تصمیم به کتاب رئیس سابق وزرای عمر عبدالله و Mehbooba مفتی تحت امنیت عمومی عمل می کنند فقط به عنوان آنها به اتمام شش ماه تحت بازداشت یکی دیگر از قانون غیرقابل دفاع است. PSA اجازه می دهد تا بازداشت و به دو سال بدون محاکمه و یکی دیگر از سابق سانتی متر فاروق عبدالله است که برگزار می شود بر اساس این قانون به مدت شش ماه در حال حاضر. مصرف توسل به یک دوم بازداشت پیشگیرانه قانون که یکی از اولین اجرا می شود البته آن است که آشکارا غیر دموکراتیک.

نگه داشتن این نرم افزار-رهبران هند تحت بازداشت صرفا به دلیل مخالفت با ماده 370 ابطال نمی خواهید برای کمک به مرکز بازیابی در حالت عادی مشکل قلمرو اتحادیه. جامو و کشمیر شده است که درجات مختلفی از خاموش شدن پس از اوت و وجود نشانه های کمی از پیشرفت های ساخته شده در جبهه سیاسی است. یک واقعیت از سیاستمداران قبلی وفادار به Abdullahs و Muftis به نظر می رسد در این کار می کند اما این است که در نظر گرفتن زمان و تشکل های جدید را برای اثبات خود ایستاده است.

از سوی دیگر مذاکره با عمر و Mehbooba, رهبران نشان داده اند که میزان زیادی از انعطاف پذیری در گذشته در هماهنگی با احزاب ملی مانند BJP و کنگره نباید خیلی دشوار است. با تابستان فقط چند ماه دور زمانی که هر دو سیاست و خشونت ثبت یک چشم انداز مثبت در دره, مهم این است که مرکز برای به دست گرفتن دست بالا در موثر سیاسی برای دستیابی به موفقیت.

حتی اگر مقاله 370 است اوراق مرکز باید بازگرداندن J&K استقلال به ارسال پیام که همان اصول فدرالیسم است که به کشورهای دیگر برگزار خواهد شد درست برای J&K بیش از حد. بسیاری از J&K تشخیص دهند که ماده 370 بود اما توخالی ارائه با توجه به حضور نظامی در دولت است. در حال حاضر کشمیری سیاستمداران باید تقاضا که کامل استقلال بود بلافاصله دوباره بازسازی شد. این می تواند تبدیل به نقطه شروع برای مقدار کمی از مردم بسیار زیاد مشکلات اقتصادی که بازدید کرده است دولت پس از ماه اوت است.

دفعات بازدید: داستان کامل: پس از 6 ماه بازداشت عمر عبدالله Mehbooba مفتی رزرو تحت امنیت عمومی عمل می کنند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو