من یک رادیکال شکاک که من دنبال ریاضیدان رنه دکارت که یک بار گفت که تنها چیزی که او می تواند به عنوان حقیقت قبول و بدون شک تنها اصل در جهان بود که او وجود داشته است و صرفا بر اساس این واقعیت است که اگر او وجود نداشت, او نمی خواهد با داشتن شک و تردید در مورد هر چیز دیگری و یا cogito ergo sum “من فکر می کنم پس من هستم.” پس من فکر می کنم و من مطمئن هستم که من وجود دارد, من باور نمی کنم هر چیزی که من در اخبار می شنوید امروزه. من فقط نمی تواند. هیچ کس نمی داند وابستگی سیاسی از روزنامه نگاران و یا کسی که در واقع در پشت این اخبار و یا ایدئولوژیک شیب کانال و یا اینکه آیا فرد نوشتن این قطعه بخشی از godi رسانه ها و یا ضد رسانه ملی, Avengers یا لیگ عدالت, Illuminati یا شوالیه زائر بیت المقدس, شما می توانید هرگز بگویید.

به همین دلیل است که من تمام اخبار از واتساپ. من کاملا اعتقاد دارم که همه چیز من به عنوان خوانده شده وجود دارد فرستاده شده توسط نیم غریبه از mohalla, مردم, من به مدرسه رفت با دهه پیش عموهای که من اجتناب از صحبت کردن در خانواده عروسی و البته قابل اطمینان ترین منبع ،

چرا من اعتقاد دارم ؟ چون من با آن موافق. WhatsApp است که آنچه واقعا است, عکس از نوزادان و گل با ‘صبح’ نوشته شده بر روی آنها با استفاده از فتوشاپ, درمان برای همه چیز از دیابت برای خارش سوار کار ماهر است که حرفه پزشکی نمی خواهند شما بدانید داستان از انفجار تلفن همراه و بد برج های تلفن همراه است که رسانه ها را پوشش نمی دهد و شوم ویدئوها و تصاویر از لحاظ سیاسی آتش زا در طبیعت یافت می شود در هیچ کجای دیگر.

چه ؟ آنها جعلی است ؟ شما بگویم که فیلم من ادعا می شود از Malda است که در واقع از میانمار? شما باید اثبات? چه کسی مراقبت کنید ؟ من می گویم شما جعلی است. من را دریافت نمی اشتباه WhatsApp کامل نیست البته این اتفاق نمی افتد از زمان به زمان که کسی در واتساپ به دنبال رد آنچه که من می دانم درست باشد تلاش می کند به پشت سر من حباب به عنوان آنها sanctimoniously قرار داده و آن را در آن برهه از زمان با توجه به اینکه من مدیر گروه یا من یا او را پرتاب کردن و یا ترک گروه خودم اما نه قبل از دادن بازگوی به بقیه.

من می توانم آن را در آمریکای لاتین به زیبایی به عنوان دکارت انجام داد اما اساسا ” من فکر می کنم پس از آن است.’ و سحر و جادو از واتساپ است که آن را ایجاد اولویت Descartian ” من ” پایه اصل تمام وجود هر چیزی است که تایید می کند به نظر من از آنچه در جهان است, جهان است و هر چیز که نه این است که با خروج جعلی.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su