نیویورک

بازار سهام ایالات متحده سقوط بیش از 12% دوشنبه برای بدترین حالت آن روز در بیش از سه دهه به عنوان صدای از وال استریت به کاخ سفید گفت: coronavirus است که به احتمال زیاد کشیدن اقتصاد کشور را به رکود است.

S&P 500 کاهش یافت تقریبا 30% پس از تنظیم یک رکورد کمتر از یک ماه پیش و آن را در پایین ترین نقطه آن پس از پایان 2018. ضرر و زیان شدند شیب دوشنبه تسریع در آخرین نیم ساعت از معاملات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقتصاد ممکن است رهبری برای رکود و خواسته آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر.

غوطه آمد حتی اگر فدرال رزرو با عجله به اعلام دور جدیدی از اورژانس اقدامات قبل از بازار باز برای معاملات در روز دوشنبه. این حرکت با هدف propping تا اقتصاد و بازارهای مالی در حال اجرا هموار دوباره اما ممکن است آنها را نیز مطرح ترس و حتی بیشتر. سرمایه گذاران همچنین در انتظار کاخ سفید و کنگره برای ارائه کمک های بیشتر به اقتصاد است که به طور فزاینده ای به خاموش کردن ساعت.

میانگین صنعتی داو جونز فرو 2,997 امتیاز یا 12.9 درصد و مانند S&P 500 به حال بدترین حالت آن از دست دادن پس از جمعه سیاه سقوط از سال 1987. از آن پیشی گرفته و روز شنبه را از دست دادن 10 درصد برای داو.

بازار ضرر و زیان چند هفته گذشته در حال شدیدترین پس از بحران مالی 2008 کشیده اقتصاد به رکود اقتصادی ، آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر سرمایه گذاران حرفه ای می گویند که بازار سهام می تواند گزاف گویی به شدت به عنوان به زودی به عنوان کارشناسان بهداشت و درمان این ویروس را تحت کنترل. مشکل این است که هیچ کس نمی داند که که می تواند و swaths گسترده ای از اقتصاد در حال آسیاب کردن نزدیک به یک وقفه در همین حال از پارک هواپیما به تقریبا خالی رستوران در اطراف گوشه.

روز دوشنبه از فروش آغاز شد و بلافاصله در وال استریت به اندازه کافی تیز به ماشه موقت وقفه معاملاتی برای سومین بار در دو هفته گذشته. ضرر و زیان شدند و حتی واضح تر در اروپا قبل بریده شده و عمده شاخص وجود کاهش یافت و بین 4% و 6%. نفت از دست 9.5 درصد است و بیش از نصف این سال است. جهان را درخشان ترین نقطه ممکن است ژاپن که در آن بانک مرکزی اعلام کرد بیشتر محرک برای اقتصاد و سهام هنوز هم از دست 2.5%.

“این غیر ممکن است می گویند زمانی که و چگونه ما در حال رفتن برای رسیدن به پایین” گفت: Danielle DiMartino غرفه ارشد اجرایی از تبادل نظر هوش.

گسترش کروناویروس که باعث کسب و کار در سراسر جهان برای بسته خود را درب. در حالی که است که می تواند سرعت گسترش ویروس آن را نیز در نظر گرفتن پول نقد از جیب کسب و کار و کارگران است. است که اقتصاددانان کاهش انتظارات خود را برای ماه های آینده و ولز فارگو اوراق بهادار گفت: آن را در حال حاضر پروژه های اقتصاد آمریکا را به رکود اقتصادی در مه-طریق-ژوئن چهارم.

جوئل Prakken ارشد ایالات متحده اقتصاددان در IHS Markit, پروژه, اقتصاد کوچک خواهد شد در یک 5.4% نرخ سالانه در طول سه ماهه خواهد بود که آن بدترین عملکرد از عمق رکود اقتصادی ،

بهترین سناریو برای بسیاری از سرمایه گذاران این است که شوک اقتصادی خواهد بود و تند اما با رشد دوره نقاهت بعد از این سال پس از کسب و کار بازگشایی شده است. افراد بدبین هر چند در حال آماده سازی برای یک مسافت طولانی. طیف وسیعی از نتایج ممکن است وال استریت نوسانی شدید و S&P 500 به حال آن راست سومین روز از آن جایی که نقل مکان کرد بیش از 9 درصد و دو و یک.

استراتژیست در گلدمن ساکس می گویند S&P 500 رها شده می تواند به عنوان کم به عنوان 2,000 در اواسط سال خواهد بود که 41 درصد کاهش از خود رکورد فقط یک ماه پیش. گلدمن انتظار شاخص به تجمع بازگشت به 3.200 در پایان سال.

خطوط هوایی آمریکا و ایران هر دو شرکت های هواپیمایی اعلام کرد شیب کاهش به پرواز بیش از آخر هفته به عنوان مشتریان انصراف از سفر و دولت ایالات متحده را محدود می کند سفر. سفر دیگر شرکت ها نیز دیده می شود تیز قطره تقاضا از مشتریان. رستوران سینما و کسب و کارهای دیگر که بستگی به رسم جمعیت به نظر می رسد در کنار فشرده کنید. چندین ایالت این کشور بزرگترین شهرستانها در حال سفارش رستوران ها به بستن درهای خود را به ناهار خوردن در مشتریان و انجام تنها takeout و تحویل.

فدرال رزرو شده است تلاش برای انجام آنچه در آن می تواند برای کمک به اقتصاد و بیش از آخر هفته از آن کاهش نرخ بهره کوتاه مدت به رکورد پایین نزدیک به صفر است.

همچنین گفت: این نیز خواهد خرید حداقل 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار برای کمک به آرام کردن خزانه بازار است که در یک بستر برای سیستم مالی جهان و تاثیر سهام و قیمت اوراق قرضه در سراسر جهان است. تجارت در بازار شروع به دریافت snarled هفته گذشته با معامله گران گفت: آنها را دیدم disconcertingly شکاف بزرگ در قیمت های ارائه شده توسط خریداران و فروشندگان است.

“با وجود شلاق از اسلحه بزرگ” بانک فدرال اقدام “سقوط کوتاه بودن قاطع backstop برای بازارهای گفت:” ویشنو Varathan از بانک Mizuho در یک گزارش. “بازار ممکن است درک فدرال ریزرو در پاسخ به وحشت تغذیه به خود ترس است.”

عملکرد 10 ساله خزانه داری به تضعیف 0.74% از 0.95% اواخر جمعه, نشانه آن است که سرمایه گذاران در حال هجوم آوردند به سرمایه گذاری دیده می شود به عنوان امن است.

فدرال ریزرو عمل آمد و به عنوان اقتصادهای عمده گسترش سفر محدودیت و بسته تر امکانات عمومی و بالا بردن هزینه تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است که آلوده مورد 175,000 مردم در سراسر جهان است. چین که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر حدود نیمی از کسانی که اما یک دوجین دیگر کشورها بیش از 1000 مورد هر یک.

بانک مرکزی ژاپن به طور مشابه گسترش میزان برنامۀ تزریق پول به اقتصاد و وعده داده شده بدون بهره وام برای کمک به شرکت های مقابله با بحران. اقدامات آمد در بالای اطلاعیه از دیگر بانک های مرکزی از جمله بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان در هفته گذشته.

S&P 500 با کاهش 324.89 امتیاز یا 12 درصد به 2,386 دفاع کند گرفته شد.13. میانگین صنعتی داو جونز از دست 2,997.10 امتیاز و یا 12.9% به 20,188.52 و teh نزدک از دست 970.28 یا 12.3% به 6,904.59.

پس از تغذیه تخلیه آن ضد تانک در بازار در اواخر روز شنبه, سرمایه گذاران بیشتر به دنبال کمک از دولت ایالات متحده با توجه به برایان نیک رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Nuveen. که شامل هدف کمک به صنایع ضربه سخت توسط ویروس و همچنین به عنوان چک فرستاده شده به خانواده ها.

“ما باید مراقب باشید که کسب و کارهای کوچک نمی کنید فراموش شده” گفت: Jason غرور مدیر سرمایه گذاری رئیس ثروت خصوصی در Glenmede.

کاهش نرخ بهره پس از تغذیه حرکت کمک خواهد کرد که آنها را به قرض گرفتن پول نقد را در قیمت مقرون به صرفه تر اما آنها نیاز بیشتر کمک مستقیم.

نوسانات به نظر می رسد طبیعی جدید پس از یک گیج کننده در هفته که در آن داو دو بار کاهش یافت بیش از 2000 نقطه و همچنین رکورد بزرگترین نقطه به دست آورید تا کنون – 1,985 امتیاز در روز جمعه. هفته گذشته قطره نیز تایید پایان طولانی ترین-همیشه بازار گاو نر در وال استریت که پدید آمده از بحران مالی و فرار نزدیک به 11 سال است.

بسیاری از سرمایه گذاران انتظار بازار برای فرار باقی زمانی که تعدادی از عفونت های جدید را نگه می دارد در حال شتاب گرفتن.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP کسب و کار نویسنده جو مک دونالد کمک از پکن است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im