دانگ پشه نمی تخم در آب, اما چوب آنها را به سمت ظرف

در حالی که ما مشغول هستند و با nCovid19 موارد من مطلقا هیچ شکی نیست که دانگ است که در اینجا و شروع به گرفتن عوارض خود را.

اوایل ورود دربدر بارش باران و مستندات کامل دستور غذا برای فاجعه آن را به عنوان اجازه می دهد تا هر دو از راه های aedes عموزاده یعنی aegypti و albopictus به نیش و نژاد خود را به تخمدان’ محتوا و ما به احتمال زیاد برای دیدن یک انفجار arbovirus بیماری است.

اگر ما واقعا می تواند در درک خطر این haemorrhagic ویروس ها این است که ما باید scampering برای ایجاد زیرساخت برای پلاکت خون در این مرحله با تطبیق قدرت است که ما (به اشتباه) نشان داد برای هواکش در nCovid19 “بیماری همه گیر”.

به من رسیده و حدود 130هفتم کلمه من آگاه از کاهش علاقه, بنابراین اجازه دهید من می آیند و مستقیما به نقطه در تمام lakhs از کلمات من نوشته شده در وکتور برن بیماری اگر از من خواسته شود برای انتخاب یک خط است که من می خواهم همه خوانندگان من برای ثبت نام اینجا آن است که:

“دانگ پشه نمی تخم در آب شیرین, اما چوب آنها را در کنار ظرف.”

من مطمئن هستم اگر آنها در حال حاضر شروع به ظاهر شدن در روزنامه ها اما این زمانی است که ما می بینیم آموزنده تبلیغات ظاهر می شود در تمام رسانه ها با یک بیانیه مشترک یعنی “دانگ پشه تخم مرغ را در آب شیرین تا خالی تمام ظروف آب به طور منظم.”

در گجرات ما یک ابتکار بزرگ از “روز” که در آن مردم تشویق به خالی کردن تمام ظروف. اما حقیقت این است که این اندازه گیری است که کار نمی کند به دلیل آن است که بر اساس نیمی از حقیقت است.

مشکل این است که ویروس دانگ (DEV) و آن پشه ناقل هر دو به طور کامل برای شما آماده تخلیه ظروف و از این رو تکامل یافته استراتژی های خاص برای اطمینان حاصل شود که آنها برای زنده ماندن.

از راه های aedes mosquitoes تکامل یافته اند به زندگی با انسان ها که در حفظ و استفاده از آب و از این رو آموخته اند که سطح آب در ظروف اغلب پایین تر نمی, و آن را بسیار خطرناک تخم مرغ به تخم در یک وضعیت که در آن وجود دارد نه به اندازه کافی آب برای زنده ماندن به طوری که آنها در بر داشت یک راه حل درخشان.

بر خلاف آنوفل و کولکس پشه که وضع شناور آزاد rafts از تخم مرغ در آب از راه های aedes mosquitoes چوب تخم مرغ های خود را در کنار ظرف که بیش از حد بالاتر از خط آب. بنابراین تخم مرغ خود را فعال کنید زمانی که سطح آب در ظرف بالا می رود و ارائه بهتر احتمال به صورت لارو به اندازه کافی آب برای زنده ماندن.

در علاوه بر این به این چسبیده استراتژی از راه های aedes mosquitoes باید نقل مکان کرد و یک درجه بالا به عنوان تخم مرغ های خود را بسیار مقاوم است و می تواند زنده ماندن به مدت شش تا نه ماه یا بیشتر در شرایط خشک است.

در حالی که پشه ساخته شده است آن را امن برای آن لارو های دانگ ویروس ساخته شده است آن را مضاعف امن به آن را برای زنده ماندن یک شیوه زندگی خطرناک.

دانگ chikungunya, zika و سایر ویروس ها تکامل یافته اند یک ترفند از ورود تخم مرغ از پشه به موجب آن اجازه می دهد آنها را به استفاده از این هاردی تخم مرغ به عنوان یک مخزن برای رفتن به تصویب تکیه دوره است. بنابراین بر خلاف پلاسموديوم است که نیاز به صبر برای به نیش پشه آلوده به انسان برای شروع یک چرخه جدید از مالاریا در مورد دانگ و پسرعموهای خود شك و پس از آلوده از راه های aedes پشه آماده خواهد شد برای آلوده از اولین روز فصل.

چه دولت نیاز به انجام است برای تغییر خط ارتباطی و مردم را آگاه مرگبار فن آوری های مورد استفاده توسط پشه ها و ویروس ها.

به همه خوانندگان من یکی فروتن درخواست.

از امروز به بعد زمانی که شما خالی هر ظرف آب لطفا اسکراب جانبی آن بسیار سخت است که این تخم مرغ ها به خوبی گیر کرده است. اگر شما هر گونه باقی مانده و بیرون آمدن از خود را شستشو آن را جمع آوری و سوزاندن آن به جای پرتاب آن را دور.

لطفا این کار را هر روز سوم اگر ممکن است و ممکن است ما قادر به شکستن پرورش چرخه از پشه ها در زمان. اگر ما این کار را انجام نمی دانگ عفونت مجدد ممکن است و بیشتر قاتل از nCovid19 به عنوان من در حال حاضر توضیح داده شده blogpost از 20th مارس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>