دیزنی آتش سوزی بالا ABC News اجرایی به دلیل حساس اظهارات

ارشد ABC News اجرایی باربارا Fedida اخراج شد پس از بررسی و تایید اتهامات که او ساخته شده حساس و اظهارات نژادپرستانه در مورد همکاران.

عکس: مریم Altaffer/آسوشیتد پرس

والت دیزنی Co. قطع -0.72% اخراج ارشد ABC News اجرایی باربارا Fedida پس از بررسی و تایید اتهامات که او ساخته شده حساس و اظهارات نژادپرستانه در مورد همکارانش در شبکه.

در یک ایمیل به کارکنان پیتر برنج دیزنی ارشد اجرایی با نظارت شبکه خبری ABC گفت: تحقیقات نشان داد که خانم Fedida معاون ارشد رئیس جمهور از استعداد روابط و امور کسب و کار برای واحد ساخته شده “غیر قابل قبول نژادی حساس دیدگاه” و مدیریت “در یک شیوه است.”

خانم Fedida که یکی از قدرتمند ترین مدیران در تلویزیون معلق شده بود توسط دیزنی در ماه ژوئن پس از یک مقاله در هافینگتون پست مفصل برخی از اظهارات او از جمله اتهام نژادی تهمت در مورد “Good Morning America” لنگر رابین رابرتز. شبکه استخدام یک شرکت حقوقی به بررسی خانم Fedida.

باربارا Fedida دیده می شود در اینجا در ماه نوامبر یکی از قدرتمند ترین مدیران در اخبار تلویزیون.

عکس: پل Bruinooge/پاتریک McMullan/گتی ایماژ

“اگر چه خانم Fedida ساخته شده به کمک این سازمان بیش از 20 سال طول زندگی حرفه ای اش در نور به طور کلی یافته های ما مشخص شد که او دیگر نمی تواند در خدمت یک نقش رهبری و نمی خواهد در بازگشت به ABC News” آقای برنج گفت: کارکنان.

از طریق یک سخنگوی خانم Fedida کاهش یافته است به نظر. زمانی که این اتهامات شد اولین ساخته او گفت: “در طول زندگی حرفه ای من, من یک قهرمان برای افزایش تنوع در شبکه نیوز” و به نام ادعا “دلخراش و فوق العاده گمراه کننده است.”

در یادداشت خود آقای برنج که به عنوان رئیس هیئت مدیره والت دیزنی تلویزیون و روسای دیزنی شبکه های رسانه همچنین گفت: این شرکت مشخص کرده است که خانم Fedida موقعیت تبدیل شده بود بیش از حد قدرتمند و نیاز به بازسازی.

“رفتن به جلو در امور کسب و کار خواهد بود یک عملکرد مجزا از استعداد روابط و استخدام هر یک با خود رهبر” آقای برنج گفت. او افزود که این شرکت می داند “وجود دارد کار جدی است که باید انجام شود به منظور ارتقاء فرهنگ ورود و پیشرفت هرچه بیشتر هدف ما جذب, تقویت و حفظ متنوع استعداد است.”

آقای برنج گفت: بر خلاف برخی از انتشار گزارش تحقیق و تفحص یافت “هیچ پایه و اساس ادعا می کند که خانم Fedida موضوع ده ها تن از منابع انسانی شکایات و ABC News صرف میلیون ها دلار در محرمانه شهرک مربوط به خانم Fedida.”

نوشتن به جو سنگ چخماق در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>