خاطرات یک پزشک بود و در پایان افسار: زمانی که زندگی skidded به توقف در تاج نقطه عطف

زندگی در حال اجرا بود دریچه گاز کامل که آن را skidded به توقف در تاج نقطه عطف. با OPDs بسته OTs بسته روال عمل جراحی با توجه به همه گیر کردن من دگرگون از تمام وقت و پاره وقت نویسنده به کامل نویسنده و پاره وقت ،

آنچه مرا شگفت زده شد تغییر ناگهانی از قلب های عمومی نسبت به پزشکان است. یک شب ما شد ‘کرونا رزمندگان’, ‘جلو آستر’, ‘سربازان در سفید” برای به خطر انداختن زندگی ما برای نجات ایشان است. من گرفته شده بود و نه در این تغییر ناگهانی از قلب و یا در سراسر کشور, کف زدن برای ما.

مطمئن شوید به اندازه کافی هر چه زودتر به جای بعد, ارشد, دکتر, کشیده شد به خیابان های محروم و مورد ضرب و شتم برای شکایت که آنها بودند که با توجه N95 ماسک ترک به تنهایی PPE کیت برای محافظت از خود در برابر ویروس! چگونه بود پیاده می رود به مبارزه با دشمن مسلح صرفا با باطوم? که در آن مهمات محافظ دنده ؟ زمانی که ناجی شد قربانیان در حالی که در خدمت بیمار از آنها خواسته شد به پرداخت هزینه برای اتاق های هتل ها آنها معطوف به قرنطینه!

بیروحیه توسط بیهودگی فداکاری خود را احاطه شده توسط مرگ و پوسیدگی آنها toiled بدون پرداخت precariously برگزاری به سلامت عقل خود را. پس از کار به مدت چند روز در زنجیرها کیت و خفه کننده ماسک در آستانه از دست دادن آب بدن به علت تعریق بیش از حد آنها نگاه به جلو به خود را سخت به دست آورده آف. هنگامی که منتشر شد از دو زندان از بخشهای بیمارستان و PPE کیت آنها با عجله homewards به انتظار خانواده برای پزشکان فرزندان والدین و همسران بیش از حد.

به وحشت خود آنها دوری به عنوان lepers و منع ورود به مستعمره خود گیتس برای خارج از وظیفه آنها یک خطر برای جامعه! برای یک بار پزشکی برادری در Ghaziabad مستعمره ایالات و با ارسال نامه به RWA که پزشکان تمرین محلی بیش از حد نمی بینم مستعمره بیماران و آنها تا به حال بهتر است به دنبال توصیه های پزشکی در جاهای دیگر!

دکتر به آرامی درون خفه به مرگ است. بدون مقدار مقاومت من در برابر فشار خانواده و به عمل در حال حاضر برای من یک شهروند ارشد مبتلا به دیابت و فشار خون بالا. اگر من تا به حال رام این دوقلو terrors برای آنها در حال حاضر به نظر می رسد بی قرار; سنجش یک متحد قوی در تاج که با کمک آنها می تواند سرنگونی من برای سن یکی دیگر از عوامل است که مشغول به کار در برابر من. به عنوان من تا به حال هنوز هم حفظ شور و شوق و قدرت از جوانان به عنوان شیره زندگی هنوز هم رسید به وفور من تا به حال فکر می کردم که سن اهمیت تنها اگر شما ‘پنیر و شراب یا اسکاچ’. اما در حال حاضر من می دانستم که بهتر است.

در حالی که برای این اجرا تعطیلات یک رویا به حقیقت می پیوندند. من می توانم خواب وقتی که من می خواستم برای تا زمانی که من می خواستم مطمئن شوید که در دانش است که وجود خواهد داشت هیچ شب تماس هیچ صبح زود عمل جراحی بدون تهدید از موارد دادگاه بدون ترس از خشونت توسط متخاصم بیماران. من شروع به شراب خواری تماشای فیلم, عیاشی خوردن غذاهایی که خوب نیست برای من و شراب خواری خواندن کتاب است که من تا به حال به معنای به عنوان خوانده شده زمانی که من وقت کردم.

تازگی به زودی عینک و یک زندگی از اتلاف شروع به بیزار شدن. یکی که کاملا خواب بعد از ساعات کار طولانی شروع به مشکل و اختلال خواب است. معده یک نظم خوار شروع به شورش در برابر غذاهای آن می تواند نه معده. من شروع به از دست OPD فشار شلوغی هیجان OT حتی شرکت های بزرگ سیاست من که منفور. من دچار علائم ترک علاوه بر پول خرج کردن.

پس من درآمد یک جمع خوش تیپ و تا به حال یک طرح احتمالی در محل – درآمد اجاره است که می ایستادن من در جا خوب پس من روز کاری شد. با یک سکته مغزی هر دو قطع شده بود در منبع و از حالا به بعد من را مجبور به قرعه کشی بر من پس انداز مى شود. اگر این دولت من چه مهاجر کار که تا به حال هیچ معنی برای زندگی و یا ترک ؟

من متوجه شدم آن بود که تنها زندگی می کند که تاج گرفت. تا چه اندازه ما را به حساب برای ترور که متوقف شده صلح از ذهن به تنهایی فردی انزوا و یا سایش روابط با توجه به ثابت نزدیکی – خشونت خانگی دو برابر شده است در طول قفل-در دوره – و نفس نفس زدن اقتصاد است که کارشناسان در حال تلاش برای احیای?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im