دیپلم بزرگ هستند. اما آیا دبیرستان مجموعه صحنه را برای موفقیت ؟

مدارس اغلب در نظر گرفته که چگونه به سرعت آنها دانش آموزان در سراسر خط پایان. اما چند متحده شروع به در نظر گرفتن شاخص های فراتر از دیپلم.

هدف این است که برای ارزیابی دبیرستان با کیفیت نسبتا بیشتری برای دیدن چقدر ارزش مدارس اضافه کردن و دادن اعتبار به مربیان که در حال رفع نیازهای دانش آموزان است که به صورت بزرگتر موانع.

لوئیزیانا برای مثال به تازگی راه اندازی مجموعه ای از “ارتقاء قدرت” اقدامات برای نشان دادن چه مقدار از هر یک دبیرستان دولتی منجر به تقویت دانش آموزان خود را’ احتمال ثبت نام کالج, کالج پشتکار و بیشتر درآمد. آن را برای کنترل عوامل زمینه مانند دانشجو فقر پس از آن می تواند به ویژه مدارس است که جلو راندن افراد جوان فراتر از پیش بینی های آماری.

دانش آموزان در یک مدرسه در نزدیکی بالای ارتقاء قدرت شاخص هستند و 13 درصد بیشتر احتمال دارد به رفتن به کالج از دانش آموزان در یک دمای ارتقاء قدرت مدرسه. و در سن 26, آنها کسب نزدیک به 6000 دلار بیشتر در هر سال به طور متوسط.

“قدر از تفاوت تا حدودی تعجب آور” می گوید: Matthew Johnson, دیپلم مدیر در شرکت تحقیقات Mathematica که نظارت توسعه این اقدامات است. “این واقعا مهم بسیاری چه در دبیرستان حضور شما را برای طولانی مدت به بار آورده است.”

نرخ فارغ التحصیلی از دبیرستان رو به افزایش بوده است برای حداقل یک دهه است. اما این بار برای آماده شدن برای آینده رو به افزایش بوده است و در کنار آن – بنابراین آنچه که دانش آموزان پس از فارغ التحصیل آنها تبدیل شده است تا کنون بیشتر مربوط به K-12 آموزش و پرورش رهبران. چند متحده پیشرو در تلاش برای اندازه گیری چگونه به خوبی دبيرستان مجموعه تا دانش آموزان خود را برای دانشگاه و محل کار و موفقیت است.

لوئیزیانا برای مثال به تازگی راه اندازی مجموعه ای از “ارتقاء قدرت” اقدامات برای نشان دادن چه مقدار از هر یک دبیرستان دولتی منجر به تقویت دانش آموزان خود را’ احتمال ثبت نام کالج, کالج پشتکار و بهتر درآمد. آن را برای کنترل عوامل زمینه مانند دانشجو فقر پس از آن می تواند به ویژه مدارس است که جلو راندن افراد جوان فراتر از پیش بینی های آماری.

دانش آموزان در یک مدرسه در نزدیکی بالای ارتقاء قدرت شاخص هستند و 13 درصد بیشتر احتمال دارد به رفتن به کالج از دانش آموزان در یک دمای ارتقاء قدرت مدرسه. و در سن 26, آنها کسب نزدیک به 6000 دلار بیشتر در هر سال است.

منبع: Mathematica

|

کارن نوریس/کارکنان

“قدر از تفاوت تا حدودی تعجب آور” می گوید: Matthew Johnson, دیپلم مدیر در شرکت تحقیقات Mathematica که نظارت توسعه این اقدامات است. “این واقعا مهم بسیاری چه در دبیرستان حضور شما را برای طولانی مدت به بار آورده است.”

هدف این است که برای ارزیابی دبیرستان با کیفیت نسبتا بیشتری برای دیدن چقدر ارزش مدارس اضافه کردن و دادن اعتبار به مربیان که در حال رفع نیازهای دانش آموزان رو بزرگتر موانع.

“بسیاری از مدارس در خدمت کودکان محروم هستند و در واقع انجام کارهای بزرگ است. این نوع از روش ها می تواند واقعا برجسته … قوی نتایج که سهام شکاف می گوید:” مورگان Polikoff استادیار در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی Rossier مدرسه از آموزش و پرورش است.

این اقدامات همچنین ادامه این روند دور از دوران فدرال بدون فرزند چپ پشت قانون است که بسیاری از مربیان برای انتقاد از تکیه بیش از حد به شدت در نمرات آزمون. در حال حاضر تحت هر دانش آموز موفق عمل متحده باید انعطاف پذیری بیشتر به نگاه در آرایه ای از معیارهای نگه مدارس پاسخگو برای بهبود.

رویکرد جدید لزوما انتظار می رود به شکل رسمی به پاسخگویی در هر زمان به زودی اما “این نوع تفکر بسیار مدل برای چند سال آینده … در ایالات متحده هستند که جدی در مورد اصلاحات” استاد Polikoff می گوید.

یک مثال: لوئیزیانا

لوئیزیانا آموزش و پرورش رهبران در حال حاضر شاهد برخی از مدارس متفاوت در نور از ارتقاء قدرت اقدامات است.

برای مثال یک دبیرستان رتبه “ج” تحت سیستم پاسخگویی تبدیل شده تا در 98 درصد ایالت از نظر ترویج دانشجو درآمد در سن 26.

“که در مدرسه ممکن است به طور سنتی متوجه کار مثبت اما ارتقاء قدرت برجسته است که این دبیرستان در واقع ممکن است به طور قابل توجهی کمک به دانش آموزان خود را’ نتایج بلند مدت” می نویسد: جسیکا Baghian, یکی از دولت دستیار superintendents یک ایمیل به مانیتور.

در هر ارتقاء قدرت دسته برخی از “C” مدارس افزایش یافته و به بالای او اشاره می کند.

کنتاکی, ماساچوست و ویرجینیا نیز شناسایی “بالا-بروشور” مدارس است که دستیابی به نتایج بهتر برای دانش آموزان از لحاظ تاریخی محروم شدند. های اخیر, شهری, موسسه گزارش که در ماساچوست و ویرجینیا چندین دبیرستان افزایش دانشجويان کالج ثبت نام رای بیش از 15 درصد بالاتر از آنچه انتظار می رود. هر سه متحده مدارس که دهم درجه نمرات آزمون سرپیچی از هنجار.

داده ها همچنین سطح مدارس در قریب به اتفاق نیاز به بهبود. در حالی که ماساچوست است که اغلب مورد تحسین قرار گرفته برای قوی K-12 آموزش و پرورش این مقیاس نشان می دهد که برخی از آن دبیرستان فارغ التحصیلی باید نرخ 20 درصد کمتر از آن چه انتظار می رود.

کالج تداوم و درآمد داده است که می تواند در مقایسه با سراسر متحده است تا حدودی محدود است. اما متحده می تواند در پیوستن به این تلاش ها به عنوان در نظر آنها “دانش و مهارت و توانایی است که آنها امید خود را از سیستم آموزش و پرورش در حال ساخت در دانش آموزان – اجتماعی-عدالت و حقوق صاحبان سهام قاب در برخی از نقاط, اما همچنین اقتصادی-توسعه قاب می گوید:” ترزا Anderson, co-نویسنده شهری موسسه گزارش tri-state داده و قوی و عادلانه اقدامات برای الهام بخشیدن به کیفیت مدارس (REMIQS).

یک فرصت برای حفر کردن عمیق تر

ارزش افزوده اقدامات گاهی اوقات افزایش نگرانی ها در مورد پایین تر تنظیم اهداف برای کودکان و نوجوانان بیشتر به چالش کشیدن پس زمینه است که می تواند غیر منصفانه به دانش آموزان است. از سوی دیگر استاد Polikoff می گوید آن را می توان به صورت ناعادلانه به مربیان را در نظر نمی دانشجويان پس زمینه. دولت برای سیاستگذاران “متعادل که انصاف است که قطعا مناسب,” او می گوید.

که با تعادل در ذهن خانم Baghian می نویسد: هر گونه ارتقاء قدرت مدل خواهد بود “هرگز به طور کامل جایگزین واقعی نتیجه اقدامات که مجموعه ای روشن و انتظارات بالا برای آنچه مربیان باید انجام برای هر دانش آموز. به جای اقدامات مانند این به ما اجازه می دهد برای رفتن عمیق تر و کسب اطلاعات بیشتر در مورد چه چیزی است و یا کار نمی کند به حرکت سوزن در سراسر سیستم ما.”

هر دو REMIQS و ارتقاء قدرت پروژه های طرح به دقت بیشتر در مدارس برتر. “ما می توانیم از آنها یاد بگیرند” خانم Baghian می نویسد: “و به طور بالقوه ساخت آن بهترین شیوه به مدرسه ما مدل بهبود.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>