دیزنی بسته شدن هنگ کنگ به عنوان اموال دولت به نظر می رسد به توقف ویروس

بازدید کنندگان در هنگ کنگ دیزنی لند در اواسط ماه ژوئن.

عکس: قوم و خویش چونگ/آسوشیتد پرس

والت دیزنی Co. گفت: آن را دوباره پایین هنگ کنگ دیزنی زمین پارک به عنوان دولت وجود دارد حرکت می کند به سرکوب coronavirus موارد تازه و شکست برای یک ملک سرگرمی غول بازگشایی فقط در ماه گذشته.

“به عنوان مورد نیاز توسط دولت و مقامات بهداشت و درمان در راستای پیشگیری از تلاش های در حال وقوع در سراسر هنگ کنگ, هنگ کنگ, دیزنی زمین پارک را به طور موقت نزدیک از ژوئیه 15” دیزنی سخنگوی روز دوشنبه گفت:. هتل های در ملک باقی خواهد ماند و باز با تنظیم سطح خدمات او اضافه شده است.

کری لام در هنگ کنگ, مدیر اجرایی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در مرکز و یک پارک محلی خواهد هر دو باید تحت مقررات جدید هستند زیرا مکانهای تفریحی.

این تصمیم یک شکست برای دیزنی است که بازگشایی آن پارک با ظرفیت محدود افزایش تمیز کردن و دیگر اقدامات به منظور اطمینان از مهمانان آنها با خیال راحت می توانید مراجعه کنید.

دیزنی چالش ها در هنگ کنگ نشان می دهد مسائلی که کسب و کار روبرو هستند و در تلاش برای راه اندازی میان مداوم نگرانی در مورد بیماری همه گیر در حالی که هدایت دولت قوانین است که می تواند متفاوت از یک حوزه قضایی به دیگری.

در ژانویه دیزنی بسته هنگ کنگ پارک به عنوان coronavirus پخش شد در چین و جاهای دیگر توصیف خاموش کردن به عنوان یک اقدام احتیاطی به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی از مشتریان و کارکنان.

پارک بازگشایی ماه گذشته با افزایش بهداشت و ایمنی اقدامات است. این شرکت اعلام کرد و سپس آن را افزایش فرکانس از تمیز کردن و محدود کردن تعداد افراد مجاز به کمک به بازدید کنندگان مطابق با اجتماعی-دورى قوانین. مهمانان نیز تا به حال به کتاب سفر به مرکز جلوتر از زمان.

دیزنی دارای 47 درصد سهام در هنگ کنگ ملک با نهاد دولت برای منطقه برگزاری بخش باقی مانده این شرکت گفت: در گزارش سالانه خود به پوشش آن سال مالی به پایان رسید که در اواخر ماه سپتامبر سال گذشته است.

پارک نشسته در 310 هکتار در جزیره ای در نزدیکی فرودگاه بین المللی هنگ کنگ و ارائه می دهد هفت مضمون مناطق از جمله خیابان اصلی ایالات متحده آمریکا و داستان اسباب بازی زمین, این گزارش می گوید.

اصلی این شرکت دو پارک در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو سحر و جادو پادشاهی و حیوانات پادشاهی بازگشایی در هفته گذشته با کاهش ظرفیت.

دیزنی به دنبال از سرگیری عملیات در جاذبه به عنوان coronavirus در فلوریدا, با سابقه بیش از 15 ، 000 مورد جدید گزارش شده در کشور در روز یکشنبه.

دیزنی تا به حال به عقب کشیده در برنامه به بازگشایی آن دیزنی لند ملک در جنوب کالیفرنیا در حدود همان زمان به عنوان دیزنی جهان. کارکنان در کالیفرنیا پارک اعتراض به طرح نگران ایمنی و دولت وجود دارد گفت: دستورالعمل برای بازگشایی پارک نمی تواند آماده برای اموال به بازگشایی شد به عنوان برنامه ریزی شده.

دیزنی لند شانگهای اموال در ضمن تنها به مهمانان که پیشرفته رزرو با تعداد محدودی بلیط موجود هر روز با توجه به تاریخ 13 ژوئیه در بیانیه ای در وب سایت است که برای پارک.

شرکت پارک کسب و کار است که بخش عمده ای از کسب و کار خود و یکی از این بیماری همه گیر است ضربه سخت است.

در ماه مه دیزنی گفت: درآمد خود را سه ماهه به پایان رسید که در ماه مارس 28 برای آن واحد است که شامل پارک ها کاهش یافت و 10 درصد از سال پیش از آن به $5.54 میلیارد دلار و سود عملیاتی کاهش یافته و 58 درصد به $639 میلیون.

بیشتر

  • دلار هنگ کنگ تبدیل شدن به کروناویروس خاموش شدن ناگهانی پس از موجود گسترش
  • چندپاره و فاقد تأثیرگذاری Covid مرز قوانین گیج یا گمراه کردن شرکت مانع گردشگری
  • Coronavirus موارد در ایالات متحده بالا 3.3 میلیون

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected] و اندرو Dowell در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de