ابتدا با آیووا در فوریه. 3 و رفتن را از طریق ژوئن تمام 50 ایالت و هر ایالات متحده قلمرو و ناحیه کلمبیا را رأی به تعیین که باید دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مواجه خاموش در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

آیووا و نیوهمپشایر (Feb. 11) نوادا (Feb. 22) و کارولینای جنوبی (Feb. 29) خواهد بود که برای اولین بار چهار متحده برای برگزاری مقدماتی و قفقاز. در چرخه ی قبلی نامزد شده اند قادر به تولید قابل توجهی شتاب از برد در این کشورها و از آنها صرف مقدار زیادی از زمان مبارزه بر روی زمین وجود دارد برای انتخابات پیش رو. Racking تا اوایل برنده می تواند سیگنال را به رای دهندگان در کشورهای دیگر که یک نامزد electable.

وجود دارد که مدت طولانی است که بحث در مورد چگونه به فرایند اولیه و حتی بیشتر دموکراتیک است. منتقدان ادعا می کنند که وزن بیش از حد است که با توجه به آیووا و نیوهمپشایر در خاص است. هر دو به مراتب کمتر متنوع از حزب دموکرات و یا کشور به عنوان یک کل. در سال 2008 حزب دموکرات منتقل نوادا قفقاز و کارولینای جنوبی اولیه تا در تقویم در تلاش برای دادن یک نقش برجسته به متنوع تر متحده است.

به روزنامه نگاران و صاحب نظران سیاسی و junkies 2020 انتخابات ریاست جمهوری شده است در نوسان کامل برای بیش از یک سال است. اما برای بسیاری از آمریکایی ها آن را فقط گرفتن آغاز شده است. ابتدا با آیووا در فوریه. 3 و رفتن را از طریق ژوئن تمام 50 ایالت و هر ایالات متحده قلمرو و ناحیه کلمبیا را رأی به تعیین که باید دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مواجه خاموش در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

چگونه اولیه سیستم کار می کند ؟

نامزد مورد استفاده انتخاب شود در پشت درهای بسته در حزب کنوانسیون توسط نمایندگان – که عمدتا میانسال از طبقه متوسط مردان سفید پوست به عنوان سابق دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جورج مک گاورن پس از آن قرار داده است. پس از شورش در سال 1968 دموکراتیک کنوانسیون ملی این حزب تصمیم به اصلاح این روند و آن را دموکراتیک تر.

این دولت توسط دولت اولیه سیستم تا حد زیادی قرار داده و در محل توسط 1976 – اجازه می دهد جیمی کارتر کمی شناخته شده بادام زمینی کشاورز و سابق گرجستان فرماندار به نفع نامزدی حزب دموکرات را که در آن سال. تحت سیستم های قدیمی از نامزدی توسط حزب کارفرمایان “جیمی کارتر خواهد ایستاده اند هیچ شانس” جودی پاول یکی از پرزیدنت کارتر نزدیک ترین مشاوران NPR گفت.

امروزه در اکثر کشورهای نگه مقدماتی که شبیه به انتخابات عمومی (فکر می کنم در حوزه های رأی گیری و خصوصی غرفه رای گیری). یک تعداد انگشت شماری از کشورها – فقط این سه سال در سمت دموکراتیک همراه با برخی از سرزمین های نگه قفقاز.

در آیووا دموکراتیک قفقاز شرکت کنندگان خواهد رسید در محل تعیین شده – که می تواند هر چیزی از یک مرکز به کسی اتاق نشیمن – و خوشه با دیگران که حمایت از نامزد همان. به تعیین خواهد شد “قابل دوام” یک نامزد باید دریافت پشتیبانی از حداقل 15 درصد از کسانی که در اتاق. اگر یک نامزد نیست که رسیدن به آستانه سپس او در نظر گرفته شده است “nonviable” و یا حامیان او باید گزینه ای را برای “یک تراز” با نامزد. در این سال با بسیاری از نامزدهای دموکرات در مسابقه وجود دارد می تواند یک معامله بزرگ از realigning – ساخت دوم یا سوم انتخاب کلید.

چرا این قدر وزوز در اطراف آیووا?

که گفت می رود “برنده begets برد.”

آیووا (Feb. 3) نیوهمپشایر (Feb. 11) نوادا (Feb. 22) و کارولینای جنوبی (Feb. 29) خواهد بود که برای اولین بار چهار متحده برای برگزاری مقدماتی و قفقاز. در چرخه ی قبلی نامزد شده اند قادر به تولید قابل توجهی شتاب از برد در این کشورها و از آنها صرف مقدار زیادی از زمان مبارزه بر روی زمین وجود دارد برای انتخابات پیش رو. Racking تا اوایل برنده می تواند سیگنال را به رای دهندگان (و اهدا کنندگان) در کشورهای دیگر که یک نامزد electable.

وجود دارد که مدت طولانی است که بحث در مورد چگونه به فرایند اولیه و حتی بیشتر دموکراتیک است. منتقدان ادعا می کنند که وزن بیش از حد است که با توجه به دو ایالت آیوا و نیوهمشایر در خاص است. هر دو به مراتب کمتر متنوع – در حدود 91% 93% سفید بود – از حزب دموکرات و یا کشور به عنوان یک کل.

در سال 2008 حزب دموکرات منتقل نوادا قفقاز و کارولینای جنوبی اولیه تا در تقویم قرار دادن آنها درست پس از آیووا و نیوهمپشایر در تلاش برای دادن یک نقش برجسته به متنوع تر متحده است.

چه در مورد بقیه متحده ؟

روز سه شنبه (3 مارس) رای دهندگان در 14 متحده – به نمایندگی از بیش از یک سوم از جمعیت کشور – بازیگران آرا برای یک نامزد دموکرات. توسط اواسط ماه مارس 60 درصد از نمایندگان را اعطا شده است. شاید در پیش بینی که نامزدهای صرف کرده اند تا حدودی کمتر در زمان مبارزات انتخاباتی در آیوا و نیوهمپشایر از قبلی چرخه و زمان بیشتری را در مکان هایی مانند کالیفرنیا — یکی از کشورهای است که رای در روز سه شنبه.

که گفت: نتایج اولیه چهار متحده هنوز هم مهم است و می تواند به شدت تحت تاثیر قرار دهد چه اتفاقی می افتد پس از آن در مسابقات. اگر نتایج در آیووا و نیوهمشایر در حال نزدیک ترین و یا حتی تمام نامزدها ممکن است حرکت می کند; اگر نه به احتمال زیاد مجبور به رها کردن مسابقه. یک چیزی که جالب خواهد بود به سازمان دیده بان است که چگونه چهار سناتور در حال اجرا برای رئیس جمهور خواهد شد و حقه بازی مبارزه در اوایل متحده با تعهدات خود در واشنگتن در اطراف استیضاح جلسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im