“دموکراسی در خطر است, آن را در عقب نشینی در آن سنتی پایگاه های … سرخپوستان باید به ایستادن برای خود ارزش

خانه آزادی آمریکایی های غیر دولتی که به ترویج دموکراسی به ارمغان می آورد یک گزارش سالانه حقوق سیاسی و آزادی های مدنی. ترین آن گزارش اخیر ‘آزادی در جهان در سال 2020’ به این نتیجه رسیدند که جهان تا به حال دیده می شود 14 سال پی در پی کاهش جهانی آزادی است. این گزارش نویسنده سارا Repucci صحبت Anam Ajmal:

چه هستند برخی از نگران کننده ترین روند برای دموکراسی در حال حاضر ؟

دموکراسی دچار مشکل است. توسط خانه آزادی است اقدامات 2019 شد و 14 سال متوالی از کاهش جهانی آزادی است. بیشتر مربوط به کاهش نه تنها در دیکتاتوری مانند روسیه یا سوریه: دموکراسی در حال عقب نشینی در آن سنتی احزاب ، در میان 41 تاسیس دموکراسی بیش از نیمی را تضعیف بیش از دهه گذشته است. به عنوان آزادانه انتخاب رهبران خود را کنار بگذارند هنجارهای دموکراتیک ما شاهد ضعف به خصوص در قانون آزادی بیان و عقیده و عملکرد دولت است.

آنچه در حال اساسی دلایل فرسایش دموکراسی در سراسر جهان ؟

وجود دارد بسیاری از دلایل فرسایش. من را به تمرکز بر روی دو. اولین رکود اقتصادی در سال 2008 از سمت چپ افراد کمتر احساس امن و رهبران قادر به بهره برداری از آن احساسات را غیر دموکراتیک حرکت می کند که تقویت چنگال خود را بر روی قدرت. به عنوان مثال قربانی از مهاجران در اروپا است تقویت مجارستان ویکتور اوربان و دیگر رهبران وجود دارد حتی اگر مهاجران را نه یک تهدید واقعی برای امنیت و یا مشاغل در مجارستان. دوم روسیه و به خصوص چین بوده است, پخش كردن, مدل های خود را از استبداد در ابتدا در میان همسایگان و در حال حاضر خیلی بیشتر به طور گسترده ای از طریق اقدامات جدید چند جانبه سازمان ها برای به اشتراک گذاری اطلاعات است که به صورت موازی بین المللی موجود در سیستم آموزش برای مقامات خارجی در حالت های مختلف سرکوب و عظیم تلاش های دیپلماتیک.

باید فن آوری های جدید از جمله سیستم عامل رسانه های اجتماعی و تشخیص صورت, همچنین کمک به کاهش دموکراسی است ؟

اینترنت شده است یک مزیت برای آزادی بیان و توانایی برای نگه داشتن کسانی که در قدرت به حساب آورد. مردم همچنان به ابداع روش های جدید با استفاده از تکنولوژی به دور زدن محدودیت و صدایشان شنیده شود. اما autocrats تبدیل شده اند بیشتر زرنگ و دانا را به عنوان به خوبی. آنها با استفاده از فن آوری برای نظارت بر مخالفان خود را برای اخلال در فرآیندهای انتخاباتی و اشکال جدیدی از آزار و اذیت آنلاین. چین و دیگران صادرات فن آوری ابزار برای سرکوب و حتی اجرای دوره های آموزشی در رسانه های جدید و مدیریت اطلاعات. در سال 2019 خانه آزادی یافت که تقریبا همه کشورها را بررسی کنیم که تا به حال انتخابات برگزار شد در سال گذشته تا به حال تا به حال برخی از فرم های دیجیتال دخالت در انتخابات است.

چه هستند برخی از بزرگترین چالش های پیش روی دموکراسی هند?

دموکراسی در هند باید یک نگرانی عمده برای هر دو سرخپوستان و مردم در سراسر جهان است. به عنوان بزرگترین دموکراسی و یکی که بسیار پر جنب و جوش و هند می تواند یک فانوس دریایی برای مردم مبارزه برای آزادی در تمام گوشه و کنار جهان. اما در حال حاضر بسیاری از سرخپوستان به نظر می رسد کمتر علاقه مند به حفظ کثرت گرا ریشه های خود را دموکراسی از در ترویج بیشتر دیدگاه محدود از آنچه در جامعه هند باید باشد. بزرگترین چالش روبرو هندی دموکراسی است برای پرداختن به نگرانی های همه سرخپوستان در حالی که همچنین محافظت از همه حقوق.

چه هستند برخی از دلایل هند سقوط در رتبه بندی?

در 2019, خانه آزادی دیدم تندتر کاهش آزادی در هند از هر جهان 25 بزرگترین دموکراسی. این است که با توجه به آزادی ما در دنیا روش است که بر اساس اعلامیه جهانی حقوق بشر با ورودی از یک پانل از کارشناسان از هر منطقه از جهان است. کاهش در هند است که با توجه به تحولات مانند بررسی وضعیت تابعیت در آسام است که به طور موثر ارائه شده نزدیک به دو میلیون نفر بدون تابعیت جدید کا که ارائه تابعیت به برخی از گروه های مذهبی از کشورهای همسایه اما حذف شدند مسلمانان و مقامات خشن سرکوب تظاهرات در برابر قانون. هر یک از این اهداف حرکت یک تکه از جمعیت تکان دادن هند را بنیاد شمول. زمانی که یک دولت ناقض حقوق اقلیت آن هموار راه را برای همه برای تبدیل شدن به یک هدف است. که ممکن است رخ دهد تحت این دولت یا تحت های مختلف دولت در آینده است.

چه چیزی می تواند هند را به بهبود آن ایستاده ؟

سرخپوستان باید ایستادن برای ارزش خود را بدون در نظر گرفتن که در حال هدف قرار دادند. آنها باید روشن است که آنها می خواهند دولت برای حفاظت از منافع خود و نه در هزینه حقوق دیگران. سرخپوستان باید همچنان به شرکت در آنها دموکراسی از جمله با رای گیری داوطلبانه در تعامل با سازمان های مدنی و صحبت کردن در زمانی که آنها درک سوء استفاده از قدرت است. دولت باید به دنبال حفاظت از مردم خود و منافع خود را بدون نقض حقوق. آن را باید اصلاح قوانین است که تنها گروه های خاصی برای رفتار نابرابر و دنبال کردن سیاست هایی که سرمایه گذاری بر روی تنوع جامعه هند به جای ایجاد تفرقه و تقسیم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>