هیچ کمدی در Covid-19 ویروس بحران و شما در حفظ و تصور شما را از خواب بیدار و از آن خواهد شد یک خواب بد و یا یکی از کسانی که با سنگ زنی به پایان رسید و شما می توانید ترک uneaten پاپ کورن و رفتن. اما آن است کمی کنجکاو است که هند تنها حدود صد نفر. برای یک ملت از 1.3 میلیارد نفر از مردم که در آن بهداشت است مشکوک و آب و غذا همیشه تمیزترین که باور نکردنی است. چیزی است که ما را امن زمانی که به اصطلاح جهانی اول است که در حال سقوط به قطعات ؟

بدون trivialising این موضوع در هر حال ممکن است که ما سفید خون گلبول شده اند در معرض آنقدر آنها را تبدیل به تکیه ميانگين ماشین آلات جنگ مانند به خوبی آموزش دیده legionnaires در مارس به نبرد در برابر عفونت تهاجم و خود را نگه دارد. فقط یک روز دیگر در دفتر.

نه مثل همه کسانی که ضعیف NRIs با بطری آب و کلر زبانه و شربت برای گلو درد که به دهلی نو حلقه به عنوان یک دستور لازم برای مراجعه به صفحه اصلی سواحل و دروغ ناله و خوراکی و غرغره به عنوان آنها را تنظیم کنید. آه با تشکر از شما هیچ pani پوری برای من آن را فقط نمی خواهد به پایین بروید. من فکر می کنم که سمبوسه اتحاد مگس بر روی آن و نگاه کهنه و او با استفاده از هیچ paan برای من.

شاید این همه بیش از sanitisation را تضعیف کرده است phoren گلبولهای سفيد و آنها را چاق و شل و ناتوان از انجام کار خود را. آنها فقط abjectly دراز کشیدن و تسلیم شدن. به خوبی می تواند دلیل که چرا جوامع غربی در حال سخت ترین ضربه. نگاهی به شبه قاره هند و قاره آفریقا نفسه و آن این است که حداقل تحت تاثیر قرار.

شاید آن را به ارزش بررسی پس اگر همه این اولین کشورهای جهان در حال مسمومیت حمایت از تولیدات داخلی و نه اجازه می دهد ما مقاومت طبیعی برای ساخت خود را. به یاد داشته باشید هنگامی که ما بچه ها ما را به سقوط و صدمه زدن به خودمان و خونریزی کمی و هیچ کس به نام آمبولانس ما در زمان کمی گل و لای و آن را مالیده و به آرامی در و آن. در حال حاضر آن را ضد عفونی و پانسمان و ضد کزاز عکس و ما باید رفتن به اورژانس و در جایی که پزشکی خود فایل. حق در سراسر هیئت مدیره است و همچنین یک سوال از نگرش است. یک طرز فکر است که در آن شیطان را پای عقبی dekhi jaaegi kya hotha hai که نوع كم ویروس. در اینجا آن است که تمام شوم و چیزهای آماده به حمله با چنگال و مانند آنچه با این سرخپوستان آنها در حال تماشای کریکت و در هر صورت زندگی بسیاری از دیگر مسائل عمده Mr ویروس ایستاده در خط شما نیست که مهم است. خدا برکت هند است.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de