آخرین کاربر برای رشد دیزنی+ آمد تنها چند ماه پس از شرکت در گزارش ثبت نام از 10 میلیون مشترک پلت فرم پس از آن در ماه نوامبر راه اندازی. عکس: استیون Senne/آسوشیتد پرس

والت دیزنی Co. به عنوان یک توانمند مدعی در یک نبرد به سرعت در حال افزایش در میان آنلاین-تصویری سیستم عامل به عنوان تعدادی از مشترکین جدید خود خدمات جریان بیش از دو برابر آن در سه ماه اول.

دیزنی+ تا به حال 28.6 میلیون مشترک از طریق پنج شنبه, مدیر ارشد اجرایی Robert Iger گفت: از 10 میلیون در ماه نوامبر هنگامی که این سرویس راه اندازی شد.

“راه اندازی دیزنی+ به طور فوق العاده موفق بیش از حتی ما بزرگترین انتظارات” آقای Iger گفت: در یک کنفرانس بحث در مورد نتایج مالی سه ماهه.

بالادست

والت دیزنی درآمد بخش و تغییر از سال قبل

بخش درآمد

1Q 2020

مستقیم به

مصرف کننده &

بین المللی*

$4.0 B s334%

1Q 2019

استودیو

سرگرمی

$3.8 s106%

پارک

تجارب

و محصولات

$7.4 s8%

رسانه

شبکه های

$7.4 s24%

*شامل دیزنی+ و دیگر جریان سیستم عامل توجه داشته باشید: مانع intercompany حذف

منبع: شرکت

او گفت که این سرویس را گنجینه ای از برنامه نویسی اعم از کلاسیک دیزنی فیلم به 30 فصول “سیمپسونها” شده است به عنوان محبوب با مشترکین به عنوان آنچه که او مشخص می شود به عنوان یک متوسط اندازه کتابخانه جدید به محتوای اصلی. حدود 65 درصد از دیزنی+ کاربرانی که تماشا “Mandalorian و” buzzy جدید جنگ ستارگان سری به تماشای 10 فیلم دیگر و یا نشان می دهد در خدمت آقای Iger گفت.

در آخرین روز یکشنبه سوپر باول استودیو طعنه موجی از آینده مارول سری مانند کاپیتان امریکا spinoff “شاهین و سرباز زمستان” که در ماه اوت آغاز بکار و “WandaVision” در ماه دسامبر. فصل آینده از “Mandalorian” است برای شروع در ماه نوامبر آقای Iger گفت: در حالی که شرکت توسعه دیگر جنگ ستارگان سری بر اساس Obi-Wan Kenobi و سرکش یک.

شرکت نوپای خدمات در حال حاضر در حال رقابت با Netflix , Inc. و آمازون.com , Inc., در علاوه بر این به Apple Inc.’s به تازگی راه اندازی تلویزیون اپل+. اما بعد از این سال در این زمینه تبدیل خواهد شد بیشتر شلوغ با برنامه ریزی راه اندازی Comcast Corp. ‘s طاووس و AT&T Inc.’s HBO حداکثر.

آن زمان Netflix, بزرگترین جریان پلت فرم به طور قابل توجهی طولانی تر برای رسیدن به تعداد مشترکین دیزنی+ به دست آورد و در سه ماه. Netflix شروع به ارائه جریان در سال 2007 و ایجاد یک stand-alone جریان طرح در سال 2010. اما آن را نمی صلیب 28 میلیون مشترک تا اواخر سال 2012 با توجه به صورتهای مالی است.

یک تصویر هنوز هم از این Mandalorian’ در دیزنی+. بعدی فصل جنگ ستارگان سری مجموعه وارد در جریان خدمات در ماه نوامبر. عکس: دیزنی+/آسوشیتد پرس

در Netflix بکشد در اوایل سال تلویزیون کابلی اشتراک بودند هنوز در حال رشد و طناب برش, تا به حال به دست آورده حرکت. در حال حاضر این استخر از پتانسیل جریان مشتریان بسیار بزرگتر است. هنوز دیزنی نیز رقابت در بیشتر شلوغ زمینه از Netflix بکشد در اوایل.

Netflix در حال حاضر دارای 167 میلیون مشترک.

دیزنی+ هزینه $6.99 در مقابل $12.99 Netflix اتهامات عنوان شده برای آن محبوب ترین برنامه.

مشترکان می توانند بسته نرم افزاری دیزنی+ با ESPN+ و Hulu—نیز متعلق به دیزنی—برای $12.99 قیمت ماهانه.

آقای Iger گفت: حدود 20 درصد از دیزنی+ مشترکان را امضا کردند تا از طریق همکاری با Verizon Com munications Inc., که نامحدود-اطلاعات مشتریان واجد شرایط برای یک سال از خدمات جریان.

دیزنی ساخته شده آن تاخت و تاز جریان تا حدودی به عنوان یک پاسخ به نگرانی های که ظاهر در وال استریت در سال 2015 پس از شرکت دچار مشترک ضرر و زیان در آن بسیار سودآور ESPN را بدست آورد. سهام کاهش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران نگران اثرات طولانی مدت این شرکت در رقابت با Netflix بکشد.

اگر چه اکثر دیزنی+ مشترکین در ایالات متحده این سرویس نیز در دسترس در کانادا و استرالیا و نیوزیلند و هلند. دیزنی+ لوله کشی آغاز می شود مطالب را به خانه ها در انگلیس و برخی از کشورهای اروپایی مانند فرانسه و آلمان در اواخر ماه مارس است. آقای Iger گفت: این سرویس در دسترس است در بیشتر کشورهای اروپایی از جمله پرتغال در این تابستان.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه شما انتظار جدید دیزنی+ پخش آنلاين خدمات به تاثیر دیزنی به طور کلی کسب و کار در سال پیش رو ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در این شرکت فیلم در بخش درآمد و سود بیش از دو برابر در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است. “یخ زده 2” و “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” هر دو حال قوی گیشه دهانه قبل از هر جریان تولید بیش از 1 میلیارد دلار در سطح جهان است. دیزنی ساخته شده بیش از 11 میلیارد دلار در بازار جهانی فروش در سال گذشته ضرب و شتم رکورد $7.6 میلیارد دلار است که آن را نیز در سال 2016.

آقای Iger گفت: از آن دشوار خواهد بود در این سال به نگه داشتن سرعت با آن عملکرد. 2020 تخته سنگ شامل دو پیکسار عناوین دو مارول عناوین و زنده عمل بازسازی “مولان به علت در اواخر ماه مارس است.

دیزنی سهام اساسا بدون تغییر در پس از ساعت معاملات به عنوان درآمد ضرب و شتم پیش بینی های تحلیلگران.

شرکت های داخلی گفت: حضور در پارک های تفریحی افزایش طول سه ماهه با هزینه های میان بازدید کنندگان رو به افزایش 10%. اما دیزنی رئیس امور مالی کریستین مک کارتی گفت: این شرکت بود که فرح برای ضرر و زیان در آسیا پس از بسته شدن آن پارک در شانگهای و هنگ کنگ در میان شیوع کروناویروس که را لرزاند منطقه است.

این شرکت تخمین می زند که اگر دیزنی لند شانگهای باقی می ماند بسته به دو سال مالی تاثیر می تواند حدود 135 میلیون, او گفت:. یک بسته در هنگ کنگ از همان مدت می تواند هزینه دیزنی حدود 40 میلیون, خانم مک کارتی گفت. همراه با حضور در کاهش مربوط به ناآرامی های سیاسی در هنگ کنگ گفت: کل تاثیر مالی در آن محل می تواند در اطراف $145 میلیون بیش از دو ماه است.

بیشتر دیزنی پوشش

  • تجزیه و تحلیل: دیزنی را بدست آورده و آن فضل
  • دیزنی استراتژی فاکس دارایی می آید را به تمرکز به عنوان مدیران ترک
  • دیزنی به برادوی موسیقی “همیلتون” به سینما
  • دیزنی گزارش 10 میلیون کاربر جدید خود با جریان خدمات

دیزنی گزارش درآمد خالص از $2.11 میلیارد دلار در سه ماهه اول یا $1.16 یک سهم که سقوط از یک سال پیش از آن. بر اساس تنظیم, درآمد, شد $1.53 یک سهم در مقایسه با تحلیلگران برآورد $1.46 یک سهم با توجه به FactSet.

درآمد در سراسر شرکت افزایش 36 درصد از سال قبل به $20.86 میلیارد کمی بیش از تحلیلگران اجماع $20.76 میلیارد دلار است.

که کاربر پایه که منعکس کننده تعداد از دسامبر. 28 سال 2019 آمد و تنها چند ماه پس از دیزنی گزارش ثبت نام از 10 میلیون مشترک به گل سرسبد آن جریان پلت فرم است که راه اندازی در ماه نوامبر.

دیزنی خط کسب و کار است که شامل Hulu, ESPN+ و دیزنی+ بیش از چهار برابر آن درآمد اما گزارش گسترده تر عامل ریزش در مقایسه با سال پیش از آن. رئیس شرکت Hulu کسب و کار همراه با دیزنی سر از آن در قرن بیستم movie studio, هر دو در سمت چپ این شرکت در هفته گذشته.

درآمد در دیزنی استودیو سرگرمی های کسب و کار بیش از دو برابر شده است. درآمد عامل افزایش به $948 میلیون دلار 309 میلیون. شرکت فیلم انجام شده و به خصوص در دفتر جعبه را در سال 2019 با هفت ترک خوردگی بالا 10 در سراسر جهان از جمله “Avengers: Endgame,” “شیر شاه” و “یخ زده 2.”

نوشتن به آلیسون Prang در allison.prang@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو