دیزنی کاهش هزینه تبلیغات در Facebook دلیل افزایش تحریم

Lin-مانوئل میراندا به تصویر می کشد الکساندر همیلتون و همسرش در Phillipa سو به تصویر می کشد الیزا همیلتون در یک فیلم برداری از نسخه اصلی برادوی تولید “همیلتون” دیده می شود در دیزنی+ پخش آنلاين خدمات.

عکس: /آسوشیتد پرس

اخبار….

والت دیزنی Co. قطع -0.65% به طور چشمگیری کاهش آن تبلیغات هزینه Facebook , Inc., FB 0.46% به گفته افراد آشنا با این وضعیت, آخرین شکست این غول تکنولوژی به عنوان آن مواجه تحریم از شرکت های ناراحت با دست زدن به آن از گفتار نفرت و تفرقه محتوا.

دیزنی Facebook بالا متحده تبلیغ برای شش ماه اول سال 2020 شرکت تحقیقات Pathmatics Inc. تخمین می زند. آن صدها نفر از شرکت های دیگر است که باید متوقف هزینه های از جمله Unilever PLC, Starbucks Corp. Ford Motor Co., ورایزون ارتباطات , Inc. و کوچک بسیاری از بازاریابان.

حقوق مدنی گروه از جمله ضد افترا لیگ و NAACP به نام تبلیغ به جلو و تبلیغ صرف برای جولای استدلال Facebook نشده ساخته شده است به اندازه کافی پیشرفت اجرای سیاست های خود در بیان نفرت و اطلاعات غلط.

(بیشتر به آمده)

مربوط به خواندن

  • Facebook می بیند رشد تبلیغ تحریم در اعتراض به دست زدن به گفتار (30 ژوئن)
  • که در آن تبلیغ تحریم Facebook هستند صرف پول خود را به جای (29 ژوئن)
  • Facebook تدابیر کنترل در گفتار به عنوان تبلیغ تحریم رشد می کند (26 ژوئن)
  • حقوق مدنی گروه های فشار برای Facebook Ad تحریم (17 ژوئن)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>