنی جهانی نیروی کار هر چند این شرکت مواجه شده است و مقاومت مواجه طرح به کارگران خود صفحه نمایش برای coronavirus علائم.

بازیگران’ انجمن حقوق صاحبان سهام است که نشان دهنده برخی از هنرمندان در پارک به نام دیزنی برای به تعویق انداختن افتتاح به عنوان موارد در فلوریدا افزایش است. نوازندگان’ شغل آنها را به خصوص در معرض سرایت این انجمن گفت.

مربوط تصویری

سازمان های بهداشت عمومی پیگیری گسترش coronavirus و استفاده از نمودار ها و نمودار برای تجسم داده ها. وال استریت ژورنال را Brianna ابوت توضیح می دهد که آنچه به دنبال در داده ها برای درک اینکه چگونه این ویروس را تحت تأثیر خود را در جامعه. تصویر عکس: لورا Kammermann/وال استریت ژورنال

“این است که عمیقا نگران کننده است که در حالی که coronavirus موارد در فلوریدا افزایش دیزنی است که به دلیل خودداری از ارائه منظم تست به یکی از چند گروه از کارگران در پارک که با ماهیت شغل خود را نمی تواند استفاده از تجهیزات حفاظت فردی” گفت: مریم McColl, مدیر اجرایی, از, بازیگران,’ انجمن حقوق صاحبان سهام, در بیانیه ای.

دیزنی, سخنگوی, گفت بازیگران,’ سهام اعضای نخواهد بود به نام بازگشت به کار در طول مرحله به مرحله بازگشایی. “ما تاسف است که اتحادیه خود را نه قبول پروتکل های ایمنی.”

دیزنی است که به طور قابل توجهی کاهش ظرفیت آن در پارک سخنگوی گفت. اما هر درآمد است که می تواند کمک به دیزنی شکستن حتی خوش است پس از چند ماه تعطیلی که باید هزینه این شرکت میلیاردها دلار درآمد. محبوب روز تابستان در والت دیزنی جهانی می تواند به جذب بیش از 200 ، 000 مهمانان و تولید ده ها میلیون دلار در درآمد با توجه به اجرایی سابق در پارک. دیزنی جهان را بسته شده اند به 118 روز زمانی که آن را بازگشایی به گسترده عمومی در روز شنبه.

اساسا همه کارکنان پارک شده اند furloughed از ماه آوریل و برخی از آنها تا به حال چنین دشواری مرور فلوریدا بیکاری سیستم است که آنها هنوز به دریافت سود, بررسی, کارگران می گویند. دیگران گرفته اند خانه دو یا سه بار خود را به طور منظم درآمد به لطف اضافی 600 دلار در هفته اضافه شده توسط دولت فدرال بسته محرک.

دیزنی پارک در شانگهای و هنگ کنگ در حال حاضر بازگشایی شد اجازه می دهد درآمد برای شروع جریان بازگشت به آنچه تا به حال بوده است این شرکت سریعترین رشد را بدست آورد. در ماه مه دیزنی گفت coronavirus گرفته بود در مورد 1 میلیارد دلار درآمد از پارک های آن بخش در ماه های ژانویه-برای-مارس چهارم که اکثریت پارک بسته شد تنها برای چند هفته. دامنه مشکل است که انتظار می رود تا ثابت کند حتی بزرگتر در ماه اوت است. این شرکت را فاش درآمد از زیر سه ماهه زمانی که داخلی پارک ها تعطیل شدند و مکان های بین المللی تنها برای مدت زمان محدود.

بسیاری از نمادین ترین جنبه یک سفر به دیزنی جهان شده اند reimagined برای Covid عصر. چرخ فلک سواران و مونوریل مسافران را کامل سفر خود را در یک فاصله از دیگران است. شخصیت هایی مانند سیندرلا و یا گاستون موج از بالکن—یا صدای یورتمه رفتن اسب از طریق پارک روی اسب به جای پیاده روی, زمینه, ژست برای عکس ها با مهمانان و حتی در آغوش گرفتن آنها.

اگر کارگران دیدن مشتریان ايميل اجباری-ماسک قاعده آنها به رویکرد آنها را با همان رفتار را به عنوان زمانی که آنها کسی را دیدن و کشیدن سیگار در غیر فضای تعیین شده گفت: Eric کلینتون رئیس جمهور از اورلاندو اتحادیه محلی که اعضای آن عمل و انجام کار وادار سازد در پارک. از آنجا همه چیز می تواند به تشدید امنیتی احضار و یا ساخت مهمان ترک پارک.

خانم Roby بسته بندی فوق العاده ماسک برای او از جمله مادر و خواهر. اما او همچنین دارای اولویت فراتر از ایمنی.

“ما می خواهید امتحان کنید و سوار هر سوار در پادشاهی سحر و جادو,” او گفت:. “این در حال رفتن به پایین ترین خطوط ما تا کنون دیده ام.”

نوشتن به اریش Schwartzel در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de