مدیریت بحران: شکاف در پاسخ به نبرد Covid-19

هند قوی چارچوب قانونی برای مدیریت بحران و در عین حال گزارش ها مملو از شکاف در پاسخ به, و ما آمادگی برای نبرد Covid-19.

در سال 2005 مدیریت بحران عمل می کنند (DMA) بود تصویب شده توسط مجلس. قانون ارائه شده برای ایجاد اقتدار ملی در مرکز و برای مقامات دولتی برای هر دولت و UTs برای مدیریت موثر از بلایای طبیعی است. این بسیار تحسین قانون تا کنون استفاده شده است به صورت موضعی بلایای طبیعی مانند سیل (Uttarkhand 2013), طوفان (Odisha 2019) و زلزله و…. برای اولین بار در این قانون شده است فشرده شده است به سرویس در یک تابه هند بر اساس. همچنین اولین بار به آن استناد شده است برای رسیدگی به بحران بهداشت عمومی; این بیماری همه گیر از Covid-19.

در 24 مارس سال 2020 ملی مدیریت بحران اقتدار کارگردانی تمام وزارتخانه ها/ ادارات مرکزی دولت., دولت UT مقامات را به اتخاذ اقدامات برای اطمینان اجتماعی فاصله برای مدت 21 روز. ایده این بود که برای جلوگیری از گسترش COVID. دستورالعمل های لازم پس از آن صادر شده توسط DMA -ملی کمیته اجرایی در 24 مارس سال 2020 خود را به دنبال Addendums مورخ 25 مارس سال 2020 و 27 ماه مارس سال 2020 است.

این دستورالعمل (و Addendums) تجویز بسته شدن برخی از موسسات و نهادها و اماکن عبادت و غیره. به منظور جلوگیری از ازدحام و برای اطمینان اجتماعی فاصله. به طور همزمان آنها به دنبال اطمینان از دسترسی بدون مانع به خدمات ضروری مانند جیره مغازه های داروخانه, خدمات بهداشتی درمانی, خدمات بانکی, ارتباطات از راه دور پمپ های بنزین تولید کالاهای ضروری و بدون مانع عرضه مواد غذایی و تجهیزات پزشکی و غیره.

DMA تصور می شد به کار به عنوان بخشی از تعاونی فدرالیسم با اقتدار ملی مشاوره و صدور دستورالعمل مربوطه دولت تدوین ایالتی و منطقه سطح پاسخ و اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که منطقه و محل خاص نیاز ها و چالش ها خطاب می شوند.

از عملیاتی دیدگاه معاون کمیسیون و SDMs’ در سطح منطقه هستند و وظیفه برای اطمینان از اینتر دپارتمان هماهنگی تخلیه از کسانی که در معرض خطر و یا به احتمال زیاد به گسترش اثرات بیماری شناسایی ساختمان به عنوان تسکین مراکز استقرار انبارهای امداد و نجات مواد تأمين سرپناه و مواد غذایی و آب آشامیدنی و ضروری مقررات خدمات بهداشتی و, در میان دیگران.

آن است که در حال حاضر 10 روز پس از مفاد DMA بودند استناد و یک میزبان از جهات صادر شده تحت آن است. در عین حال مواد غذایی گفته می شود فاسد در دولت مرزهای زنجیره تامین کالاهای ضروری هستند مختل حرکت کامیون ها متوقف شده است & دسترسی به مراقبت های بهداشتی را تکذیب کرد – همه به خاطر متحده مهر و موم شده مرزهای خود را. شبح از کمبود مواد غذایی بيشترین با هیچ کار برداشت ربیع محصول و آماده این زمینه برای آینده فصل کاشت.

اولین پاسخ /مقامات دولتی در حالی که برخورد با بيماران مشکوک هستند به اندازه کافی مجهز به محافظ شخصی کیت (PPK), ضروری برای دست زدن به تخلیه و جداسازی آلوده. موقت ماسک و کتهای باران نمی تواند به اندازه کافی. حتی گرفتن مقررات منع رفت و آمد می گذرد اغلب نیاز به یک دست نامرئی به فشار این درخواست را از طریق. عدم حاوی خروج دسته جمعی از مهاجر کار و عدم اطمینان از مرزهای دولتی نیست مانع ورود از خدمات ضروری و لوازم و یا انکار حفاظت شخصی کیت برای بهداشت و درمان کارگران و یا جماعت اعداد بزرگ در مذهبی و یا مکان های دیگر از جماعت دعوت پیگرد قانونی تحت DMA و سایر قوانین تحریم. حتی در برابر مقامات دولتی مشمول پیگرد قانونی خواهد برای چنین نقض.

آنچه که شاهد در سطح زمین است که زانو حرکت تند و سریع و اتفاقی در پاسخ به این فاجعه با وجود این واقعیت است که تحت DMA, ملی طرح, دولت برنامه ای و منطقه طرح به آدرس یک فاجعه قریب الوقوع (از جمله “زیست شناسی و بهداشت عمومی در شرایط اضطراری”) ساخته شده در سال است.

این وضعیت اغلب بیشتر مرکب سطح محلی درگیری بین بخش های مختلف از دولت است که در نهایت مانع اقدامات امداد. وقت آن است که به کنار اختلافات سیاسی و غرور را به مدیریت بحران سیاست کار می کنند. این برادرکشی تفاوت ها آخرین چیزی که در ذهن شهروندان که در حال تلاش برای مقابله با شخصی و روانی تاثیر این بی سابقه ای مستند. در زمانی که co-operative فدرالیسم ضروری است ما دولت و رهبری در هر سطح و نمیتواند و نباید به شکست شهروندان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de