لذا معرفی گسترده پلیس اصلاحات لایحه زانو زدن در اشاره ای به فعالان

واشنگتن

دموکرات ها در کنگره پیشنهاد گسترده تعمیرات اساسی از روش های پلیس و پاسخگویی دوشنبه جارو قوه مقننه در پاسخ به تظاهرات توده محکوم به مرگ آمریکایی های سیاه و سفید در دست اجرای قانون است.

چشم انداز سیاسی عمیقا نامشخص قانون در یک قطبی انتخابات سال است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ردی از سختی “نظم و قانون” رویکرد در مواجهه با غلیان احساسات و تظاهرات و مطالبات را دوباره تصور پلیس در امریکا است.

“ما نمی توانیم برای حل و فصل چیزی کمتر از تحول ساختاری تغییر” گفت: مجلس نانسی پلوسی نقشه کشی در کشور تاریخچه برده داری.

قبل از رونمایی بسته, خانه و حزب دموکرات برگزار شد یک دقیقه سکوت در کنگره به رهایی سالن خواندن نام جورج فلوید و بسیاری دیگر از کشته پلیس فعل و انفعالات. آنها زانو زد و به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه – در حال حاضر نماد خشونت پلیس و خشونت – طول زمان دادستان ها می گویند آقای فلوید دوخته بود تحت یک افسر پلیس را به زانو قبل از او درگذشت.

آقای ترامپ که در ملاقات با مقامات اجرای قانون در کاخ سفید دوشنبه مشخص دموکرات به عنوان داشتن “رفته است دیوانه!”

به عنوان فعالان فراتر از کاپیتول هیل تماس به بازسازی ادارات پلیس و حتی به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” رئیس جمهور توییتی, “LAW & ORDER نه پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس است.” او اعلام کرد بعد “ما نمی خواهد از بین بردن پلیس ما.”

رهبران دموکرات را به عقب رانده و گفت: پیشنهاد خود را نمی خواهد از بین بردن ادارات پلیس – تصمیم گیری برای شهرها و ایالات متحده – اما ایجاد استانداردهای جدید و نظارت.

جو بایدن فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد “باور ندارد که پلیس باید defunded” گفت: سخنگوی اندرو بیتس.

عدالت در پلیس عمل جاه طلبانه ترین اجرای قانون اصلاحات از کنگره در سال مواجه چندین جنبه از پلیس که آمده اند تحت نقد قوی به خصوص به عنوان بیشتر و بیشتر خشونت پلیس دستگیر شده است در تلفن همراه تصویری و به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در سراسر کشور و جهان است.

بسته خواهد محدود کردن حمایت های حقوقی برای پلیس ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی حوادث و ممنوعیت پلیس خفه کردن, دارای, در میان دیگر تغییرات است.

این امر تجدید نظر فدرال پلیس جنایی سوء اساسنامه به آن را آسان تر به محاکمه افسران که در “بی پروا” سوء رفتار و آن را تغییر دهید “واجد شرایط ایمنی” حمایت به طور گسترده تر فعال کردن آسیب ادعا می کند در برابر پلیس در پرونده های حقوقی.

این قانون را ممنوع دهها افزایش الزامات مورد نیاز برای پلیس دوربین بدن و محدودیت انتقال تجهیزات نظامی به محلی حوزه های قضایی است.

به طور کلی این لایحه به دنبال ارائه شفافیت بیشتری از رفتار پلیس در راه های مختلفی. برای یک, آن خواهد اعطای حکم قدرت به وزارت دادگستری برای انجام “الگو و عمل” تحقیقات از پتانسیل سوء رفتار و کمک به کشورهای مستقل انجام تحقیقات.

و آن را ایجاد یک “پلیس ملی سوء رجیستری” یک پایگاه داده به سعی کنید برای جلوگیری از ماموران از انتقال از یک بخش به دیگری با گذشته سوء کشف نشده پیش نویس می گوید.

یک پی فدرال ضد مجازات لایحه ای که متوقف شده در کنگره در بسته گنجانده شده است.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-n. y. a co-نویسنده با تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا و سناتور دموکرات را تشکیل دادرسی در این قانون چهار شنبه.

“جهان شاهد تولد یک حرکت جدید در این کشور گفت:” خانم باس, رئیس کنگره سیاه حزبی است که منجر به تلاش است.

در حالی که دموکرات ها انتظار می رود به سرعت تصویب قانون در این ماه آن را نشانی از رفتن نیست تا آنجا که برخی از فعالان خواهید. چشم انداز برای تصویب در جمهوری برگزار شد و مجلس سنا باریک است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که لویی زادگاه چهره ناآرامی های پس از تیراندازی پلیس از Breonna تیلور در خانه اش گفت: نگاهی به پتانسیل سنا قانون.

معلوم نیست اگر اجرای قانون و پلیس قدرتمند اتحادیه های کارگری را به عقب هر یک از تغییرات پیشنهادی و یا اگر کنگره خواهان را پوست کردن بعضی از طرح های پیشنهادی خود را.

جمهوری خواهان به احتمال زیاد به چوب با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه کمپین مقامات bashed تلاش های در جریان در برخی از شهرستانها به reallocate پلیس وجوه به دیگر خدمات اجتماعی.

در عین حال آقای مک کانل مرکزی بود برای عبور از یک سال 2018 عدالت کیفری صدور حکم تعمیرات اساسی رئیس جمهور امضا و به قانون و برخی از کلید نوروزی ابراز علاقه ساده تر تغییرات به پلیس و شیوه های پاسخگویی.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا که راهپیمایی با معترضان روز شنبه به خبرنگاران گفت: اواخر وقت روز دوشنبه در کنگره که او در حال کار با دیگر سناتور جمهوریخواه “برای دیدن اگر ما نمی توانیم مد یک قطعه ای از قوانین است که می تواند دریافت حمایت هر دو حزب به ایجاد برخی از تغییرات به راه ما انجام ندادی.”

رئیس قوه قضائیه کمیته بهداشت ، لیندزی گراهام R-S. C. گفت: پانل در نظر دارد برای برگزاری یک جلسه برای بررسی استفاده از زور و مسائل دیگر و دیگر ایران با نمایندگان پیشنهاد کرده اند آقای فلوید مرگ می تواند جرقه تغییرات جزئی تر.

Rep. خواهد هرد R-تگزاس که راهپیمایی در حمایت از آقای فلوید در هوستون به قلم یک op-ed دوشنبه در مورد چگونه خود را سیاه و سفید پدر به او دستور برای پاسخ اگر او کشیده بود توسط پلیس و پیشنهاد طرح های پیشنهادی برای تغییر در شیوه های پلیس.

چه آغاز شده و با سیاه زندگی مهم جنبش پس از مرگ مایکل براون در فرگوسن Mo. تبدیل کرده و با قتل دیگر آمریکایی های سیاه و سفید به متنوع و جریان اصلی تلاش خواستار تغییر سیاست امریکا جمعیت آن طرفداران می گویند.

“من نمی توانم نفس بکشم” تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای معترضان. آقای فلوید التماس کرد با پلیس است که او نمی تواند نفس با تکرار عبارت اریک گارنر گفت: در حالی که در بازداشت پلیس در سال 2014 قبل از مرگ او در نیویورک است.

“همه ما همیشه می خواستم برای درمان به همان اندازه – و نه بهتر و نه بدتر” گفت: تشکر. Hakeem Jeffries, D-n. y.

بایدن خود پلت فرم نشان دهنده خیلی از رویکرد از دموکرات کنگره و سابق ریاست جمهوری رقبای اصلی دیابت Cory Booker, D -, n. y., و بهداشت ، کامالا هریس D-کالیفرنیا در حال همکاری نویسندگان این بسته در سنا است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسندگان اندرو تیلور در واشنگتن و لایحه بارو در آتلانتا کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im