با وجود دیوانگی و پاسخگویی نشدم برای پلیس. در اینجا به همین دلیل آن ممکن است تغییر کند.

حتی قبل از مینیاپولیس محله تبار به هرج و مرج و تظاهرات مربوط توسط شورش و غارت شهر بزرگ روسای پلیس تقبیح قتل جورج فلوید به عنوان “عمیقا نگران کننده” و “نگرانی برای همه آمریکایی ها است.”

که سریع انصراف به جای گردان واگن ممکن است یکی در اوایل روشنایی ضعیف تابیدن از پیشرفت در مشکل است که داده ها را نشان می دهد نه budged بیش از پنج سال گذشته – با وجود گسترده خشم و انزجار تلاش های سیاه زندگی مهم جنبش و در مقیاس بزرگ تظاهرات در سراسر کشور است.

“نقش است که ما آمده اند به بستگی به افسران برای بازی در جامعه باعث می شود آن را دشوار است به انتقاد و یا اصلاحات در آنچه انجام می دهند می گوید:” شیث استوتون یک افسر سابق پلیس از تالاهاسی ، “آنها نمی مقابله با یک مشکل خاص; آنها در برخورد با هر مشکل. پس از آن سخت است برای گفتن ” آه با راه تغییر آنچه شما انجام می دهند در اینجا.'”

وزارت دادگستری ایالات متحده است که در میان چندین حوزه های قضایی دنبال به اینکه جنایات را مرتکب شدند. در جمعه شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman اعلام کرد علیه افسر سابق Derek چوین.

تحقیقات تأکید ظاهر خمش با مشکل روبرو تلاش برای نگه lawbreaking افسران به حساب.

“آن” احساس “مانند ما در حال دیدن بیشتر از این موارد [از افسران بودن از ظهر] اما در واقع ما نیست” می گوید: Bowling Green State University گونه که جامعه شناس فیلیپ Stinson.

آن را نه او عبارت است اما سیاتل سابق رئیس پلیس هنجار Stamper covets آن هنگامی که توصیف افسران پلیس: “tiny شاهزاده از قدرت است.”

زرهی با ایمنی برای یک نوار گسترده ای از رفتار و حفاظت شده توسط اتحادیه ها و دوستان و خواسته های مدنی و مرهون بیشتر به ضرب و شتم پلیس کد نسبت به رئیس سفارشات 900,000-قوی آمریکا نیروی پلیس کاهش مشخصات منحصر به فرد: آنها نیست ذکر شده در قانون اساسی ایالات متحده.

حتی در بهترین روز, افسران می گویند, آنها فوق العاده دشوار و خطرناک شغل. تقریبا هر مشکل اجتماعی است که آنها برای مقابله با, بهترین و گاهی بدترین توانایی های خود را.

“قدرت است که موسسه برای شکل دادن به رفتار بسیاری از افسران پلیس است که تقریبا به نقطه ای که نظارت و مدیریت و رهبری به نظر می رسد به تعداد نیست, می گوید:” آقای Stamper نویسنده “برای حفاظت و خدمت به: چگونه به رفع آمریکا پلیس.” “آنچه واقعا مهم است این است که نظر خود را همکار پلیس در ضرب و شتم. آن است که در واقع بدیهی است که ساختار تولید این فرهنگ و آن فرهنگ را افزایش می دهد به رفتار است.”

به سختی و به تنهایی آقای Stamper کشتی با چه آبی که دیوار کمک به چهار مینیاپولیس افسران پلیس ارتکاب آنچه به نظر او قتل جورج فلوید زانو در گردن او با وجود درخواست کمک از تماشاگران. روز جمعه سابق افسر درک چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

به مطمئن شوید که آنها در نزدیکی-فوری شلیک شد “بی سابقه” و موجه می گوید: آقای Stamper.

عمده شهرستان روسای پلیس باید تقبیح قتل آقای فلوید خواستار آن را “عمیقا نگران کننده” و “نگرانی برای همه آمریکایی ها است.” که سریع انصراف به جای سکوت و گردان واگن ممکن است یکی در اوایل روشنایی ضعیف تابیدن از پیشرفت در مشکل است که داده ها را نشان می دهد نه budged بیش از پنج سال گذشته – با وجود گسترده خشم و انزجار تلاش های سیاه زندگی مهم جنبش و در مقیاس بزرگ تظاهرات در سراسر کشور است.

“نقش است که ما آمده اند به بستگی به افسران برای بازی در جامعه باعث می شود آن را دشوار است به انتقاد و یا اصلاحات در آنچه انجام می دهند می گوید:” شیث استوتون یک افسر سابق پلیس از تالاهاسی ، “آنها نمی مقابله با یک مشکل خاص; آنها در برخورد با هر مشکل. پس از آن سخت است برای گفتن ” آه با راه تغییر آنچه شما انجام می دهند در اینجا.'”

وزارت دادگستری ایالات متحده است که در میان چندین حوزه های قضایی دنبال به اینکه جنایات را مرتکب شدند. در همین حال برخی از مینیاپولیس محله نازل شده به هرج و مرج به عنوان قتل انداخته اعتراضات و شورش و غارت. یک پلیس حوزه سوزانده شد پنج شنبه شب.

در پنج شنبه, Hennepin County وکیل مایکل فریمن گفت که او نمی خواست برای شرکت در یک عجله به قضاوت. “ما باید برای انجام این کار درست است. ما باید برای اثبات آن در دادگاه قانون,” او گفت:. “من نمی خواهد با عجله به عدالت است.”

“در این مورد خوب است که آنها را به یک ویدیو زیرا در غیر این صورت وجود خواهد داشت هیچ مشکلی برای افسران می گوید:” دیوید هریس نویسنده کتاب “یک شهر تقسیم می شود: مسابقه ترس و قانون در پلیس درگیری” و یک استاد در دانشگاه پیتسبورگ مدرسه قانون است. “و حداقل آنها از کار اخراج شدند. اما هیچ تضمینی وجود ندارد از هر چیز دیگری است. این قانون نقطه در حمایت از پلیس است.”

در واقع تحقیقات به پلیس فرهنگ و رفتار تأکید ظاهر خمش با مشکل روبرو تلاش برای نگه lawbreaking افسران به حساب.

“آن” احساس “مانند ما در حال دیدن بیشتر از این موارد [از افسران بودن از ظهر] اما در واقع ما نیست” می گوید: Bowling Green State University گونه که جامعه شناس فیلیپ Stinson که آهنگ افسر اعتقادات یک ایمیل به در.

منبع: منبع: Henry A. Wallace پلیس جرم عمومی پایگاه پلیس یکپارچگی گروه پژوهشی; هنری Gass

|

کارن نوریس هنری Gass/کارکنان

مبارزه به تعادل قانون با نظم را یکی از اساسی مدرن در ایالات متحده است.

به منظور محدود کردن بیهوده و بیمعنی دعاوی دیوان عالی ایالات متحده گسترش یافته توانایی پلیس برای استفاده از نیروی بیش از حد با گسترش واجد شرایط ایمنی که نیروهای داوران برای پاسخ به دو رئیس پرسش: اگر ماموران شکستن “به وضوح تاسیس قانون” و آنها آگاه باشند که انجام آنها غیر قانونی بود?

پلیس موفق به کسب 56 درصد از موارد که در آنها ادعا واجد شرایط ایمنی از سال 2017 از طریق 2019. که از سه سال قبل زمانی که آنها موفق به کسب 43% از زمان, خبر تحقیق و تفحص یافت.

در یک مورد در نزدیکی دالاس پنج افسر پلیس شلیک 17 گلوله کشته و یک دوچرخه سوار در یک مورد هویت اشتباه است. یک دادگاه انداخت از طرح دعوی در دادگاه بر اساس واجد شرایط ایمنی. یک پلیس که به ضرب گلوله کشته و یک فرار مشکوک خود را از طریق شیشه جلو اتومبیل از یک پل پیدا شد توجیه برای همین دلیل.

در کارولینای جنوبی یک هیئت منصفه نمی تواند به یک حکم در یک مورد که در آن یک افسر برداری شده بود تیراندازی فرار مردی به نام والتر اسکات در پشت و سپس کاشت یک تیزر به تیراندازی نگاه توجیه می شود. افسر, مایکل Slager تنها در خدمت زندان زمان با توجه به درخواست مقابله برای جلوگیری از یک دادگاه فدرال.

در شیکاگو جیسون ون دایک به جرم پیدا شد در سال 2018 از قتل درجه دوم برای کشتن Laquan مک دونالد در سال 2014. سه نفر دیگر از شیکاگو افسران تبرئه شدند به اتهام پوشش تا قتل.

چنین قانونی تاب تاکید چگونه “به عنوان یک جامعه ما اغلب متناقض ارشاد به افسران پلیس در مورد نقش خود باید: ‘ما می خواهیم شما را سخت در جرم بلکه احترام به همه حقوق” می گوید: “آقای Stoughton, همکاری نویسنده “ارزیابی پلیس با استفاده از زور است.” “این دشوار است به مش.”

حتی زمانی که ادارات پلیس را آتش افسران با سابقه بزدايد و یا unprofessionalism وجود دارد تضمین آنها اقامت کردن ضرب و شتم و حتی رو به افزایش به بالای این حرفه است.

سال گذشته ایالات متحده آمریکا امروز نشان داد که 32 افسران محکوم به سطوح مختلف سوء رفتار با حداقل هشت مجرم جرم بودند اجازه رفتن قبل از پیدا کردن راه خود را به بالا به عنوان روسای یا کلانترها. چه تر است, تا حد زیادی به لطف متحده با پلیس اتحادیه های کارگری که از کار اخراج پلیس با داوری 30% از جمله پلیس دوباره با پرداخت بازگشت.

افسر که به کشته شدن 12 سال Tamir برنج در کلیولند خود را از دست داد اما شد استخدام یک شهر کوچک بخش در منطقه است.

در مورد اریک گارنر, نیویورکر که پس از شفاعت با یک افسر به انتشار یک سبد افسر بود و در نهایت از کار اخراج شدند. او در حال حاضر به دنبال بازگشت با بازگشت پرداخت.

مینه سوتا اخیرا دیدم اول آن افسر محکوم و زندانی – برای کشتن یک استرالیایی, زن آمریکایی, جاستین Damond در سال 2017. محمد نور سابق افسر است از سومالی تبار. اما در این میانه دولت نیز شاهد یک هیئت منصفه تبرئه افسر دیگر برای عکسبرداری Philando کاستیا بود که سیاه و سفید در طول توقف ترافیک برای شکسته عقب. Jeronimo Yanez افسر است از اسپانیایی تبار.

منبع: منبع: “خطر کشته شدن توسط پلیس در استفاده از زور در ایالات متحده با سن و نژاد-قومیت و جنسیت” توسط Frank Edwards, هدویگ لی و مایکل اسپوزیتو. منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم Aug. 2, 2019.

|

یعقوب Turcotte هنری Gass/کارکنان

دردناکی آمریکا سابقه ای طولانی از خشونت نژادی رنگ آن نمودار.

2019 دیدم بیشترین تعداد مرگ و میر توسط پلیس, با بیش از 1 ، 000 با توجه به واشنگتن پست پایگاه داده. مردان سیاه و سفید دو بار به عنوان به احتمال زیاد به ضرب گلوله توسط پلیس – یک شماره است که budged پس از داد و بیداد شروع شد و بیش از قتل با مرگ مایکل براون در فرگوسن میسوری در سال 2014. در آمریکا و کشته شدن توسط یک افسر یکی از اصلی مرگ و میر عوامل خطر برای مردان سیاه و سفید.

“بسیاری از افسران پلیس که تمایل به اولویت بندی زندگی انسان و به نحوی احتمالا در پنهان سطح تصمیمات تاکتیکی بر اساس رنگ کسی را که چنین افرادی در آمریکا هستند که در خطر بسیار بیشتری برای نمونه از نیروی بیش از حد” می گوید: آقای Stamper در سیاتل. “وجود دارد هیچ راهی برای زیبا که تا.”

در عین حال پیشرفت را می توان در راه های کوچک در یک کشور با 18,000 ادارات پلیس هر fiefdom.

اصلاح طلبان در حال هل دادن به تقویت decertification برنامه های است که آن را دشوار است برای مشکل افسران به دوباره وارد این حرفه است. برخی از 30,000 پلیس در 44 متحده شده اند decertified پس از دهه 1960 است.

منبع: منبع: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه

|

کارن نوریس هنری Gass/کارکنان

یک برنامه به نام حماسه (اخلاقی پلیس شجاع است) محافظت می کند که افسران زمانی که آنها صحبت می کنند تا در برابر اقدامات بیشتر افسران ارشد منجر به خوشه در جامعه تصویب پلیس در شهرستانها مانند نیواورلئان. حماسه متصل افسر رفاه به خارج خواسته است که پلیس اغلب شانه اما نیاز به محافظت از یک شخص مسئول از ساخت حرفه ای-پایان دادن اشتباه است.

بیشتر چه, دیوان عالی ایالات متحده می تواند اعلام روز شنبه که آیا آن خواهد شد در نظر گرفتن یک مورد است که می تواند تعریف که آیا پلیس و دیگر deputized مقامات سزاوار واجد شرایط ایمنی به عنوان حفاظت در برابر پرونده های حقوقی.

و حتی اگر تلفن همراه فیلم آن را تضمین نمی کند اعتقادات اخلاقی وضوح آنها ضبط می شود مهم است.

روز پنج شنبه در شهر کانزاس مدیره از پلیس کمیسیون اعلام کرد که این شهر خواهد شروع به استفاده از این ویدئو آقای فلوید مرگ برای آموزش افسران چگونه به بازداشت یک مظنون. (آموزش پلیس دفترچه راهنما از جمله یکی از آنها آقای استوتون منع استفاده از وزن بدن در گردن به عنوان یک ضابط ابزار به عنوان اتفاق افتاده است به آقای فلوید به دلیل مانور می توانید کشتن.)

و برای حداقل یک منطقه مینیاپولیس افسر حادثه شد به علت غمگین و صحبت با همکار افسران و سیاه و سفید و اعضای جامعه.

“ما در دو دنیای متفاوت و بدون توجه به آنچه من انجام داده ام در حالی که من پوشیده ام این مدرسه این است که تغییر” افسر جاستین Pletcher نوشت: در Facebook پست که ویروسی رفت. “من ممکن است تغییر لحظات اما من نه تغییر جهان مانند من فکر کردم من می خواهم.”

چنین اندیشی در بخشی از دو پلیس و جوامع آنها در خدمت حیاتی است کارشناسان می گویند.

“اگر ما را جذب نمی کنند که [مسابقه می تواند weaponized] و همه سعی در تغییر و انجام کارهای متفاوت ما در حال رفتن به در گیر شدن با این مشکل برای مدت زمان طولانی می گوید:” آقای هریس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>