Disney World, بازیگران, نبرد اتحادیه خود را برای حق بازگشت به کار

دنیای دیزنی در فلوریدا دیده می شود در جولای 11, است همگنی برخی از زندگی را نشان می دهد در حالی که بازیگران’ عدالت پرس برای بیشتر Covid-19 اقدامات ایمنی و برخی از اعضای اتحادیه فشار به بازگشت به کار.

عکس: کنت فیلیپس/والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر/گتی ایماژ

با والت دیزنی قطع 0.35% جهان به کمتر از دو هفته پس از نزدیک به چهار ماه تعطیلی یک گروه آوازی از کارکنان که نگهداری از سحر و جادو پادشاهی با یک اختلاف کار در حال مبارزه در برابر اتحادیه خود را برای بازگشت به کار.

یک گروه از دیزنی اعضای بازیگران’ انجمن حقوق صاحبان سهام نیویورک-بر اساس اتحادیه است که نشان دهنده حدود 750 دیزنی جهانی هنرمندان می گویند آنها می خواهند ارتباط به رها کردن عمومی آن مبارزه با والت دیزنی Co. بیش از coronavirus-احتیاطی—مبارزه آنها می گویند خطرات قرار دادن آنها از یک شغل.

بازیگران’ سهام علنا به نام دیزنی به آزمون اعضای آن برای Covid-19 قبل از آنها بازگشت به کار یک تقاضا این شرکت تا کنون خودداری کرد.

در حال حاضر برخی از سهام اعضا می گویند که بن بست می تواند منجر به آنها را در مجموع به عنوان دیزنی باعث می شود حرکت به نو طرح های زندگی را نشان می دهد به طور معمول در راه است که نیازی به حقوق صاحبان سهام نوازندگان. دیزنی در حال حاضر تجدید نظر شده نشان می دهد بر اساس فیلم “تا” در راه است که سهام می گوید نیازی نیست آن را به استخدام سهام عضو.

علاوه بر تست سهام خواسته برای اعضا مجاز به پوشیدن ماسک بر روی صحنه دیگری ارائه دیزنی خودداری کرده است. دو طرف باقی می ماند در فعال شد.

‘ایندیانا جونز حماسه شیرین کاری دیدنی’ در والت دیزنی جهان دیده می شود در آوریل 2019 ؛ نوازندگان اتحادیه می خواهد Covid-19 تست و ماسک برای اعضای بازیگران, اما دیزنی است امتناع.

عکس: TNS/زوما پرس

در بیانیه این گروه به نمایندگی از ده ها تن از صاحبان سهام اعضا گفت: “در حالی که ما درک ما اتحادیه را تلاش طرف ما ما قویا بر این باورند که دیزنی گرفته شده احتیاطی لازم برای مرحله اول بازگشایی و ما سزاوار صدا در ارزیابی از این پروتکل جدید.”

دیزنی سخنگوی گفت: “هفت اتحادیه به نمایندگی 48,000 بازیگران اعضا موافقت نامه های امضا شده به کارکنان خود و بازگشت به کار و بازیگران’ سهام را رد کرد و ما پروتکل های ایمنی. ما باید اعمال حق ما را بدون باز کردن عدالت اجرا.”

این weekslong اختلاف—غیر معمول برای دیزنی است که به ندرت می یابد و خود را درگیر در اختلافات کارگری—صحبت می کند به بسیاری از رقابت نگرانی کارگران هنگام مرور یک بازگشت به کار. سهام عضو است که شخصیت شناخته شده جهانی دیزنی شخصیت های مانند گاستون از “زیبایی و هیولایی” و یا حیات وحش از “شیر شاه” به زودی توقف دریافت مزایای بیکاری هستند و مشتاق به بازگشت به کار. سهام گفت: در تلاش برای انجام بهترین اعضای خود می خواهد گسترده تست که دیزنی مدیران می گویند بیش از حد طاقت فرسا.

در همین حال برخی از هنرمندان جانباز در حال درخواست برای شغل ارائه بسته برای آمازون.com , Inc., در مورد آنها هرگز بازگشت به پارک. “اگر آنها را به من نشان می دهد من می تواند از یک شغل گفت:” بیلی Flanigan دیزنی مجری از 39 سال است که در قالب یک “پیدا کردن نمو” موسیقی مرحله نشان می دهد. روز دوشنبه او رانندگی به کنتاکی به ایجاد برخی از پول تدریس دو روز کارگاه آموزشی رقص.

نظارت بر آمریکا شیوع
موارد تایید شده توسط دولت رتبه بندی توسط آخرین full-تعداد روز
روزانه موارد تایید شده در هر 100 ، 000 ساکنان

توجه داشته باشید: روند نشان می دهد که آیا یک دولت در حال افزایش یا کاهش در تعداد کل موارد در هفت روز گذشته در مقایسه با قبلی هفت روز است. آخرین به روز رسانی
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی; لانست; آسوشیتد پرس; سرشماری ایالات متحده

“با امتناع هر دو ماسک برای اجرا و تست والت دیزنی جهان ارائه شده است سهام اعضای کمتر ایمنی استاندارد از آنچه که ارائه شده به کارگران دیگر در دنیای دیزنی” گفت: Brandon لورنز اتحادیه میگویند. “درخواست ما برای ماسک و تست شده است و بر اساس علم و دیزنی را موظف به حفظ یک محیط کار ایمن.”

در ماه ژوئن سهام با نام در دیزنی برای آزمون اجرا برای Covid-19 قبل از اجازه دادن به آنها سر کار. روز بعد دیزنی گفت: حدود 250 سهام اعضا که در برنامه ریزی برای کمک به بازگشایی پارک که آنها نباید به کار می آیند با توجه به این اتحادیه پوش بک. بسیاری از سهام اعضا انجام مرحله در نشان می دهد که ترکیب شخصیت های دیزنی با شماره های موسیقی است که معمولا حدود 30 دقیقه و اجرای یک تعداد انگشت شماری از بار در روز.

در علاوه بر این به نیاز به بازدید کننده به پوشیدن ماسک و درجه حرارت خود را چک در دروازه دیزنی به ارمغان آورده ایمنی تغییرات به مرحله خود را نشان می دهد. جمعیت اندازه در “زیبایی و هیولایی” شده است کاهش می یابد و کل نشان می دهد طراحی دوباره پس از اجرا حداقل 6 فوت از هم جدا در همه زمان ها است. عرق صحنه مبارزه در “ایندیانا جونز” بعید است به بازگشت به زودی همراه با یک باله pas de deux بین دو پرنده در یک “شیر شاه” را نشان می دهد. پلکسی گلاس رفته در اتاق پانسمان.

دیگر دیزنی اتحادیه های کارگری مذاکره برای آموزش ایمنی و لوازم مانند ضد عفونی کننده دست, اما سهام می گوید آن نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی از آنجا که اعضای آن اغلب انجام در محله های نزدیک و یا کمک به یکی دیگر از لباس و یا آرایش اعمال می شود.

مربوط تصویری

دیزنی جهان بازگشایی دو موضوع اصلی پارک در فلوریدا در اواسط ماه جولای در یک به طور قابل توجهی کاهش ظرفیت اجتماعی فاصله و اجباری ماسک-پوشیدن قوانین در محل. عکس: کری Knowlton/زوما پرس

سهام اعضا که خواستار در اتحادیه خود را به ایستادگی کردن می گویند که دیزنی رفته است به اندازه کافی با چنین هشدارها و درخواست گسترده تست های غیر ضروری است. آنها می گویند حداقل 200 عضو هستند را در کنار خود اگر آن را سخت برای اطمینان می دانم که بدون یک اتحادیه گسترده نظرسنجی گفتند.

تیک تاک ساعت است. فلوریدا زودتر از بسیاری از کشور است که در این هفته پایان دادن به این بیماری همه گیر مربوط به بیکاری بسته که شامل اضافی 600 دلار در هفته—معنی ترین furloughed دیزنی کارگران را تنها جمع آوری حداکثر از 275 دلار در هفته است. تمام وقت حقوق صاحبان سهام و اعضای کسب حداقل حدود 720 دلار در یک هفته در پارک.

در ضمن دیزنی جهان نشان می دهد که توزیع مجدد با غیر سهام کارگران است. “تا! یک پرنده بزرگ ماجراجویی” بر اساس سال 2009 انیمیشن پیکسار ضربه استفاده می شود به ستاره سهام بازیگر بازی یک بیابان سربازان رهبر. در حال حاضر نشان می دهد که به نام “دوستان پرنده در پرواز” و ویژگی های یک زندگی واقعی حیوانات-متخصص رفتار در نقش سرب است.

بازیگران’ سهام views جمله بازیگران تغییرات به عنوان مقابله به مثل است که می تواند زمینه را برای یک شکایت رسمی. مخالف کاربرانی که می خواهید به عقب بر گردیم به کار آن را به عنوان یک علامت هشدار دهنده به خصوص که دیزنی برطرف ظرفیت کنترل و مشتریان بیشتر می رسند انتظار دیگر نشان می دهد در حال اجرا می شود.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما احساس می کنید راحت رفتن به یک پارک در حال حاضر ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در دیزنی لند توچال در جنوب کالیفرنیا کارگران شده اند و بیشتر آواز اوج خود رسید در نامه ای به کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom درخواست او را به زور دیزنی به تعویق بازگشایی شد که برنامه ریزی شده برای این ماه است. دیزنی حمایت از بازگشایی طرح گفت: آن را نمی تواند باز پارک تا فرماندار انتشار دستورالعمل برای پارک.

این گروه از کارگران پیشرو در مبارزه برای عدالت برای پیدا کردن یک قطعنامه در اورلاندو می گویند که آنها مشتاق به بازگشت به کار جلوتر از مزایای بیکاری در حال اجرا, اما همچنین به این دلیل آنها دست به این کار است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“ما در یک پارک در فلوریدا. ما آن را انجام نمی برای پول گفت:” علامت گذاری دانیل مجری در پارک “ایندیانا جونز” نشان می دهد. “ما آن را انجام دهد چرا که ما آن را دوست دارم.”

نوشتن به اریش Schwartzel در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de