کاهش خطر بلایا و سلامت جهانی: Covid-19 & multilateralism

در چند دهه از هم اکنون مورخان تلاش برای دوباره زمان 2020 از آنها را اشاره به سن و سال ما از COVID-19 به عنوان یکی که در آن بشریت رو سخت ترین بحران پس از جنگ جهانی دوم و که در آن انسان ها از زمان رکود بزرگ شاهد بزرگترین فاجعه اقتصادی مدرن روز 21 st century.

منطقه آسیا و اقیانوس آرام است که در معرض بلایای طبیعی از انواع مختلف و این مستقیم مفاهیم در از دست دادن زندگی و از دست دادن سرمایه زیرساخت های سرمایه گذاری از دست دادن ثبات اقتصادی است که باعث بی ثباتی و همچنین نابرابری و کاهش گنجاندن اجتماعی در مقیاس بزرگ است. این توپ های برفی به یک خطرناک قطع بهداشت جهانی آتی و اهداف توسعه پایدار. مرزی تهدید در شرایط غیرنظامیان در معرض خطر اقتصاد در معرض خطر شهرستانها در معرض خطر با توجه به تغییر آب و هوا و آبشاری بلایای طبیعی و محیط زیست در معرض خطر و خواهان همکاری های منطقه ای و multilateralism در COVID-19 pandemic عصر.

ترویج رشد پایدار

رشد باقی می ماند یک شاخص مهم در پیشرفت نوع بشر است. این رشد باید ترویج شده توسط مقاطعه در سیاست که در آدرس کامپوزیت خطر و آسیب پذیری در منطقه که در آن ارزش های مشترک و اهداف مشترک عمل می کنند به عنوان یک توانمندساز پیشرفت است. کشور را به گرد هم می آیند برای ترویج تجارت و تکنولوژی که ساخته شده است در بین نسل مبانی همبستگی روش های متداول برای دستیابی به پیشرفت و اتحادیه زناشویی با احتیاط ترویج فن آوری است که در هماهنگی با پایه های قوی.

با عجله تلاش برای مبارزه با COVID-19, کاهش وجودی تهدیدات با توجه به آب و هوا خطر و بلایای صرفا از طریق فناوری به تنهایی نمی خواهد کمک به ما در دستیابی به رشد پایدار. مهم است به رسمیت شناختن است که قوی چمن-root بهداشت و درمان نیروی کار لازم است به ارائه آدرس و میان بخشی از نگرانی از کاهش خطر بلایا که در آن ما با قرار دادن انسان در قلب خطر پذیری و ایمنی.

دستیابی به توسعه پایدار از طریق اینتر نسل همگرایی

COVID-19 است نمایش داده می شود چالش هایی که چهره جهان از نظر حفظ سلامت سیستم, ترویج زندگی انسان تامین امنیت بخش خصوصی تضمین تداوم آموزش برای کودکان و معلمان و بسیاری دیگر. این خدمت به همه ما یادآوری است که ما ممکن است قادر به هدایت موشک و ارسال ماهواره به فضا اما اگر ما ترویج یک اکوسیستم که احترام جهانی بهداشت پوشش اگر ما بیشتر نوآوری اجتماعی که trickles به زمین از طریق صالح غیر دولتی, سازمان, اگر ما در ایجاد سیاست های قوی چارچوب نظری است که شامل نمی شود همه به خصوص از طریق اینتر نسل همگرایی از ایده ها و دخالت زمان و دوباره ما به عنوان جمعی گونه از این زمین ادامه خواهد داد به شبهه در تلاش ما برای بهتر شدن.

بسیاری از دولتها و سازمان های بین المللی کار با بزرگان و سالمندان به تنهایی و بدون دخالت ترکان جوان که با ایده های پر جنب و جوش و شوق به ایجاد تاثیر ارزشمند. این تاثیر که فلج امکان استراتژیک رشد و پرورش احساس منفی و اجازه نمی دهد که ترکان جوان برای یادگیری از عقل از سن و سال و در همان زمان کمک می کند به سرعت از زمان لازم در پرداختن مدرن و روز چالش های مانند COVID-19. ایجاد کارآمد چارچوب چند جانبه که شامل و درگیر کردن ذهن جوان را تنظیم علامت نیمکت برای پل خلیج فارس از همکاری و همبستگی.

راه رو به جلو برای همکاری های منطقه ای

جهانی و همه گیر است و در معرض کشورهایی که آیا انسجام در سیاست های خود و رویکرد به مهار بیماری همه گیر. آن را نیز زخمی در کشورهای ضعیف سیستم های بهداشتی در بیش از یک راه که در آن خط مقدم سلامت کارگران داده اند تا بر روی سیستم خود استعفا داد به سرنوشت خود و ادامه به تماشای این بیماری همه گیر مانند یک بیماری همه گیر در بیهوده تسلیم است. به عنوان منطقه آسیا و اقیانوس آرام است که بارها و بارها در برخورد با طبیعت خشم قدردانی واقعیت به سرعت در حال تکثیر آب و هوایی الگوهای مکرر بلایای طبیعی در روز های آینده داده شده است. این به معنی یک ضربه سه گانه به منطقه که در آن آبشاری حوادث لرزان سیستم های بهداشتی و حجم بالایی از بیماری ها به ادامه همکاری وجود داشته باشد در اکوسیستم که در اطراف منطقه.

این تماس برای یک فرصت برای تحویل و تبدیل راه کاهش خطر پیشرفت در کشورهای مختلف با تقویت چند جانبه و همکاری های مرزی با نفوذ چمن-root سیاست شکاف از طریق اطلاع سازمان های غیر دولتی و ساختمان مشارکت از طریق نوآوری اجتماعی است که می تواند یک توانمند در بستن شکاف نیز مقاطعه در سیاست های اجتماعی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net