Dhoni کمان کردن : او تبدیل کریکت هند و برنده شدن در فرم هنری

درسته به روشی که او کریکت بازی می کرد، اسکیپر سابق هندی ام اس دووِی در عین حال با اعلام بازنشستگی خود از کریکت بین المللی با پیامی رمزی در اینستاگرام، شگفتی دیگری را به خدمت گرفت. این در همان روز او اولین فصل تمرین خود را با تیم IPL خود چنای سوپر کینگز (CSK) به دنبال یک hiatus پنج ماهه به پایان می رسه. CSK اصرار می کند Dhoni تعهدات IPL خود را تا سال 2021 انجام دهد. با این وجود، دوني با تيم ملي آبي پوش يواشي به عنوان پايان دوراني براي کريکت هند يتيم ي وي را به پايان مي بره. درسته، اون به عنوان يه باتمن قدرتمند که بازي ها رو تموم کرده بود، توي چند سال گذشته از بين رفت. اما زمان او به عنوان بازیکن و کاپیتان برای تیم ملی قطعا تغییر بازی در هند.

اگر ظهور ساچین تاندولکار به ستاره شدن نشان دهنده هند آرمانی در دوران پس از آزادی بخشی پس از سال ۱۹۹۱ بود، ظهور دهوني نشان دهنده انقلاب کوچک شهر يدرکريت هند بود که در بيداري ليبرالاسيون به وجود آمد. قبل از او هنوز بازیکنان ی از ایالت های بزرگ کریکت و شهرهایی بودند که بر بازی تسلط داشت. در حال يواشکي از “خارخاند”، “دوني” اون قالب رو شکست و با خودش سبکي غير معمول و در عین حال موثر آورد. به این معنا، دوران حکومت دونی بر انتقال در کریکت هند که در آن تمرکز به طور محکم از سبک کلاسیک به ماده تغییر کرد، از تلاش برای برنده شدن تا برنده شدن در یک فرم هنری، بر آن چیره شد.

Dhoni استاد خواندن بازی بوده است. رهبری بصری او در میدان که اغلب او را دیدم تصمیم گیری های canny جریان به اندازه از شخصیت بی فرض خود را به عنوان مغز کریکت درخشان خود را. به عنوان تنها کاپیتان هندی که هر سه جایزه ICC را به دست می اورد، از سرزبان های دونی برای خودش صحبت می کند. و برنده شدن شش پیروزی او در فینال جام جهانی 2011 برای نسل های آینده گرامی خواهد بود. اگر دوني از يک ميراث يقين برجا ميذاره اينه که يه بازيکن کريکت درخشان ميتونه از هر جايي بياد ام اس دی، ملت از خدمات شما تشکر می کنند.

این قطعه به عنوان نظر سرمقاله در چاپ روزنامه تایمز هند ظاهر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im