Des Moines, آیووا,

آیووا حزب دموکرات منتشر شد نتایج قسمی از آن کیکآف ریاست جمهوری و پارلمانی پس از daylong تاخیر اواخر روز سه شنبه نشان سابق میانه شهردار پیت Buttigieg با اندکی سرب بیش از مترقی ایالت ورمونت برنی ساندرز در افتتاحیه مسابقه از سال 2020 اولیه فصل است.

نتایج پس از 24 ساعت از هرج و مرج به عنوان مشکلات فنی خدشه دار پیچیده حزبی روند وادار کردن مقامات دولتی به عذر خواهی و بالا بردن سوال در مورد آیووا سنتی محل در بالای ریاست جمهوری تقویم اصلی.

آن را خیلی زود به تماس یک برنده بر اساس نتایج اولیه اما ماساچوست ایالت الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و مینه سوتا بهداشت ، ctq شد انتهایی در شمارش از هيئت دولت معادل با توجه به اطلاعات منتشر شده برای اولین بار توسط آیووا حزب دموکرات نزدیک به 24 ساعت پس از رای گیری به این نتیجه رسیدند.

نتایج منعکس شده 71 درصد از حوزه در دولت است.

این دو در اوایل رهبران آقای Buttigieg و آقای ساندرز از هم جدا شدند با 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی و بیشتر.

آقای ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده است مترقی نیروگاه دهه در حالی که آقای Buttigieg اوایل ایستاده سمان تغییر و تحول خود را از کمی شناخته شده ایندیانا شهردار به مشروع زور در سال 2020 مسابقه. آقای Buttigieg همچنین اولین همجنسگرا نامزد برای کسب ریاست جمهوری اولیه نمایندگان.

“ما نمی دانیم که تمام اعداد, اما ما می دانیم که این مقدار: یک کمپین است که آغاز یک سال پیش با چهار کارکنان بدون به رسمیت شناختن نام بدون پول فقط یک ایده – یک کمپین است که برخی از گفت: باید بدون کسب حتی ساخت این تلاش است جایگاه خود را گرفته و در مقابل این مسابقه” آقای Buttigieg اعلام کرد صدای او پر از احساسات به عنوان او مبارزه کرد و در آینده تا نیوهمپشایر با شوهر خود به دنبال در.

آقای Buttigieg اولیه افزایش بود rivaled ممکن است اهمیت مبارزه دیگری وزش آقای بایدن.

یکی از آن انجام شده ترین چهره های سابق دو دوره معاون رئیس جمهور و دیرین سناتور بود و فرو رفته در ردیف دوم از آیووا نامزدها با تقریبا دو سوم از حوزه گزارش. آقای بایدن این کمپین به دنبال تطهیر این جلسه نتایج حتی قبل از آنها منتشر شد به سختی اندازه گیری قدرت برای بالا مشخصات مدعی است که رهبری ملی انتخابات برای بسیاری از سال گذشته است.

“ما اعتقاد داریم ما ظهور خواهد کرد و با نمایندگان ما باید در ادامه راه ما را به نامزدی” گفت: Symone Sanders, مشاور ارشد.

در حالی که تمام مبارزات مشتاق بودند به چرخش آیووا نتایج را به نفع خود وجود دارد کمی فوری نشانه ای که ناقص نتایج پاک سردرگمی و نگرانی که loomed بیش از قفقاز. معلوم بود که نتایج کامل منتشر خواهد شد.

در طی یک کنفرانس خصوصی تماس با مبارزات پیش از آن در روز دولت رئیس Troy قیمت کاهش یافته و به پاسخ اشاره کرد و به پرسش در مورد جدول زمانی – حتی این که آیا این امر می تواند روز یا هفته.

“ما کار کرده اند روز و شب را به مطمئن شوید که این نتایج دقیق” آقای قیمت گفت: پس از آن در یک کنفرانس مطبوعاتی.

نامزدهای فشرده در نیوهمپشایر که رای فقط در هفت روز است. و میلیاردر دموکرات مایکل بلومبرگ احساس فرصت گفت: او را دو او در حال حاضر کمپین تبلیغاتی گسترده و گسترش خود را وسیع کارکنان متمرکز در یک سری از نماینده غنی متحده رای گیری در ماه آینده.

این حزب حزبی بحران شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج آیووا به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری زمینه است. در عوض پس از یک تجمع که برجسته هفت دور از بحث های نزدیک به 1 میلیارد دلار صرف شده در سراسر کشور و یک سال و سیاسی مانورهای رندانه, انجمن روز به پایان رسید و با هیچ برنده و هیچ نتایج رسمی و بسیاری از تازه سوال در مورد اینکه آیا آیووا می توانید خود را حفظ آرزو “اول” وضعیت.

آیووا مشخص شده اولین مسابقه مقدماتی فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان در حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای.

قبل از او در سمت چپ آیووا در اواخر روز دوشنبه آقای ساندرز گفت: “امروز نشانه آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رو نیوهمپشایر رای دهندگان یک روز بعد آقای ساندرز گفت: با تشکر از شما به آیووا و زبان در گونه ابراز اطمینان کرد که نیوهمپشایر انتخابات را موفقیت بیشتر شمارش آرا.

“و هنگامی که شما تعداد کسانی که رای من به جلو نگاه به برنده شدن در اینجا,” او گفت:.

برای اولین بار حزب دموکرات آیوا گزارش سه مجموعه از نتایج این هفته: چوب خط حساب کردن از caucusgoers اولیه نامزد ترجیح; مجموع رای از نهایی “تراز” پس از حامیان کاهش-رتبه بندی از نامزدها قادر به انتخاب دوم و تعداد کل هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت کرده است.

آسوشیتد پرس اعلام خواهد شد و برنده بر اساس تعداد نمایندگان ایالت هر نامزد برنده است که استاندارد و سنتی.

سناتور. ctq, که نشان دهنده, آیووا, همسایه, مینه سوتا نیز در اوایل در حال اجرا در حالی که خارجی نامزدها از جمله کارآفرین اندرو یانگ میلیاردر فعال تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard عقب مانده.

مبارزه در نیوهمپشایر روز سه شنبه خانم وارن همچنین گفت که او “احساس خوب” در مورد عملکرد خود در آیووا.

دولت گفته مبارزات شنبه مشکل این بود که یک نتیجه از یک “موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی” است که در آن گفت: تا به حال از آنجا که ثابت شده است. آن را در گفت و گو با تایید صحت اطلاعات جمع آوری شده و گفت: مشکل این بود نه نتیجه “یک هک یا نفوذ است.”

یک بایدن نماینده کمپین اعتراض به این حزب برنامه ای برای انتشار نتایج قسمی قبل از چک کردن آنها را در برابر پرونده های کاغذی و گفت: در این کنفرانس که طرح آدرس نیست “رو به رشد گزارش” در مورد مشکلات در جلسه شب مانند حوزه کاپیتان قادر به دریافت از طریق تلفن برای گزارش نتایج.

ساندرز مشاور جف ویور تشکر شده حزب عدالت و تشویق دیگر کمپین نه به تضعیف حزب.

“مردمی که در حال تلاش برای تاخیر در بازگشت از این به دلیل موقعیت نسبی در نتایج شب گذشته من فکر می کنم که کمی ریاکارانه” آقای ویور گفت.

آقای بلومبرگ اعلام کرد قصد دارد دو تلویزیون ملی خود را صرف تبلیغات – که در حال حاضر بیش از 100 میلیون دلار – به عنوان او گسترش می یابد خود را پرداخت کارکنان به بیش از 2000 نفر است.

آقای بلومبرگ به دنبال ماه آینده پس از تصمیم به دور زدن آیووا مسابقه و سه ایالت دیگر رای گیری این هفته در حمایت از نماینده غنی متحده در ماه مارس است.

“پس از بیش از یک سال از این اولیه در این زمینه است که به عنوان بی قراری مثل همیشه” بلومبرگ سخنگوی سابرینا سینگ گفت. “هیچ کس ساخته شده است و فروش و یا حتی نزدیک به آن است.”

فراتر از سال 2020 روز دوشنبه افتضاح دعوت تازه انتقاد در مورد آیووا قفقاز یک مجموعه ای پیچیده از جلسات سیاسی برگزار می در یک دولت است که سفیدتر و از حزب دموکرات به طور کلی. بسیاری از دوباره سوال شد که آیا این عجیب و جالب یک سنت سیاسی که زمان آن گذشته بود.

“من فکر می کنم آیووا یک آشغال آتش” گفت: دیک Harpootlian کارولینای جنوبی, سناتور و دیرین بایدن حامی که در خدمت به عنوان یک آیووا حوزه کاپیتان برای آقای بایدن روز دوشنبه.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو