دیترویت ماشین سازان به طور موقت نزدیک ایالات متحده گیاهان بیش ویروس نگرانی

کارکنان مشغول به کار در خط مونتاژ در یک جنرال موتورز کارخانه در لانسینگ, Mich., در فوریه. 21.

عکس: جف Kowalsky/مهر نیوز

دیترویت شرکت های خودرو توافق کرده اند که به طور موقت تعطیل خود را در ایالات متحده کارخانه برای محافظت از کارگران در برابر گسترش coronavirus به گفته افراد آشنا با این موضوع یک کار عظیم توقف است که تاثیر می گذارد تقریبا 150,000 کارکنان کارخانه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانید بهترین خودرو سازان حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

مدیران از General Motors Co. شرکت موتور فورد. و Fiat Chrysler Automobiles, NV رسید تصمیم روز شنبه زیر بحث و گفتگو با رهبران اتحادیه های مردم گفت.

ایالات خودکار کارگران بوده است با فشار دادن شرکت های خودرو برای دو هفته به خاموش کردن خود در ایالات متحده گیاهان به عنوان نگرانی در مورد ویروس گسترش در میان کارگران افزایش یافته در کارخانه طبقه است. آن را نمی تواند بلافاصله آموخته شود که چگونه زمانی که شرکت های خودرو تعیین کرده اند به حالت تعلیق در کار است.

سخنران برای فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

نوشتن به بن Foldy در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>