دیزنی به تعویق افتاد ‘Mulan’ تا اوت

‘Mulan’ است که برنامه ریزی شده برای انتشار در جولای 24, در حال حاضر برتر در تئاتر در Aug. 21.

عکس: /آسوشیتد پرس

لس آنجلس—والت دیزنی Co. گفت: آن را دوباره به تعویق انداختن انتشار آن “مولان” راه اندازی مجدد دوم مانند تاخیر در یک هفته که تایید کرد که هالیوود امیدوار به بازگشت در تئاتر کسب و کار توسط ماه آینده نمی خواهد به ثمر می آیند.

“مولان” که برنامه ریزی شده برای انتشار در جولای 24, در حال حاضر برتر در تئاتر در Aug. 21. که حدود یک هفته پس از به تازگی برنامه ریزی شده Aug. 12 اولین “شعار” یک علمی تخیلی, هیجان انگیز که در حال حاضر به تعویق افتاده است دو بار از ژوئیه انتشار.

این اطلاعیه نشان داد که برنامه شیفت باعث coronavirus انداخته اند توزیع برنامه به بی نظمی برای آینده قابل پیش بینی. چند بزرگ-بودجه ارائه شده اند تحت فشار قرار دادند تا 2021 ایجاد یک overstuffed تقویم اصلی استودیو منتشر شده است.

مشکل مواجه دیزنی و AT&T Inc.’s برادران وارنر که آزاد “شعار” است و بیشتر با فشار دادن. هر دو از studios,’ فیلم را تبدیل به آب و هوا پره برای صنعت نمایشگاه در پس آنها برنامه ریزی شده و هر یک از تاخیر های جدید نشان می دهد که تئاتر و صاحبان استودیو انتظار نداریم که مصرف کنندگان به راحتی نشستن در یک تئاتر به عنوان به زودی به عنوان آنها یک بار بود.

بسیاری از سالن های تئاتر بسته شده اند و از ماه مارس. برخی از آنها شروع به بازگشایی اما عمده سه مدارات— AMC سرگرمی Holdings, Inc. ریگال و سرگرمی Cinemark Holdings, Inc. —تا به حال تمام اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی در ماه جولای در زمان “مولان” و “شعار.” بعید است آنها باعث خواهد شد تا باز به طوری که به زودی در حال حاضر که استودیو جدید, فیلم, نمی توان آمدن تا مرداد.

برادران وارنر در حال حاضر شروع با قرار دادن پوستر در ایستگاه های اتوبوس در لس آنجلس برای “شعار” که در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در تاریخ 17 ژوئیه و سپس ژوئیه 31. برخی از پوسترهای چاپ شده بود با جولای 31 تاریخ انتشار.

“شعار” است که به کارگردانی کریستوفر نولان کارگردان “شوالیه تاریکی” و یکی از برجسته مدافعان تئاتر moviegoing تجربه در هالیوود است.

دیزنی مدیران در روزهای اخیر شد پاره پاره در مورد اینکه آیا به تعویق انداختن “مولان” با توجه به افراد آشنا با این موضوع. افزایش coronavirus موارد در برخی از ایالت ها و همچنین خبری که نیویورک مقامات اجازه نمی دهد تئاتر به بازگشایی در برنامه ساخته شده در ماه ژوئیه انتشار به نظر می رسد بیش از حد خوش بینانه است.

“مولان” در اصل برنامه ریزی شده برای راه اندازی در مه و قرمز-فرش برتر در هالیوود بود که در میان آخرین رویدادهای برگزار شده توسط دیزنی قبل از همه گیر بسته تئاتر و پارک آن. بازگشایی یکی از این پارک های دیزنی لند در آناهایم, کالیفرنیا., به تعویق افتاده است از ماه جولای به نامشخص تاریخ.

نوشتن به اریش Schwartzel در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8