آیا یک مورد مانیتور ؟

این هفته را پوشش فقط ممکن است بیشتر نظارت بر داستان شما تا به حال به عنوان خوانده شده.

حدود یک سال پیش من اتفاق افتاده است بر اساس این بیانیه در مورد نظارت در بررسی کسب و کار هاروارد – تحت جذاب عنوان “آیا چیزهایی که اصلا علاقه شما”:

“بسیاری از چیزهایی است که تا پایان” بودن معنی دار می نویسد: دانشمند اجتماعی Joseph Grenny “آیا آمده از کارگاه های آموزشی کنفرانس, مقالات و یا فیلم آنلاین آغاز شد که به عنوان یک کار سخت و طاقت فرسا به پایان رسید و با یک بینش. کار من در کنیا برای مثال بود و به شدت تحت تاثیر قرار توسط کریستین ساینس مانیتور مقاله من تا به حال خودم مجبور به خواندن از 10 سال قبل است. گاهی اوقات ما تماس بگیرید و همه چیز خسته کننده ‘ به سادگی از آنجا که آنها دروغ در خارج از جعبه ما در حال حاضر در.”

اگر شما بودند به آمده تا با یک punchline به یک شوخی در مورد مانیتور که احتمالا از آن باشد. ما به عنوان دیده می شود در حال جهانی عادلانه روشنگری و شاید کمی بیش از حد جدی. ما مافین سبوس از روزنامه نگاری.

اما شما می دانید چه ؟ ما زندگی را تغییر دهید. و من قصد دارم به استدلال می کنند که ما تغییر زندگی دقیقا به این خاطر که ما را به زور باز کنید که بیش از حد-جعبه کوچک است که بسیاری از انسان ها فکر می کنند زندگی می کنند.

یک جلد داستان در مورد زن دوندگان فاصله در سومالی یک کشور آفریقایی آنقدر مبهم است که بقیه جهان را انکار می کند و وجود آن است ؟ اگر کسی در آینده با یک کلاه برداری جلد کریستین ساینس مانیتور است که به خوبی می تواند آن را. دیگر چه آمریکایی و انتشار اخبار را که پوشش آن داستان – به خصوص در زمان COVID-19?

مانیتور عجیب و غریب است کمی از انتشار آن را سخت برای جهان به شکل. ما در حال اجرا توسط یک کلیسا اما ما نه تنها برای اعضای کلیسا و ما نه در مورد تبدیل مردم است. ما به عنوان شناخته شده عادلانه بودن حتی به عنوان جهان می شود به عنوان قطبی به عنوان در هر زمان پس روزنامه را تاسیس در سال 1908. و ما به مردم داستان در مورد سومالی حتی اگر هیچ متریک بر روی زمین نشان می دهد مردم تقاضاهای مصرانه برای داستان در مورد سومالی.

اما تلنگر این اظهارات در اطراف. ما باید یک ماموریت فراتر از گردش ما می خواهیم به پل تقسیم برای رسیدن به هر کس و اعتقاد ما بر این اخبار می تواند و باید گسترش حس هویت و امکان فراتر از باریک معمولی انتظارات. ما در مورد لگد کردن درب از فکر در همه جا و گفت: “شما بزرگتر و بیشتر قادر به از شما متوجه. و ما می تواند آن را اثبات کند.”

و من مخالف هر کسی که بار خوانده شده Ryan Lenora قهوه ای را پوشش داستان به تماس با آن کارهای عادی و روزمره. این یک جذبه از آژانس و قدرت – نوع داستان است که نوار دور و زبان و رنگ پوست و مذهبی تفاوت را نشان می دهد انسانیت ما به اشتراک بگذارید.

این بشریت است که اولیه ساخت بلوک پیشرفت – دلیل سرمایه گذاری های ما در یکی دیگر از سود را به ارمغان بیاورد. به همین دلیل است که ما مکث جهان ما وقتی که دیگران در حال مبارزه با بیماری است. به همین دلیل است که دموکراسی و بازار آزاد و حقوق بشر کار می کنند. و یک سازمان خبری است که می بیند که بشریت در همه جا – می بیند و قدرت آن محدود است به نگاه کمی عجیب و غریب. هر چند آن را فقط ممکن است اجرای یک جلد در مورد دوندگان فاصله در سومالی.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im