شیدا آزادتر و بالاتر در 2018, استعفا داد و در هفته گذشته به عنوان مدیر عامل شرکت Hulu جریان پلت فرم. عکس: اتان میلر/گتی ایماژ

والت دیزنی Co. این است که طراحی یک اسکریپت جدید برای سرگرمی دارایی های آن را به دست آورد و از 21st Century Fox.

هفته گذشته سران Hulu جریان پلت فرم ها و قرن بیستم استودیو فیلم رفتگان به عنوان دیزنی استراتژی برای هر دو واحد و نقش آنها در بقیه شرکت روشن تر شد.

در Hulu ویدئو-خدمات جریان با 28.5 میلیون مشترک استعفای شیدا Freer به عنوان رئیس اجرایی ادامه تحکیم خلاق و عملیات کسب و کار وجود دارد.

اما وات بالا در 2019, استعفا داد و در هفته گذشته به عنوان رئیس جمهور از قرن بیستم movie studio. عکس: گیب گینزبرگ/WireImage/گتی ایماژ

در قرن بیستم Studios آن را یک داستان مشابه برای خود رئیس جمهور اما وات. مالکیت معنوی بود که تحت نظارت گرفته شد دور و به طور کلی نقش استودیو تغییر عنوان آن گنجانیده شده است با دیزنی گسترده فیلم ماشین.

خانم وات کاهش یافته است به نظر از طریق یک سخنگوی. آقای آزادتر نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. این خروج از خانم وات و آقای آزادتر شد و از توافق خود را افراد نزدیک به هر دو گفت. جفت شد رو به کاهش نقش اگر آنها باقی مانده بود و تصمیم به ترک به جای.

دیزنی سخنگوی نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در مورد آقای آزادتر بود که رهبری Hulu از اواخر سال 2017, روشن بود که این سرویس خواهد از دست دادن استقلال آن لذت می برد هنگامی که آن را یک سرمایه گذاری سه شرکت: Disney, Fox و Comcast Corp. دیزنی در حال حاضر نقل مکان کرد Hulu اصلی-برنامه نویسی واحد دور از آقای آزادتر و قرار دادن آن تحت دیزنی بزرگتر تلویزیونی عملیات. در حال حاضر دیزنی ترکیب آگهی فروش و توزیع قانونی و عملیات دیگر نیز هست.

در یک بیانیه نوشته شده است هفته گذشته آقای آزاد گفت: “با اعتماد به نفس Hulu رشد داخل دیزنی.”

به غیر از برنامه نویسی همه Hulu را تحت rising star کوین Mayer رئیس دیزنی بین المللی و مستقیم به مصرف کننده عملیات. او همچنین نظارت بر دیزنی+ و ESPN+ پخش آنلاين خدمات.

در یک ایمیل به ستاد آقای مایر گفت: “این مراحل قادر خواهد Hulu به طور کامل اهرم های قدرت از شرکت والت دیزنی نمونه کارها.” او افزود که این حرکت را تقویت دیزنی مستقیم به مصرف کننده و کسب و کار.

دیزنی اجرایی کوین مایر در سال گذشته است. به استثنای برنامه نویسی آقای مایر مسئول خواهد بود برای همه Hulu. عکس: جسی گرانت/گتی ایماژ برای دیزنی

تا به حال آقای آزادتر باقی مانده خود را در موقعیت او دیگر نمی خواهد شده اند به عنوان درگیر در استراتژی و می توانست چند گزارش مستقیم به گفته افراد آشنا با این موضوع. دیزنی نیست و انتظار می رود به نام یک جانشین برای آقای آزاد.

هدف از این حرکت های اخیر است به کاهش تعداد شرکت fiefs و سازمان کارآمد تر گفت: ارشد دیزنی اجرایی آشنا با استراتژی شرکت.

شرایط اطراف خانم وات تصمیم به استعفا مشابه هستند. مارول خواص بود که متعلق به فاکس از جمله “X-Men” و “Deadpool” سری قرار داده شد و تحت کوین فیگ, رئیس دیزنی استودیو مارول.

یک جعبه دفتر رکود به زودی پس از دیزنی بسته در فاکس معامله در سال گذشته کمک نمی کند. مدیر عامل شرکت دیزنی Robert Iger گفت: در ماه اوت که فاکس استودیو آهنگ رکورد “نیز زیر که در آن بوده است و به خوبی در زیر جایی که ما در پی آن بود که ما کسب.” ناامید کننده عنوان شامل “تاریک ققنوس” و کمدی “Stuber.”

قرن بیستم را “فورد v فراری” و نور افکن است “جوجو خرگوش” نامزد دریافت جایزه برای بهترین تصویر و چندین جوایز دیگر در جوایز اسکار در فوریه. 9.

علاوه بر این بسیاری از فیلم که در قرن بیستم باعث می شود با هدف مخاطبان بزرگسال و نه در خط با دیزنی فیلم استراتژی است که به شدت متکی به فرانشیز و انیمیشن. Fox Searchlight استودیو در حال حاضر دیده می شود به عنوان صفحه اصلی برای artsy و فیلم در دیزنی.

وجود ندارد مقدار زیادی از فضای برای خانم وات خود را از منطقه, مردم, نزدیک به اجرایی گفت. در یک بیانیه نوشته شده است هفته گذشته خانم وات گفت: “بیش از گذشته چند ماه از آن شده است اولویت من برای ادامه به پرورش و بزرگ فیلمسازی در حالی که رهبری این تیم با موفقیت از طریق ادغام دوره با دیزنی.” او بسته گفت “در حال حاضر زمان برای من به دنبال فرصت های جدید است.”

دیزنی گفت که انتظار دارد به نام جانشین خانم وات به زودی.

بزرگترین مهاجرت دسته جمعی از مدیران پس از دیزنی تصاحب رخ داده است در فاکس فیلم عملیات. علاوه بر خانم وات دیگران که در سمت چپ عبارتند از: استیسی Snider, صندلی استودیو که نمی توان حرکت به دیزنی توزیع ارشد کریس آرونسون ; سر و بازاریابی پم Levine.

مربوط تصویری

جریان جنگ ممکن است معنی شما باید گزینه های بیشتر وقتی که می آید به سیستم عامل و محتوا برای سرگرمی. اما در نهایت پرداخت پول برای همه این گزینه ها در حال رفتن به نگاه بسیاری مانند قیمت های بالا شما استفاده می شود برای پرداخت هزینه های خود را قدیمی مدرسه کابل بسته است. عکس: Alexandra Cardinale

تا مطمئن شوید که همه مدیران که از فاکس در حال ترک دیزنی. دیگر مدیران که دیزنی به ارث برده در این معامله داده شده کلیدهای پادشاهی سحر و جادو.

که آشکار است در تلویزیون کنار, که در آن یک پاکسازی از بالا دیزنی مدیران رخ داده است به نفع ورودی رهبری از روباه.

در میان کسانی که ترک فقط قبل یا بلافاصله پس از دیزنی-فاکس معامله بسته شد بن Sherwood که تحت نظارت تمام دیزنی تلویزیون عملیات به جز ESPN و پاتریک موران که در اتهام از دیزنی تلویزیون-تولید استودیو.

ABC, برنامه نویسی, رئیس چنینگ Dungey همچنین در سمت چپ پست خود در اواخر سال 2018 قبل از فاکس قرارداد بسته و در انتظار داشتن نقش خود را کاهش و یا تغییر می یابد. او پس از آن در زمان برنامه نویسی در Netflix , Inc.

پیتر برنج بود که رئیس جمهور از 21st Century Fox, موفق آقای شروود. دانا Walden بالای اجرایی در فاکس است که در حال حاضر رئیس Disney Television Studios و ABC سرگرمی. سرگرمی کنار Hulu در حال حاضر نیز گزارش ،

نوشتن به جو سنگ چخماق در joe.flint@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im