با وجود تاج توان امیدوار و گسترش صلح

دوستان قبل از زمانی که شما در صبح WhatsApp خود را خوراک استفاده می شود به نشان می دهد تعداد بی حد و حصر از خوب در صبح پیام. نه بیشتر در حال حاضر. امروز از صبح تا پایان روز بسیاری از پست ها در رسانه های اجتماعی صحبت از خطرناک coronavirus. قطعا این همه گیر و قابل توجه است ویران و شمار یک چالش عمده برای نوع بشر در سراسر جهان است. چه نگرانی من این است که ثابت چکش از این تهدید القای پیام در هر لحظه بعد در طرز فکر یک انسان معمولی.

من به یاد 26/11 تراژدی در بمبئی. افرادی که به طور مستقیم / غیر مستقیم در معرض حملات تروریستی و پیامدهای آن تا به حال از طریق تمدید روانی پس از سانحه فاز. وجود گسترده شيوع سلامت روان بیماری ها مانند اختلالات اضطرابی, اختلالات خلقی, اختلالات خواب, اعتیاد و تغییرات اجتماعی, خانواده, تنظیم, و غیره. سناریوی امروز است که بسیار شبیه به آن روزها. وجود دارد که تاثیر گسترده ای بر روی طرز فکر مردم در سراسر طول و عرض کشور است. بسیاری از آنها در حال حاضر آغاز شده و دچار استرس و افسردگی است.

دیروز برخی از کودکان در خیابان ها بحث شد. یکی از آنها مطرح شده نگرانی من مطمئن هستم که اگر ما قادر خواهد بود برای زنده ماندن برای مدت طولانی به دلیل این coronavirus? من شنید پاسخ های ساخته شده توسط دیگران است. من شگفت زده شده بود به دانستن انواع نظرات این بچه ها بود. به طور خاص, من در بر داشت که بسیاری از آنها نامناسب half-cocked و دور از ذهن ایده های. یکی از آنها حتی گفت که یک دانش آموز کشته شدند در سالن معاینه و به همین دلیل هیئت مدیره امتحانات شده اند به تعویق افتاد! بلافاصله. من به نوبه خود به آدرس آن دسته از بچه ها و گفت: آنها در مورد راه آنها می تواند محافظت از خود را از مبتلا شدن به این ویروس است. من ارزیابی آنها مورد نیاز برای اجتماعی فاصله بهداشت و غیره.

دوستان این بیماری همه گیر در حال حاضر اخراج یک گردباد از ترساندن در سراسر جهان است. هیچ کس مطمئن است در مورد وضعیت هر یک حامل یک دسته گل از ابهامات است. بزرگترین چالش این است که عدم پاسخ به این سوال در مورد پایان تاج! عدم قطعیت یک قاتل. این نژاد ارتعاشات منفی در جامعه است.

این تیم از پزشکان و سلامت کارگران و مدیران در حال انجام بهترین خود را برای جلوگیری از ویروس. اجازه دهید ما معتقدیم در این تلاش. این فعال بدون دخالت و حمایت از انسان معمولی در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم راه حل ممکن است به دست آورد. به عنوان ما محترم نخست وزیر شری نارندرا او گفت: “همه ما باید به مبارزه به عنوان یک تیم”.

از آن زمان به گرفتن برخی از مراحل بتن برای جلوگیری از موج منفی ترساندن و ابهام از آسیب رساندن به آرامش روانی. در اینجا من پیشنهاد می کنم چند اقدامات حیاتی است که اگر به شدت به دنبال هر یک از ما باید قطعا اطمینان از مثبت تعادل روانی در جامعه است.

  1. توقف بی فکر و بی فایده به جلو در رسانه های اجتماعی. در حالی که همه ما را به جلو پیام های خوب, قصد, اما واقعیت این است که بسیاری از زمان ما مطمئن هستیم که از صحت مطالب است. من پیشنهاد می کنم که ما مقاومت در برابر اصرار به جلو پیام. آن را به عنوان ما در حال overexposed با گیج کننده تفاسیر در مورد تاج و خطرات همراه است. بهتر است به حذف و قرنطینه تمام کرونا مربوط به جلو پیام های. این خواهد بود که یک گام بزرگ در محدود کردن گسترش ترساندن در جامعه است.
  2. اگر در همه شما باید به اشتراک گذاری پیام اطمینان حاصل شود که شما به اشتراک گذاری تنها خوش و/یا واقع بینانه و تصدیق مطالب. این امر می تواند هدفمند به بگویید که چگونه بسیاری از تاج به اجرا درخواهد آمد مردم جان سالم به در محل حمل و نقل تعداد مرگ و میر. آن را ضروری است برای پیدا کردن پوشش نقره ای در تاج ابر. اجازه دهید آمار مطالعه توسط کارشناسان نه انسان معمولی!
  3. خارج شدن از نقش مشورتی دارند. نشان می دهد مردم برای شستن دست استفاده sanitizers خوب است. متناوبا چرا همه ما آن را یک نقطه به ارائه رایگان عفونی به چند نفر از پایین اقتصادی اقشار جامعه ما! پیدا کردن چنین افرادی در محله گدا کوچک فروشندگان و هدیه آنها را به صرفه جویی در زندگی کیت.
  4. این یک فرصت عالی برای همه ما به یک تراز اختلال در تعادل کار-زندگی معادله است. این یک فرصت طلایی بود و با خانواده است. طرح و مورد بحث و خشنود خاطرات تماشای فیلم در خانه اجرا را از طریق آلبوم عکس و گرامی داشتن روابط خود را. یک دوست به من اطلاع داد که او تجربه خود را با مهارت های پخت و پز در طول دوره قرنطینه! شما همچنین ممکن است به نوبت به کرک, جوک, خنده و گسترش لبخند در خانه.
  5. اولین واکنش از بیماری همه گیر در سراسر بشریت بود, تصاویر از مرگ و کمبود. این بسیار حیاتی است به این باور است که خدا فراهم کرده است به اندازه کافی برای همه ما است. لطفا خودداری از overstocking از ملزومات است. اجازه دهید ما درک می کنیم که کورونا ویروس های بیماری است. اگر همکار ما زندگی موجودات آلوده ما در قابل توجهی خطر ابتلا به دام. مانند ذخیره سازی شمع های عفونی در خانه خواهد بود بدون استفاده از برای ما. به اشتراک گذاری آن. مردم شده اند دختران, مواد غذایی, خمیر دندان, بافت, فلفل و چه نه! آن را باید به بیش از وسوسه overstocking.

دوستان سوامی Chinmayananda یک بار گفت. “این نیز باید تصویب دور”. من مطمئن هستم که این کلمات عاقل نگه خوبی برای وضعیت فعلی از پریشانی به عنوان به خوبی. من مطمئن هستم که همه چیز قطعا تغییر خواهد کرد و که بیش از حد خوب است. بسیار به زودی داروهای در دسترس خواهد بود و یا یک ایده و یا پادزهر برای تاج خواهد سطح. امیدوار و گسترش صلح.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>