کشف بررسی هزینه های تولید پس از صرفه جویی در بودجه کم قرنطینه را نشان می دهد

Guy Fieri و پسرانش شکارچی و رایدر Fieri در آشپزخانه در فضای باز در شبکه غذایی Diners, Drive-Ins and Dives: را. کشف Inc. گفت: آن را ذخیره 300.000 دلار به طور متوسط برای هر ساعت از محتوای شات از صفحه اصلی برای HGTV, مواد غذایی, شبکه و تبادل نظر.

عکس:
کشف

کشف Inc. است ارزیابی مجدد برخی از تولید بودجه پس از پرداخت-TV شبکه اپراتور موفق به بریده بریده هزینه برای محتوای شات از صفحه اصلی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نیویورک-بر اساس شرکت به سرعت معطوف به تولید برنامه های تلویزیونی از بازیگران آن اعضای خانه پس از گسترده مستند سفارشات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus زمان اثر در ماه مارس است.

کشف که صرف $3.26 میلیارد دلار در مطالب سال گذشته است صرفه جویی در $300,000 طور متوسط برای هر ساعت از محتوای شات از صفحه اصلی گفت: Gunnar Wiedenfels شرکت رئیس امور مالی.

“ما شده اند به ایجاد برخی از بسیار موفق با محتوای بسیار پاره پاره تجهیزات,” او گفت:. “این احساس واقعی تر و معتبر محتوای شد در طول بحران بهتر است این کار را با مخاطبان ما.”

کشف فرستاده دوربین اپل سه پایه و تجهیزات دیگر به مجریان و دیگر در هوا به کارکنان از طریق ایمیل و آنها را به حال رکورد محتوا برای شبکه خانگی, مواد غذایی و انجام آن را به خودتان برنامه از جمله تی ال سی, HGTV, مواد غذایی, شبکه و تبادل نظر. برخی با استفاده از خود اپل یا GoPro دوربین.

این شرکت که در سال 2018 بسته یک $11.9 میلیارد معامله برای به دست آوردن Scripps Networks, Interactive, Inc. بررسی هزینه تولید آینده بودجه به عنوان coronavirus مربوط به محدودیت سهولت در سراسر کشور است. آن را نیز بازشناسی آن املاک و مستغلات رد پای.

گونار Wiedenfels, کشف, Inc.’s رئیس امور مالی.

عکس:
کشف

“من کاملا می دانم که آموخته از این covid-فرآورده های مختلف فراهم می کند مجموعه ای از ابزار ما در مدیریت تولید جعبه ابزار” آقای Wiedenfels افزود که وجود دارد می تواند کوچکتر بودجه برای برخی از محصولات.

برخی از صرفه جویی در هزینه می تواند کمک به جبران بینی درآمد کمبود. درآمد حاصل از تبلیغات عمدتا مسطح و در حدود 1.4 میلیارد دلار در طول سه ماهه اول در مقایسه با قبل از سال دوره. اما آقای Wiedenfels گفت: کشف انتظار کاهش قیمت در آینده چهارم.

شرکت های رسانه ای و شبکه های تلویزیونی در حال تلاش برای پایین آوردن هزینه ها گفت: Kutgun Maral, یک تحلیلگر ارشد در بانک سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه RBC. “در سراسر هیئت مدیره را ببینید [رسانه ها] به دنبال فعالانه ارزیابی و بهبود هزینه های خود را استراتژی” آقای مارال گفت.

اما کشف می تواند به کاهش هزینه های خود را جلوتر از همسالان به عنوان آن را ندارد دیرینه ورزشی-حقوق قراردادها و متکی کمتر در اسکریپت محتوا از شبکه های دیگر است.

کشف خود را تولید داخلی اشخاص بلکه با استفاده از یک شبکه خارجی ارائه دهندگان محتوا. این شبکه نیست و به دنبال کار کمتر با شرکت های تولید است اما به دنبال راه هایی برای پایین آوردن هزینه های آقای Wiedenfels گفت.

کشف شده است آن را آسان تر نسبت به دیگر شرکت های مطالب گفت: Neil Macker ارشد حقوق صاحبان سهام تحلیلگر در شرکت تحقیقات مورنینگ تحقیقات Services LLC. “کشف منحصر به فرد است که در راه است که بسیاری از مطالب خود را بر اساس اطراف خانه و باغ” آقای Macker گفت. “بسیاری از این [برنامه] را می توان به ضرب گلوله در کارکنان خود را باغ و یا خانه های خود را.”

مربوط CFO مجله پوشش

  • 3M نام جدید CFO برای کمک به حرکت اثر بیماری همه گیر کوروناویروس 3 ژوئن 2020
  • تسکو CFO به گام در مارس سال 2021 2 ژوئن 2020
  • فروشنده ها از سود مصون سازی قیمت چربی از گوشت گاو, گوشت خوک 2 ژوئن 2020

این شرکت همچنین با بهره گیری از برخی از تغییرات در آن ساخته شده به عنوان بخشی از ادغام آن Scripps. به عنوان مثال آن را معرفی استاندارد قالب بودجه برای تمام شرکت های تولید که آقای Wiedenfels می گوید این شرکت می دهد بینش بیشتر هزینه ها و صرفه جویی بالقوه است. “ما در بر داشت یک راه برای یک مقدار بیشتر داده و واقعیت محور تعامل با شرکت های تولید,” او گفت:.

سرمایه گذاری در فایل های و ابر مبتنی بر فن آوری جریان کمک کرد زمانی که آن را پخش hub در Stirling, Va., بسته برای تمیز کردن عمیق به دلیل مشکوک مورد Covid-19. “ما بازی کردن با 250 تغذیه از طریق این ابر مبتنی بر راه اندازی” آقای Wiedenfels گفت.

هزینه های که کشف و شرکت های دیگر قادر به کاهش احتمال ماندن و RBC آقای مارال گفت. “شرکت های رسانه ای خود ادامه خواهد داد و به صورت دوره ای فشار حتی فراتر از این بیماری همه گیر” او گفت: با اشاره به مسائلی مانند “سیم برش”—روند بینندگان خود را لغو کابل و تلویزیون های ماهواره ای اشتراک—که خورده است به درآمد و حاشیه.

نوشتن به نینا Trentmann در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>