مخرب اندازه گیری: هاریانا با هدف ذخیره 75 درصد مشاغل به صورت محلی. این اشتباه برای اقتصاد تضعیف وحدت ملی

هاریانا ظهور به عنوان یکی از اقتصادی هند داستان های موفقیت این قرن نمیتواند ظهور گورگان-Manesar به عنوان کمربند اقتصادی دینامو. روز دوشنبه اما دولت بی جی پی به رهبری دولت ائتلافی به رهبری وزیر منهر لعل خطار تبدیل ساعت به عقب, با تصمیم گیری برای اعلام فرمان به رزرو 75 درصد از تازه بخش خصوصی شغل برای مردم محلی است. این یک مخرب خود را حرکت می کند. هاریانا اخیر اقتصادی پویایی مدیون توانایی خود را برای جذب استعداد از سراسر کشور است. احداث موانع به کار تحرک را از سرمایه گذاری و ایجاد شغل.

طرح پیشنهادی فرمان نشان می دهد آن را درخواست شغل با پرداخت ماهانه زیر تومان 50,000 و شرکت هایی که استخدام بیش از 10 نفر. بر اساس هند تجربه مشابه با بیزانس قوانین آن خواهد شد به احتمال زیاد منظور تسهیل فساد و ایجاد یک سد به سهولت انجام کسب و کار. علاوه بر این با استفاده از یک ابزار پوپولیستی مانند 75% رزرو واقعا پذیرش دولت شکست. ناتوانی در مهارت جوانان کافی است به دنبال غلبه بر طریق خود شکست سیاست.

آن را غیرقابل دفاع برای دولت به سرمایه گذاری در GST بود که همه چیز در مورد برچیدن موانع مالی و سپس با قرار دادن موانع به کار تحرک. با توجه به این که هاریانا یک BJP سانتی متر آن را نیز مغایر با حزب ایستاده در شناسایی کردن ماده 370 که به ساکنان سابق J&K امتیازات ویژه. احداث موانع به کار تحرک دولت مانند هاریانا و آندرا پرادش تضعیف وحدت ملی. آن را خیلی دیر نیست به گام به عقب. کار رزرو برای مردم نمی خواهد خود را افزایش فرصت های اقتصادی. بالا بردن استاندارد آموزش و پرورش و skilling جوانان در ورود به بازار کار تنها با دوام راه برای افزایش اندازه اقتصادی ، هاریانا نباید جلو بروید با رزرو.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de