دموکراسی زیر آتش بلکه دستکمگرفتهشده

تصویری از پورتلند اورگان نشان فدرال شبه نظامی و بازداشت معترضان و رانندگی آنها را دور در بینام و اتومبیل های تحریک برخی از خاطرات نگران کننده از گذشته من به عنوان یک خبرنگار خارجی در مکان هایی مانند آفریقای جنوبی لبنان و ایران.

ایالات متحده عوامل هستند جوخه های مرگ. اما آنها همیشه نمی پوشند واحد نشان آنها نیست را شناسایی و برخی از آنها به وضوح بی توجهی به استانداردهای معمول شناسایی و پاسخگویی و جبران است که به پلیس غیر نظامی.

که پرسش در مورد حکومت قانون, اما آن را نیز نشان می دهد که پایه های دموکراسی بر اساس مفروضات مشترک از چه رفتاری قابل قبول است در حال ضعیف تر از آنها یک بار بود هر دو در خانه و خارج از کشور.

بین المللی دموکراسی ناظران می گویند که استبداد در حال افزایش است از هند به مجارستان و اکثر دولت های جهان در حال حاضر استبدادی است. اما در همان زمان شهروندان عادی حمایت از دموکراسی بزرگ, حاشیه, حتی اگر آنها در حال نا امید از راه آثار آن در عمل است.

به غلط نقل Mark Twain, گزارش دموکراسی مرگ ممکن است اغراق آمیز است.

لندن

از تمام صحنه های از خشم و رویارویی از ادامه جنگ خیابانی در پورتلند, اورگان, یک فیلم خاص است آمار خانه برای من: فیلم از یک جفت از ماموران فدرال در استتار کامل دنده بازداشت یک انفرادی unresistant معترض بسته بندی او را به بینام و وانت و او را دور.

آن را تحریک تقریبا احشایی پژواک از سال من به عنوان یک خبرنگار خارجی: خاطرات غارتگری سوریه “حافظ صلح” نیروهای نظامی در خیابان های بیروت, آفریقای جنوبی نیروهای وسیع سیاه شهرستان سوتو تحت آپارتاید یا پاسدارانایران پاسداران در اوایل سال از آیت الله خمینی جمهوری اسلامی.

شرایطی که در پورتلند متفاوت هستند. هیچ کس ناپدید شده است و طرف مقابل باید در پورتلند نیست جوخه های مرگ. این مسائل بی شمار رفتار خود را مطرح کرده است از آنجایی که آنها اعزام شدند و تحت یک فرمان اجرایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به محافظت از ساختمان های فدرال هنوز در حال بحث و کاونتی.

اما این بسیار روشن است از وانت صحنه ها و فیلم های دیگر که برای من ترسناک یادآور. آن است که مردان در استتار هر نقش دیگر و یا وظایف شده است به عنوان یک اقدام عملا نیروی پلیس و که برخی از آنها بی توجهی به استانداردهای معمول شناسایی و پاسخگویی و جبران است که به پلیس غیر نظامی.

واحد خود را نشان اغلب نامشخص و گاهی اوقات به نظر می رسد وجود ندارد. آنها می پوشند هیچ دوربین بدن. آنها هیچ پاسخ سوالات. چنین شخصی تعامل به عنوان آنها تا به حال با شهروندان آنها پلیس به نظر می رسد اکثریت غیرکلامی. در یکی دیگر از ویروسی تصویری از پورتلند میانسال نیروی دریایی ایالات متحده کهنه دیده می شود تلاش برای تعامل با چند تن از سربازان در گفتگو. او مورد ضرب و شتم با باتوم و اسپری فلفل.

کسانی هستند که دیدن این همه به عنوان خروج از اساسی شعار دموکراسی آمریکایی: حکومت قانون است. یکی از میلیون ها نفر که مشاهده تصویری از تظاهرات گرفته شده در وان بود اورگن ایالت Jeff Merkley. او در توئیتر خود نوشت: “دولت های اقتدارگرا و نه دموکراتیک جمهوری ارسال بینام و مقامات پس از معترضان.”

گرگ و میش از دموکراسی است ؟

اما حوادث در پورتلند را برجسته کرده اند موضوع دیگری است که بازتاب داشته است به تازگی در ده ها کشور در سراسر جهان است. آن را فراتر از خاص چارچوب قانونی است که با ایالات متحده و دیگر دموکراسی های بازگرداندن پلیس و حفظ نظم عمومی.

آن است که دموکراسی در نهایت بستگی به بیش از قوانین و مقررات. به همان اندازه مهم است که وب سایت از هنجارهای پذیرفته شده ساخته شده و جاسازی شده در ذهن مردم در طول زمان است. آنها تعریف, سیاسی و محبوب اجماع چیست پذیرفته شده به عنوان مناسب و یا دیده می شود به عنوان به سادگی انجام می شود.

این لنز که ممکن است بهترین روشن شدن حوادث در پورتلند و فراتر از آن. چرا که این نانوشته حمایت از دولت دموکراتیک است اثبات به طور فزاینده ای شکننده است.

این است که یک توسعه کاوش در یک کتاب جدید توسط روزنامه نگار و مورخ آن Applebaum. به نام “گرگ و میش از دموکراسی: اغوا کننده فریب استبداد” این یک بازتاب شخصی که چگونه برخی از هموطنان با مرکز-راست متفکران محافظه کار آمده اند به پذیرش و حمایت از فرسایش اصول دموکراتیک که آیا در لهستان یا مجارستان اسپانیا و یا ایالات متحده است.

طیف وسیعی از تعاریف پیشنهاد شده است به همین دلیل پوپولیسم و به طور خاص اخیر استبدادی فشار از پوپولیسم فوران کرده است در حال حاضر. در میان آنها: اقتصادی نژادها و دررفتگی جهانی شدن; اپیلاسیون اعتماد در تاسیس احزاب سیاسی و نهادهای; که بی وقفه با عصبانیت خصمانه استفاده از رسانه های اجتماعی.

خانم Applebaum مشاهده, darkly, “با توجه به شرایط مناسب هر جامعه می تواند به نوبه خود در برابر دموکراسی است. در واقع اگر تاریخ هر چیزی به رفتن تمام جوامع ما در نهایت خواهد شد.”

در تجربه من تعداد بسیار کمی از مردم با من ملاقات در کشور من گزارش شده از خواهد به طور داوطلبانه انتخاب و به زندگی تحت حکومت استبدادی به جای لذت بردن از آزادی های فردی. اما من فکر می کنم بخشی از آنچه خانم Applebaum کتاب در این است: دموکراسی است و نه طبیعی و سیاسی منظور از همه چیز. می توان آن را کثیف. آن را شامل دادن و گرفتن است. آن را به ندرت ارائه می شود رفع سریع. آن افزایشی است. همچنین, آن است که اغلب خسته کننده است.

Autocrats افزایش دموکرات ها مبارزه

آنچه غیر قابل انکار است این است که روند اخیر شده است نسبت به هنجار متلاشیکننده پوپولیستی رهبران. دو اندازه از دموکراسی در سراسر جهان گرفته شده توسط واحد اطلاعات اقتصادی و کرون-بر اساس V-Dem سازمان – آیا تشخیص یک تغییر جهانی نسبت به بیشتر استبدادی دولت است.

به گزارش EIU را “متوسط نمره جهانی” برای دموکراسی در سال 2019 شد که پایین ترین سطح از گروه خود را آغاز کرد نظرسنجی در سال 2006. V-Dem دموکراسی در گزارش سال 2020 دارای اکثریت کشورها به عنوان autocracies برای اولین بار از سال 2001. آن ذکر شده خود را برای اولین بار اتحادیه اروپا وزارت امور خارجه – مجارستان – به عنوان nondemocratic تشریح آن یک “انتخابات رژیم استبدادی.”

V-Dem هنوز تعریف متحده آمریکا به عنوان یک دموکراسی اما گروه های آن با کشور تجربه “قابل توجه و قابل توجهی autocratization.” این EIU کاهش یافته است و آمریکا از آن لیست کامل دموکراسی در حاشیه آن همراه با مجارستان و لهستان و حدود 60 کشور دیگر به یک “دموکراسی ناقص.”

به گزارش EIU معنا را گفتن مشاهدات: مردم ممکن است ناراضی با راه دموکراسی در عمل کار می کند اما آنها را از دست داده است ایمان به ایده آل است.

با استناد به نظرسنجی از مرکز تحقیقات پیو ، EIU اشاره می کند که “جهانی نگرش نسبت به دموکراسی ، نشان داد disjuncture بین هنوز در سطح بالایی از حمایت عمومی برای دموکراسی در سراسر جهان و محبوب ناامیدی با عملکرد دموکراسی است.”

و V-Dem اشاره می کند که در حالی که حمایت از استبداد و ضرب و جرح در رسانه های مستقل و آزادی علمی در حال افزایش است بنابراین جهانی تعداد طرفدار دموکراسی تظاهرات. “سهم قابل توجهی از کشورها با دموکراسی تظاهرات توده ای رز از 27 درصد در سال 2009 به 44 درصد در سال 2019” این گزارش.

در واقع مانند بسیار دیگری در این مایع به طور فزاینده ای جزر و مد در جهان معاصر, سیاست دو دموکراسی مطالعات خانم Applebaum کتاب و حتی درگیری در پورتلند نشان می دهد که حرف آخر را در دموکراسی نشده است سخن گفته است.

یا به غلط نقل مارک تواین است که گزارش ها از مرگ آن ممکن است اغراق آمیز است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im