دموکراسی را handmaiden: طنز: در هند امروز ما نیاز به بیش از یک استخوان های خنده دار در ما زندگی عمومی

در این دوران تاریک وجود دارد هیچ آسیبی در کاهش تا با برخی از تیز طنز. مانند coronavirus طنز عفونی است اما می توانید مقدار مورد نیاز ، جهان بیش از رسانه های اجتماعی است که روشنایی با شوخ الگوهای رفتاری در اطراف این بیماری همه گیر. Bumbling سیاستمداران شده اند هدف نخست و به ویژه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “آرام همه” می خواند یک الگوی رفتاری “شش بار ورشکست واقعیت تلویزیون ستاره است که رسیدگی به این وضعیت است.”

اما این است که آمریکا که در آن کمیک می توانید دور با تعداد زیادی بدون سیاسی میکند. که در آن در واقع سیاستمداران خود را می توانید ایجاد شوخ طبعی.

در سال 1985 من خوش شانس بود به یک خبرنگار در Grand Rapids, Michigan, که در آن رئیس جمهور سابق جرالد فورد میزبان یک همایش سه روزه ‘طنز در ریاست جمهوری’. جالب اینجاست که فورد بود به سختی شناخته شده برای خود را حس شوخ طبعی. وقتی پرسیده شد که چرا او تا به حال میزبانی یک کنفرانس که در آن او خود را ممکن است لب به لب از بسیاری از جوک ها او disarmingly گفت: “من فکر می کردم یک نگاه در سمت روشن تر از سیاست ممکن است به ما کمک کند به درک که شاید گاهی اوقات ما خودمان را بیش از حد جدی است.”

این معما از این موضوع پس از آن و در حال حاضر. زمانی که سیاستمداران خود را بیش از حد جدی و هنگامی که مکان خود را طول می کشد بیش از حد سیاستمداران به طور جدی ناخواسته و در عین حال عواقب مضر می تواند پدیدار شود. تصور کنید اگر بیشتر مردم بود خندید آشکار در خود مهم عوامفریبی سیاسی از قرن گذشته. می تواند که مانع از در نظر گرفتن خود را پوچ و خطرناک ایده های به ثمر? ما نمی دانیم; اما از آن است که ارزش فکر کردن در مورد.

فورد کنفرانس تغییر طراوت پس از humourless سال از نیکسون در انتخابات ریاست جمهوری که در آن امریکا بود بناچار به نگاه به تاریکی روح از آن سیاست و رئیس جمهور آن است. وجود دارد یک جریان ثابت از جوک ها در مورد ما رئیس جمهور با رونالد ریگان جیمی کارتر و جان اف کندی به عنوان مورد علاقه های شما. کنفرانس سخنرانان اظهار داشت: در مورد نحوه دقیق سیاستمداران را deprecating, جوک, قبل از دیگران می تواند به مسخره گرفتند.

رئیس جمهور کندی تا به حال بهترین استعداد برای آن است. انتقاد برای bankrolling مبارزات انتخاباتی خود را با پول پدرش – او جواب “من فقط به حال یک تلگراف از من معروف پدر: عزیز جک. آیا خرید یک رای بیش از لازم است. من شما را سر در گم می شود اگر من می خواهم به پرداخت هزینه برای یک لغزش.” به طور مشابه ریگان بسیار ماهر در برنده شدن بیش از جمعیت و منتقدان خود را با شیوه ای ظریف. “من نگران هستم در مورد کسری بودجه” او معروف گفت. “این به اندازه کافی بزرگ برای مراقبت از خود.”

در هند امروز شاید ما نیاز داریم بیشتر طنز در زندگی عمومی است. آیا سیاستمداران ما قادر به شوخی در مورد خود را ؟ و یا انجام آنها عمدتا با استفاده از تمسخر? و آنچه در مورد ما ؟ آیا ما فاقد سیاسی خنده دار استخوان?

هند تا به حال یک سابقه قوی از طنز سیاسی. پادشاهی هند منصوب دادگاه jesters یا vidushaks به روشن کردن جو است. آنها را در گلدان عکس در مکان های بازدید کنندگان و گاهی در خود پادشاه است. به یاد داشته باشید داستان Tenali Ramkrishna, Birbal, Gopal Bhar و Gonu Jha? کار خود را به شوخ طبعی و طنز به افشای ظلم و ستم و بی عدالتی است.

از طریق آزادی هند مبارزه هم وجود دارد بسیاری از لحظات سبکتر. Sarojini Naidu را توصیف از مهاتما به عنوان میکی موس و مرد کوچک نیست خشم او. به جای او امضا به عنوان مرد کوچک در نامه خود به او.

امروز هم ما رو به رشد تعداد ایستاده کمیک به خصوص در هندی. در افزایش خطر شخصی آنها را مطمئن هدف در سیاستمداران ما که مدیریت به طور معمول برای تولید مواد عالی برای طنز. اما در هند این است که هنوز هم یک کلبه سازمانی در مقایسه با زمان کامل صنعت در ایالات متحده در حال حاضر در تمام سیل از طریق مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.

مسلما امروز شده است وجود دارد در اثر سرما بر ما humorists. موارد فتنه آغاز شده در کاریکاتوریست و دیگران برای نقد دولت یا حزب حاکم. فشرده چرخش و تهدید کرده اند هولناک کسانی که در بالا بردن مسائل مهم در شوخی. قطعا امروز humorists باید شجاع تر از حرفه خود باید به آنها نیاز بود.

به عنوان شهروندان ما باید تجدید درک ما را از, چرا سیاسی طنز حیاتی برای جامعه است. از لحاظ تاریخی بیش از حد قدرت و پنهان کاری است که اغلب همزمان با عدم تحمل طنز و منجر به شکست اعتماد بین مردم و دولت است. شوخ طبعی می تواند به ارائه یک سوپاپ زمانی که فشارهای اجتماعی در حال ساختمان است. آن را می توانید به ما اطلاع در مورد روابط اجتماعی.

متمرکز قدرت بدون بازخورد حلقه خطرناک است. همه ما می دانیم داستان لباس جدید امپراتور. هنگامی که آنها را مسخره نخبگان humorists می توانید نگه دارید رهبران پاسخگو باشد. آنها به ایجاد فضای امن برای ما از طریق فکر می کنم همه چیز به سوال اعتقادات ما و ذهن ما را تغییر دهید.

این دقیقا به همین دلیل دولت ها و سیاستمداران نمی مانند humorists. نفرت آنها را به چالش کشیده شود. اما آن را نیز به همین دلیل samaj باید حمایت humorists. ما نیاز به آینه برگزار می شود تا به ما; ما باید راه های جدید برای شکست واقعیت است.

البته وجود یک Laxman Rekha است که عبور در خطر بزرگ برای هر دو humorists و جامعه است. کمیک نیاز به تمرین هر دو داری و پختگی. آنها نیاز به حساسیت به تاریخ محلی و فرهنگ است. اما جرم گرفته شده است داده نمی شود. حتی اگر برخی از شوخ طبعی باعث می شود مردم در قدرت ناراحت کننده, آن را به سادگی ممکن است به این دلیل که حقیقت گاهی لطمه می زند.

بهترین مثال اغلب می آید از بالا. در کاخ سفید هنگامی که النور روزولت همسر رئیس جمهور فرانکلین روزولت خواسته شده بود که در آن رئیس جمهور بود, او گفت:, “از کجا به خنده است.”

خواهد که ما می گویند همان را در اینجا به زودی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>