‘بیماری می داند هیچ مرزهای … تایوان خوشحال به همکاری با جامعه بین المللی برای مبارزه با Covid-19’

تایوان دریافت کرده است بسیار ستایش بین المللی سلامت جامعه برای دست زدن به آن از Covid-19. وزیر امور خارجه جمهوری چین (تایوان), یوسف Jaushieh وو صحبت با Rudroneel Ghosh درباره دولت خود را از دست داده و همه گیر:

 چه COVID-19 وضعیت در تایوان امروز ؟

پس از خواندن این گزارش که بسیاری از مردم به طرز مرموزی توسعه پنومونی آتیپیک در ووهان در اواخر سال گذشته و با توجه به تعامل نزدیک بین مردم تایوان و چین و دولت ما بلافاصله رفت بالا هشدار و پیشرفته آماده سازی برای مبارزه با این بیماری است. با تشکر از تلاش های هماهنگ از مردم تایوان دست به گریبان با COVID-19 شیوع ما نگه داشته اند ما تایید موارد به کمتر از 500 حدود 90 درصد از آن ها وارد شده است. این نشان می دهد که ما به طور موثر کنترل این بیماری همه گیر.

جامعه بین المللی به تمجید از موفقیت ما اپیدمی پیشگیری و کنترل اقدامات است. به عنوان مبارزه با این بیماری نیاز به یک تلاش طولانی و تایوان و نمی توانید اجازه دهید خود را نگهبان. در روزهای اخیر ما همچنان به اتخاذ اقدامات برای کمک شامل گسترش شیوع مانند نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک صورت در حالی که در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و ارتقای اجتماعی فاصله.

 چگونه تایوان موفق به نگه داشتن عفونت پایین با وجود اینکه در نزدیکی جغرافیایی به ووهان که در آن کروناویروس اولین بار گزارش شده است?

به عنوان تایوان و چین هستند که از لحاظ جغرافیایی بسیار نزدیک به یکدیگر محققان خارج از کشور پیش بینی کرد که تایوان ترین خواهد بود به شدت تحت تاثیر قرار کشور پس از چین است. اما درس های آموخته شده از سال 2003 شیوع سارس و ما خروج از سازمان بهداشت جهانی با توجه به چین ظلم و ستم را ساخته اند ما به خصوص مراقب باشند. در دسامبر 31, فرودگاه های ما شروع غربالگری سلامت مسافران از ووهان. این ژانویه زمانی که طبیعت از شیوع این بیماری هنوز مشخص نیست, ما به کارگردانی و سازمان های دولتی مربوط به اقدامات پیشگیرانه را به طور کامل پیشگیری و مبارزه با شیوع بیماری. در ژانویه 20, ما تاسیس مرکزی اپیدمی مرکز فرماندهی برای کمک به هماهنگی تمام تلاش های پیشگیرانه. در همان زمان ما راه اندازی یک ملی ماسک صورت تیم تولید به تصویب رسید و داده های بزرگ و فنی ما knowhow بیشتر به حفاظت پیشگیرانه تلاش. ما حتی ایجاد یک برنامه با ارائه نقشه های تعاملی برای بررسی که در آن ماسک صورت در دسترس هستند. از همه مهمتر, ما دولت اتخاذ یک سیاست باز بودن و شفافیت در ارائه به روز رسانی روزانه در اپیدمی تحولات و کار با همه مردم تایوان به ضرب و شتم همه گیر.

گسترش COVID-19 سراسر جهان یک بار دیگر خرس شهادت به این واقعیت است که بیماری می داند هیچ مرزهای و هیچ شکاف در شبکه جهانی بهداشت می شود مجاز است. ایستاده در خط مقدم ما ادامه خواهد داد به انجام این کار ما تمام تلاش خود را برای تحقق مسئولیت ما را برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر. به همین ترتیب ما قادر و مایل به همکاری با ایالات متحده آمریکا و دیگر کشورهای برای غلبه بر این بحران در نتیجه قابل ملاحظه ای در کمک به جامعه بین المللی. به این منظور در مارس 18, تایوان و ایالات متحده با صدور بیانیه مشترک در شکل گیری یک همکاری دو جانبه برای مبارزه با COVID-19. ما را اهدا بیش از 17 میلیون ماسک صورت برای کشور نیاز به حمایت از خط مقدم پزشکی حرفه ای در سراسر جهان است. 1.6 میلیون ماسک در حال اهدا جدید ما عازم جنوب سیاست همکاران از جمله هند است.

 می تواند شما استادانه درست شده در تایوان در خانه قرنطینه نظارت و ردیابی تماس سیستم ؟

مرکزی اپیدمی مرکز فرماندهی اتخاذ کرده است تمام-از-رویکرد دولت در هماهنگی کار می کنند. دولت نیز به تصویب رسید هوش مصنوعی و فن آوری های دیگر در آن اپیدمی پیشگیری و ردیابی سیستم برای یک خانه کامل قرنطینه مدیریت شبکه. برای مثال ورودی مسافران — هر دو تایوان اتباع و خارجی — نیاز به پر کردن سلامت اعلامیه در نوشتن و یا توسط اسکن یک کد QR به آن را پر کنید دیجیتالی. پس از مسافران وارد کشور اطلاعات خود را فورا پردازش و آپلود به صفحه اصلی قرنطینه سیستم مراقبت و نرده های الکترونیکی سیستم. در بالای این تلفن همراه خود را موقعیت یابی سیستم های به طور مداوم تحت نظارت است. باید یک فرد در قرنطینه ترک محیط پیام های هشدار دهنده ارسال خواهد شد به فرد محلی, مقامات بهداشت و افسران پلیس محلی تا محل فرد تایید می شود.

 چگونه تایوان برخورد با اقتصادی خرید اینترنتی از همه گیر?

در علاوه بر این به ravaging مردم جهان COVID-19 است wreaking ویران در اقتصاد جهانی است. در فوریه 25, دولت ما گذشت خاص عمل COVID-19 پیشگیری امداد و مرمت اختصاص بودجه خاص برای پاسخ به مشکلات رو به کوچک و متوسط کسب و کار بهتر و اطمینان از توسعه پایدار اقتصاد ما.

در طول همه گیر ما این است که دولت موظف به نه تنها کمک به مردم بلکه احیای اقتصاد است. بر اساس فوق قانون وزارت امور اقتصادی وزارت حمل و نقل و ارتباطات و دیگر مربوط به سازمان را مجموعه ای در حرکت تجدید حیات اقدامات است. این در دسترس ساخته شده, شخصی, تجاری و وام های کم بهره و مهارت-ساخت برنامه های آموزشی ارتقاء صنعتی و تحول مشوق گسترش دسترسی دیجیتال و متنوع فرصت های کسب و کار. این اقدامات با هدف ایجاد ثبات در بازارهای داخلی ساخت تا اعتماد عمومی و همه از طریق این زمان به چالش کشیدن.

 اتحاد تایوان رو هر گونه مشکلات در مقابله با این بیماری همه گیر داده آن را نمی تواند آزادانه شرکت کنند که در مذاکرات?

بیماری می داند هیچ مرزهای و نه تبعیض بر اساس ملیت. به عنوان یک چند جانبه سازمان بین المللی تامین سلامت همه مردم جهان این است که باید به رعایت اصول حرفه ای و بی طرفی و حفاظت از حق سلامت همه افراد از جمله 23 میلیون نفر از تایوان. و در عین حال متاسفانه پس از سال 2017 است که به طور مستمر در طول چین بی دلیل تداخل و قطع آن عمل صدور دعوت نامه به تایوان برای حضور در این مجمع بهداشت جهانی به عنوان ناظر. بین سال های 2009 و 2019 تایوان کاربردی برای حضور در 187 که ویژگی های جلسات است که ما آگاه هستند اما پذیرفته شد تنها 57; ما رد شد 70 درصد از زمان. این مقیاس محدودیت های جلوگیری از تایوان از به دست آوردن آخرین اطلاعات پزشکی در یک مد به موقع و انکار ما این فرصت را برای ارتباط با کارشناسان از سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن تجارب.

COVID-19 یک نام تجاری جدید بیماری ویروسی مملو از ناشناختهها. بنابراین ارز از تا به دقیقه به دقیقه اطلاعات است که از اهمیت حیاتی برای موثر بیماری پیشگیری و کاهش خطرات. برای مثال تایوان CDC مقامات در ادامه به گزارش بلافاصله به آن که IHR focal point در خط با مقررات بین المللی بهداشت در مورد اطلاعات از تایید COVID-19 نفر در تایوان است. این که نقطه کانونی تنها پاسخ داد: “پیام دریافت کرده است. انتقال به کارشناسان مرتبط.” آن را هنوز به ارائه بتن پاسخ و یا پیشنهادات. در حقیقت آن است که تنها در تایوان سمت ارائه اطلاعات است. که همچنین هرگز ساخته شده در تایوان IHR focal point تماس با ما اطلاعات عمومی در IHR سایت. به عنوان یک نتیجه, دیگر ملت ها’ IHR نقاط کانونی قادر به سرعت برقراری ارتباط با تایوان هنگامی که نیاز ناشی میشود. این ژانویه برگزار شد که سه IHR اضطراری جلسات کمیته به آدرس COVID-19 شیوع. تایوان دعوت به حضور در هر یک از آنها. در فوریه 11 و 12 که به میزبانی جهانی تحقیقات و نوآوری فروم به آن تنها مجاز کارشناسان ما برای حضور در ظرفیت شخصی آنلاین. این بدان معنی است که آنها از این فرصت برای برقراری ارتباط به طور مستقیم و یا ارتباط برقرار کردن با نمایندگان کشورهای دیگر برای به اشتراک گذاشتن تجربه مبارزه با این بیماری است. ما نیز در رد این فرصت را به همکاری با خیرین در توسعه یک واکسن و دارو برای این بیماری است.

پس تجربه ما با سارس در سال 2003 ما قوی تر پیشگیری از بیماری مکانیسم. همراه با ما پیشرفته آماده سازی ما شاهد نتایج خوبی از ما پیشگیری از بیماری تلاش. اما این وضعیت همچنان پویا و قادر به شرکت در کسانی که به طور جدی تحت تاثیر قرار تایوان توانایی برای به دست آوردن کامل و به موقع اطلاعات در مورد این ویروس و بیماری پیشگیری است. این را ما در ناراضی موقعیت بالقوه و شکاف در جهانی سلامت و پیشگیری از بیماری های شبکه. چه کسی باید تشخیص شدت از وضعیت و اجازه می دهد تایوان مشارکت کامل در اسرع وقت.

 چگونه می توانید تایوان کمک جهانی مبارزه با این بیماری همه گیر?

تایوان می ایستد در خط مقدم از اپیدمی جهانی تلاش های پیشگیری است. دولت در حال انجام آن تمام تلاش خود را به اطمینان حاصل شود که نیازهای داخلی را برآورده است و ما اتباع در خارج از کشور نگهداری میشود. تایوان است که مایل و قادر به کمک در اپیدمی جهانی پیشگیری کار به عنوان منابع اجازه می دهد. چه از طریق دو جانبه و یا چند جانبه چارچوب تایوان خواهد بود خوشحال به همکاری با جامعه بین المللی برای مبارزه با COVID-19 نتیجه نشان دادن به جهان تایوان نقش مثبت.

پس از وقوع شروع تایوان شده است به طور فعال به دنبال همکاری با شرکای بین المللی. برای مثال در مارس 18, تایوان و ایالات متحده با صدور بیانیه مشترک در مبارزه با COVID-19 مانند به اشتراک گذاری اطلاعات در توسعه واکسن و همچنین تجهیزات پزشکی. Academia Sinica کرده تلفنی با مقامات رسمی اتحادیه اروپا در مشاوره و همکاری برای توسعه سریع آزمایش و واکسن. ما ادامه خواهد داد برای کمک به جامعه بین المللی در رابطه با ماسک های صورت و داروها و مسائل فنی. تا کنون ما اهدا 17 میلیون ماسک برای خط مقدم پرسنل پزشکی در کشورهای در برخورد سخت با این بیماری همه گیر از جمله ایالات متحده آمریکا و ژاپن و کشورهای اروپایی ما دیپلماتیک متحدان جدید عازم جنوب سیاست کشورهای شریک و کشورهای آمریکای لاتین. در آینده ارائه خواهد شد و بیشتر و کمک به جامعه بین المللی بسته داخلی ما قابلیت های, از جمله به دنبال همکاری بیشتر با ما شریک مهم هند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>