Dim مزرعه هوا گسترش به 2020

یک کشاورز کلوخ ذرت در بودا بیمار., در ماه نوامبر. قیمت ذرت کاهش یافته است در شیکاگو هیئت بازرگانی و کشاورزان در بسیاری از نقاط کشور در حال انتظار برای از دست دادن پول در محصول این سال است.

عکس: دانیل Acker/مهر نیوز

در این سال شکل گیری است تا به عنوان یکی دیگر از سخت برای کشاورزان ایالات متحده.

با وجود معاملات تجاری در آمریکای شمالی و بین آمریکا و چین, قیمت محصول باقی می ماند و اندک است. دولت فدرال نمی رود به گام با کمک به آن در سال گذشته.

وزارت کشاورزی ایالات متحده در روز پنج شنبه گفت که انتظار دارد در مزرعه بدهی در سال 2020 به افزایش $425 میلیارد دلار 415 میلیارد سال گذشته است. بدهی به دارایی نسبت به مزارع باقی مانده است در بالاترین نقطه آن در بیش از 15 سال این وزارتخانه گفت و مزرعه ورشکستگی شروع به پریدن کرد به 24 درصد در سال گذشته است.

“مزرعه ترازنامه باقی می ماند تنگ” USDA اقتصاددان ارشد رابرت Johannson گفت.

میانگین قیمت ذرت در حال انتظار برای افت 6 ٪ به $3.60 رسید در این سال با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده در حالی که سویا قیمت انتظار می رود به افزایش 1 ٪ به طور متوسط $8.80 رسید.

آتی ذرت در شیکاگو هیئت بازرگانی معامله در بیش از $3.78 رسید پنج شنبه در حالی که دانه های سویا معامله شده در حدود $8.93 رسید. آتی کاهش یافته است این در سال های آتی ذرت پایین 3.3 درصد و سویا پایین 6.6%.

در آن قیمت های این وزارتخانه گفت: کشاورزان در برخی از نقاط این کشور می تواند از دست دادن پول خود را در ذرت و سویا در این سال است. یک کشاورز در ایلینوی مرکزی می تواند از دست دادن $29 در هر هکتار ذرت و 77 دلار در یک هکتار از دانه های سویا این وزارتخانه گفت.

وزارت کشاورزی ایالات متحده نیست و برنامه ریزی های تازه برای کمک به کشاورزان برای کمک به آنها این فاصله را, کشاورزی, وزیر سانی Perdue گفت.

“بازار رسیدگی خواهد شد…قیمت گذاری کالاها رفتن به جلو” آقای پردو در جمع خبرنگاران سالانه وزارت کشاورزی ایالات متحده در کنفرانس در واشنگتن است. او گفت که دولت ممکن است تجدید نظر کند اگر وجود دارد غیر منتظره اختلال در تجارت جهانی جریان می یابد.

محصول معامله گران می گویند که این کاهش قیمت به دلیل این است که با توجه به کمتر خرید از آمریکا, کشاورزی محصولات در چین است. برخی از آنها شک و تردید چین دیدار خواهد کرد اهداف بالا برای خرید در ایالات متحده محصولات کشاورزی و گوشت در این سال است.

وزیر Perdue به خبرنگاران گفت که او انتظار دارد که چینی خرید از آمریکا, کشاورزی-صادرات به سطح شیب دار تا بهار امسال پس از شیوع کروناویروس abates.

وزارت کشاورزی ایالات متحده انتظار دارد که چینی کشاورزی خرید به آمار 14 میلیارد دلار در سال 2020 4 میلیارد دلار بیش از سال گذشته آقای یوهانسون گفت.

از آرشیو

جنگ تجاری با چین قرار دادن فشار بر ایالات متحده در صنعت کشاورزی. وال استریت ژورنال است Jason بلینی نشستم با یک گروه از کشاورزان از ذرت و گوشت گاو و سویا و فراورده های لبنی و صنایع به گوش چگونه تعرفه موثر بر کسب و کار خود را. (در اصل منتشر شده سپتامبر. 5, 2019)

نوشتن به کرک Maltais در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de