کارگران مهاجر از لهستان farmhands کار زمینه جنوب فرانسه به فیلیپینی کشتی کروز کارگران در کارائیب—که شغل خود را از دست به دلیل همه گیر اقتصادی تاثیر می در حال اجرا از پول نقد ارسال در برخورد یک ضربه به شکننده سلامت اقتصادی جهان در حال توسعه.

دهها میلیون نفر از سرخپوستان, فیلیپینی, مکزیکی و دیگران از کشورهای در حال توسعه مشغول به کار در خارج از کشور ثبت و ارسال شد $554 میلیارد و بازگشت به کشورهای خود در سال گذشته است. که یک مقدار بیشتر از همه سرمایه گذاری مستقیم خارجی در پایین و کشورهای با درآمد متوسط و بیش از سه برابر توسعه کمک از دولت های خارجی با توجه به بانک جهانی.

این افت در پرداخت شناخته شده به عنوان حواله شده را تحت تاثیر قرار زندگی برای میلیون ها نفر در سراسر جهان که با تکیه بر پول نقد برای مواد غذایی و سوخت و مراقبت های پزشکی. خانواده ها از جنوب آسیا به آمریکای لاتین نمی تواند استطاعت پرداخت وام مسکن و کمک درسی.

“وجود دارد خانواده هایی که به شدت بستگی به پرداخت تاسیسات و تاسیسات شده است پاره” گفت: دیلیپ Ratha سرب اقتصاددان در حواله در بانک جهانی که تخمین می زند که این نقل و انتقال به کشورهای در حال توسعه کاهش خواهد یافت 20 ٪ در این سال است.

که رها خواهد بود و چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان سقوط است که به دنبال بحران مالی 2008 و بزرگترین افت از بانک جهانی شروع ضبط حواله داده در 1980s.

جریان مالی

بالا 10 پرداخت مسیرهای با ارزش 2019. آنها با هم حساب برای بیش از یک پنجم جهانی حواله.

از

به

14 میلیارد دلار

19

هند

13

ایالات متحده آمریکا

$103 میلیارد

38

مکزیک

19

چین

15

امارات متحده عربی

19

14

فیلیپین

دلار هنگ کنگ

15

10

گواتمالا

عربستان سعودی

9

ویتنام

13

روسیه

9

9

اوکراین

از

به

14 میلیارد دلار

19

هند

13

ایالات متحده آمریکا

$103 میلیارد

38

مکزیک

19

چین

امارات متحده عربی

15

19

14

فیلیپین

دلار هنگ کنگ

15

10

گواتمالا

عربستان سعودی

9

ویتنام

13

روسیه

9

9

اوکراین

از

به

14 میلیارد دلار

19

هند

13

ایالات متحده آمریکا

$103 میلیارد

38

مکزیک

19

چین

امارات متحده عربی

15

19

14

فیلیپین

دلار هنگ کنگ

15

10

گواتمالا

عربستان سعودی

9

ویتنام

13

روسیه

9

9

اوکراین

از

به

هند

ایالات متحده آمریکا

$103 میلیارد

مکزیک

چین

امارات متحده عربی

19

فیلیپین

دلار هنگ کنگ

15

گواتمالا

عربستان سعودی

13

ویتنام

روسیه

9

اوکراین

منبع: بانک جهانی

در السالوادور حواله فرو 40 ٪ به $287 میلیون در ماه آوریل کمک به بحران مواد غذایی. زاغه نشينان را برافراشتند پرچم سفید در خارج از خانه های خود را به سیگنال آنها گرسنه به سازمان های خیریه محلی در تلاش برای پر کردن شکاف.

در بنگلادش حواله برای ماه آوریل کاهش یافته است 24 درصد از سال قبل اضافه کردن فشار به اقتصاد که دیدم لباس-صادرات—یکی دیگر از منبع اصلی ارز خارجی—شاقول 85 درصد است که در ماه است.

در یک اندازه گیری از وسعت بحران اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر و حتی فیلیپین دیدن است جریان نقدی رها کردن. کارگران آن سفر در سراسر جهان به دنبال اشتغال در یک طیف گسترده ای از صنایع چند که در امان است. که جغرافیایی و حرفه ای تنوع عایق حواله پرداخت به این کشور جزیره ای اقیانوس آرام در حدود 107 میلیون نفر در طول قبلی رکود. اما این بار نه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه شما انتظار می رود بهبود اقتصادی از coronavirus به مانند نگاه در سطح جهانی? پیوستن به مکالمه زیر.

“در طول زمان بد, فیلیپینی در خارج از کشور کارگران تمایل به ارسال مطلب” خانه پول برای کمک به خانواده خود گفت: بنیامین Diokno فرماندار بانک مرکزی فیلیپین.

اما او گفت که با توجه به نحوه عمیق و گسترده این بیماری همه گیر است که خود بانک است پیش بینی یک قطره از 5 درصد یا حدود 1.5 میلیارد دلار سالانه حواله این سال است. دیگر محققان پیش بینی کاهش تا 20%. آقای Diokno گفت که او نگران نیست در مورد تعادل در این کشور پرداخت و با اشاره به پزوی قوی بوده است.

Mitzie Espiritu یک زن 34 ساله تناسب اندام-کارمند مرکز که در سمت چپ فیلیپین پنج سال پیش برای کار در دبی نامیده می شد به یک جلسه شرکت در ماه مارس و گفت: او را معلق و بدون پرداخت هزینه از این کار این است که اجازه داده او را به حمایت از یک خواهرزاده و برادرزاده بازگشت به خانه.

او پرواز را به مانیل در پایان ممکن است قادر به پرداخت هزینه برای باقی می ماند در امارات. او را به بازگشت به دبی اگر کار محقق شد اما او نه خوش بینانه است. “من نمی بینم هر یک ضرورت برای مشتریان ما برای رفتن به ورزشگاه,” او گفت:. او به تازگی موفق به دریافت کلمه از ورزشگاه که اشتغال وجود دارد به طور رسمی خاتمه یافته است.

تاسیسات

حواله به فیلیپین آنجا که آمده از ایالات متحده و خليج فارس شده اند susbstantially بیش از چهار دهه گذشته. این کشور رتبه بالا در میان کسانی که بیشتر وابسته پرداخت.

سالانه مقدار حواله به فیلیپین

$30

میلیارد

20

10

0

1980

’90

’90

2000

’10

’19

منابع ارسالی به فیلیپین 2019

عربستان سعودی

ایالات متحده آمریکا

12

39%

U. A. E.

11

5

استرالیا

34

دیگران

حواله به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی 2019

گواتمالا

13 درصد

اوکراین

11

فیلیپین

10

مصر

9

پاکستان

8

ویتنام

7

بنگلادش

6

نیجریه

5

مکزیک

3

هند

3

منبع: بانک جهانی

پس از سال 2008 بحران مالی ارسالی به فیلیپین افزایش یافت 21 درصد بین سال های 2007 تا 2009. ارسال پول از استرالیا به قطر و ژاپن کمک کرد تا جبران کاهش نقل و انتقالات از امریکا است. در مقابل جریان به مکزیک است که به شدت متکی به پول های ارسالی از ایالات متحده کاهش یافته است 18% در آن دوره است.

امروز حدود 10 میلیون فیلیپینی در خارج از کشور زندگی می کنند—نزدیک به 10 درصد از کل جمعیت بسیاری از کار به عنوان خدمتکار در تایوان کارکنان هتل در خاورمیانه و پرستاران در ایالات متحده آمریکا

کسانی که کارگران فرستاده 35 میلیارد دلار به کشور در سال گذشته با توجه به بانک جهانی حسابداری برای حدود 10 درصد از تولیدات ناخالص کشور را.

فیلیپینی croupiers در قمار از مراکش را از دست داده اند شغل خود را به عنوان ماشین واشر در ماکائو. کشتی کروز کارگران پرواز بازگشت از انگلستان و کارکنان دفتر از دبی. آمار دولت از اوایل ماه ژوئن نشان می دهد حدود 350000 فیلیپینی خارج از کشور و کارگران آواره که به معنی آنها گذاشته شده یا نشده دریافت حقوق خود با توجه به محلی مستندات.

“در روز طبیعی پرچین داشتن فیلیپینی در سراسر جهان واقعا کمک کرد گفت:” نیکلاس Mapa اقتصاددان ارشد برای ING Groep, NV, یک بانک بین المللی. او گفت: Covid-19 نفی این مزیت: “این آمار در همه جا بنابراین داشتن فیلیپینی در همه جا واقعا کمک کنند.”

آقای Mapa نمی کند پیش بینی بهبود سریع در بخشی به دلیل درصد بالایی از فیلیپینی متمرکز در بخش های مانند هتل ها و رستوران ها است که انتظار می رود به مبارزه اجتماعی در فاصله جهان است.

حواله می گیرند امسال 10 درصد به 20 درصد با توجه به تحقیقات توسط آلوین Ang استاد اقتصاد در Ateneo de Manila University و Jeremaiah Opiniano یک استاد روزنامه نگاری اجرا می شود که یک تحقیق غیر انتفاعی در مهاجرت. که نشان دهنده بزرگترینکاهش در کشور ،

برنامه دولت فراهم می کند که 200 دلار به کارگران که از دست داده اند در خارج از کشور شغل بود به سرعت oversubscribed. همانطور که از اوایل ماه ژوئن پرداخت رفته بود به 145,000 کارگران از 450,000 درخواست دولت دریافت کرده است.

Jessalyn Tanedo 27 ساله مرکز تماس کارمند در پایتخت, مانیل گفت که در ماه مارس مادر او یک خدمتکار در یک خانواده در سیسیل متوقف سیم کشی معمول 130 دلار در ماه است که پرداخت می شود برای مواد غذایی و برق برای خانم Tanedo را پدربزرگ و مادربزرگ. محلی مستند اقدامات جزیره ایتالیایی تا به حال ساخته شده آن را غیر ممکن است برای او و مادرش به دیدار او مشتری است.

او پس از بازگشت به کار, اما نه از سر گرفته شد به طور منظم, نقل و انتقالات, صرفه جویی در درآمد او در مورد سیسیل قفل کردن دوباره و یا اگر او نیاز به در یک پرواز به خانه. خانم Tanedo برادر نیز از دست داده و کار خود را به عنوان یک هادی در یک اتوبوس مسیر خدمت مانیل فرودگاه در ماه مارس و همچنان بیکار بیشتر فشار مالی خانواده.

Jessalyn Tanedo راست با مادر سابینا در طول مادرش آخرین دیدار خانگی خود به فیلیپین سه سال پیش.

عکس: Tanedo خانواده

خانم Tanedo دستور پدربزرگ و مادربزرگ او که زندگی در یک شهر و چهار ساعت در خارج از مانیل به جمع آوری هیزم “در مورد هیچ پول وجود دارد و ما اجرا از گاز” گفت: خانم Tanedo اضافه کردن آنها تا به حال به کاهش در هزینه های مواد غذایی. “من می ترسم مریض,” او گفت:.

فیلیپین’ تکیه بر پول از خارج از کشور قدمت آن به دهه 1970 زمانی که تقاضا برای نیروی کار بر روی سکوهای نفتی و پروژه های ساخت و ساز در خلیج فارس مشخصی. با فرصت های شغلی محدود در خانه و سپس رئیس جمهور فردیناند مارکوس نهاد قانون کار جدید که تسهیل استخدامی به استخدام فیلیپینی در خارج از کشور برای کار تخمگذار پایه های یک سیستم که به زودی ارسال میلیون ها نفر در خارج از کشور. بیش از زمان دولت نقش فعال تر در خارج از کشور کارگران رفاهی از جمله از طریق ایجاد یک صندوق تحت وزارت امور خارجه برای کمک به کارگران مهاجر با مشکلات حقوقی.

رفتن به خارج از کشور بخشی از, فیلیپینی فرهنگ است. پول در آینده از خارج از کشور بودجه ساخت و ساز خانه های جدید در روستاها و پایین پرداخت در اتومبیل. حواله اغلب پایه ای برای کسب و کار وام و وام های مسکن به عنوان بانک ها دیدن پول از خارج از کشور به عنوان یک منبع درآمد پایدار.

فیلیپینی برنامه ریزی به خارج از کشور برای کار اما رشته توسط پروازها به نام بستگان ماه گذشته آنها به عنوان پناهگاه در زمان کمتر از یک بزرگراه در نزدیکی مانیل اصلی فرودگاه.

عکس: Eloisa لوپز/ایسنا

فیلیپین و دولت ظرفیت شهروندان کار در خارج از کشور اجازه می دهد آنها را به رای دادن در انتخابات ملی و معافیت آنها از پرداخت مالیات بر درآمد در پول به دست آورده در خارج از کشور.

خانم Espiritu این مرکز تناسب اندام کارمند نسل دوم در خارج از کشور کارگر. زمانی که او یک دختر بچه مادر خود نقل مکان کرد به هنگ کنگ به عنوان یک داخلی یاور و پدرش مشغول به کار روی کشتی های باری. بستگان او را در پایتخت مانیل و بعدا در او ایجاد کرد در نزدیکی یک آتشفشان فعال.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان او بازگشت به مانیل به مطالعه پرستاری با پول پدر و مادر خود را به خانه فرستاد. قادر به پیدا کردن یک شغل در زمینه انتخاب او مشغول به کار در یک مرکز تماس برای 400 دلار در ماه است. پنج سال پیش او تصمیم به رفتن به خارج از کشور به حمایت از او جوان برادرزاده و خواهر زاده.

پس از زندگی کردن پس انداز برای نه ماه او یافت مشاغل در خرده فروشی است که او پرداخت می شود 800 دلار در ماه است. در ماه نوامبر سال گذشته خانم Espiritu کردم یک کار در فروش در مرکز تناسب اندام و حقوق و دستمزد او را دو برابر شد دوباره.

او فرستاده نیمی از درآمد خانه را به پرداخت برای او و خواهرزاده و برادرزاده آموزش و پرورش و هزینه های روزانه. در ژانویه, طالع فوران آتشفشان در نزدیکی خانه او ایجاد کرد و او سیمی بیشتر از پس انداز برای تعمیر به خانواده اش آسیب دیده خانه و پرداخت هزینه برای اقامت موقت برای او که بازنشسته شده بود نقل مکان کرد و به خانه برگشت.

یک مشتری دست به کارهای اداری به یک گارد امنیتی در مانیل-منطقه حواله مرکز در ماه مه.

عکس: Veejay Villfranca/مهر نیوز

در اواخر اجاره و دیگر قادر به پرداخت هزینه زندگی در دبی, خانم Espiritu پرواز خانه در پایان ممکن است.

خانواده اش دیگر منبع درآمد خارجی نیز به نظر می رسد لرزان. پدر او با این نسخهها کار بر روی یک کشتی تانکر بارگیری کالا بر روی کشتی اما قرارداد خود را تمام شده در اوایل این سال است. او شده است قادر به نگه داشتن کار به دلیل خدمه که قرار بود جایگزین او شده است قادر به انجام این کار در میان محدودیت های مسافرتی.

“ما ترس از فردا چه اتفاقی خواهد افتاد” خانم Espiritu گفت.

پدر او یکی از حدود 400000 فیلیپینی دریانوردان شاغل بر روی کشتی های تجاری از جمله حمل و نقل ماهیگیری و کشتی های کروز ساخت تا تقریبا یک چهارم از کل جهان به. ارسالی از فیلیپینی در دریا رشد کرده اند 70 درصد بیش از دهه گذشته است.

صنعت کروز یکی از سخت ترین برخورد با این بیماری همه گیر. بسیاری از فیلیپینی کار بر روی کشتی های کروز به عنوان هنرمندان برق پیشخدمت و تعمیرکاران کرده بود قرارداد خود را لغو کرد پس از کشتی لغو شد.

Wilfredo Tojon Zafe جونیور و Jenalyn Zafe, با نارگیل شیرینی فروش آنها به پایان می رسد دیدار.

عکس: Jes Aznar برای وال استریت ژورنال

Wilfredo Tojon Zafe جونیور 39 سال بود و آماده برای هیئت مدیره یک هواپیما در ماه مارس به میامی, جایی که او به صرف بقیه سال کار به عنوان یک پیشخدمت در یک کشتی کروز رستوران. فقط به عنوان او وارد مانیل فرودگاه او یک تماس از اشتغال خود را که آژانس کروز شده بود لغو شد.

این یک شوک به خانواده اش. او مشغول به کار در کشتی کروز پس از او 23 در سال های اخیر ارسال به 600 $در ماه به خانواده اش در حومه چند ساعت خارج از مانیل. آن را به اندازه کافی به ثبت نام دو نفر از فرزندان خود را در مدرسه خصوصی. آقای Tojon Zafe است برگزاری یک جلسه با شرکت اصلی برای دیدن اگر او می تواند تاخیر پرداخت و نگه داشتن بچه ها خود را در مدرسه.

او و همسرش باید شروع به پخت سنتی نارگیل دسر و فروش آنها را به همسایگان خود. به مکمل درآمد او آغاز شده است moonlighting به عنوان یک بسته-مرد تحویل. اما او گفت: پیدا کردن یک مناسب و معقول پرداخت کار در خانه سخت است.

پس از آقای Tojon Zafe قرارداد لغو شد, او خود خواسته آژانس استخدام به استخدام او را برای اولین بار زمانی که کروز کار باز می شود. “هنگامی که دریا تماس با ما به کار دوباره من همه چیز را برای قرار دادن خانواده من در یک راه طبیعی از زندگی است,” او گفت:.

آقای Tojon Zafe است و امیدوار به بازگشت به کار به عنوان یک کشتی کروز پیشخدمت بنابراین او می تواند بهتر حمایت از خانواده اش.

عکس: Jes Aznar برای وال استریت ژورنال

نوشتن به جان Emont در jonathan.emont@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im