تقاضا برای حقیقت یاب به شدت زودرس & ناعادلانه به وضعیت هنوز هم فرار در شرق لاداخ

144 جانبازان باید خطاب به یک بیانیه مشترک به رئیس جمهور, PM, RM, سی دی و ستاد خدمات نقشه کشی با توجه به شکست در, سیاسی و مدنی و نظامی موسسات به خصوص در هوش کسب در جریان چین-هند وضعیت نظامی در شرق لاداخ. آنها خواستار آن شدند که یک “واقعیت-پیدا کردن بدن’ تشکیل شود تا به مسائل مختلف مطرح شده توسط آنها.

به تقاضای یک واقعیت-پیدا کردن بدن’ زمانی که این وضعیت هنوز هم فرار belays قضاوت خوب. علاوه بر پیدا کردن حقایق ‘بدن’ به پیدا کردن گسل با افرادی که در حال حاضر در حال دست زدن به یک فرار و وضعیت بحرانی است. این مکان یک اسلحه به فرماندهان سر در تمام سطوح. این منصفانه نیست.

آن دسته از افسران و مردان که وجود دارد در 16,500 پا قرار دادن زندگی خود را در خطر برای ایمنی و امنیت این کشور است. نمی تضعیف روحیه آنها است. وجود خواهد داشت به کاستی ها و درس در کل این قسمت. برخی از افراد و سیستم ها خواهد داشت ، آنها می توانید صبر کنید. آیا عجله به پرس و جو زمانی که این رویداد هنوز رتبهدهی نشده است ؟ هنگامی که زمان می آید من خواهد بود که برای اولین بار گریه خشن از, کاراکورامز. نه در حال حاضر! ما را به حضور آنها بعد. تا آن زمان به خوبی انجام پسران! در ادامه به نگه داشتن پرچم بالا.

در این شماره از “شکست سیاسی و مدنی و نظامی موسسات به خصوص در هوش کسب’. مطمئن شوید که وجود دارد شکاف در قابلیت و ساختار ما هوش کسب و عملیات. اما آنها شکست خورده مانند آنها در کرگیل? هیچ. اجازه دهید ما را به چشم انداز گسترده تر راست. چین شده است خارش قرار داده و به هند پایین نظامی از آنجایی که ما شگفت زده و مانع آنها را در Doklam در سال 2017. آن را به عنوان تکامل یافته این عملیات شده است استادانه برنامه ریزی شده توسط چین در بالاترین سطح در جزئیات. آن است که perfidy بالاترین مرتبه بعد از این همه دوستی به نمایش در Mamallapuram.

مردم ارتش آزادی تلاش های متعدد تهاجم از Naku لا در هند به DBO, Demchok انگشتان دست, منطقه, چشمه های آب گرم Galwan, Gogra, Depsang Y-junction و شاید در جاهای دیگر در هند. تمام این شده اند رقابت. در هر یک از این مکان تاخت و تاز هستند و هیچ کس و یا ناچیز به جز در Pangong Tso. حتی در اینجا وجود دارد یک درگیری در انگشتان منطقه در اوایل ممکن است. تا جایی که شکست ؟ اگر هر چیزی, هند خنثی چین دو برابر شده است.

بدون کنترل تاخت و تاز در Naku لا و Galwan می تواند منجر به سربازان ما در Giagong فلات یا DSDBO جاده قطع شده بود. اگر هر یک از این تلاش موفق شد آن را قطعا شده است یک فاجعه ملی. اگر کمین در Galwan موفق بوده است و تا به حال چینی ها رنج می برد کمتر تلفات چین را اعلام کرد پیروزی در تمام راه بازگشت به پادشاهی میانه و می خواهم که به رنگ قرمز شهر از داشتن تدریس هند درس. اعتبار کامل به پسران ما برای دادن چین خونین بینی. هند نیروهای مسلح نه تنها برطرف عمده ملی خجالت, اما چین نگاه کوچک و احمقانه است. اگر چین شده است قادر به آمده تا به انگشت-4 در Pangong Tso منطقه آن است که تنها با توجه به زمین با استفاده از یک نسبتا بهتر و سریعتر رویکرد به این منطقه است.

در حال حاضر وجود دارد این است که یک گفت و گو و مشارکت در روند. برخی از متارکه صورت گرفته است. این یک مسافت های طولانی.

این Pangong Tso تاخت و تاز باید تخلیه شود در نهایت. اگر نه چین می ایستد به صورت جدی استراتژیک پیامدهای آن را شروع کرده اند در حال حاضر اتفاق می افتند. اجازه دهید ما نمایشگاه صبر استراتژیک و نه سیاسی یا عاطفی بی حوصلگی. در همان نفس من می خواهم برای اضافه کردن که برخی از ما شایسته ارشد جانبازان شده اند ساخت یک زنبور عسل خط به استودیو تلویزیون. بیشتر بحث مزخرف محض. یکی stooped کم به مطلق profanities. فراموش شده به افسران و یا آقایان ؟

هند است که در یک محله خطرناک با دو هسته ای دشمنان در فعال تبانی. انتظار می رود هر دولت به این نتیجه پیاده سازی مرز توافق با آنها افکار واهی و پوچ. به انتظار شگفتی اتفاق می افتد در دفاع تدارکات ضد شورش استقرار و غیره در این مرحله زودرس است.

در حالی که همه این جانبازان دولت است که آنها هیچ وابستگی های سیاسی محتوای بیانیه خود می گوید در غیر این صورت. برای بیش از نیم قرن پی در پی دولت اند و نه محرمانه از هندرسون بروکس گزارش. باید وجود داشته باشد یک دلیل خوب. من یک باتری فرمانده در Hathungla گردان در طول 1991-92. پسران ما استفاده می شود برای اغلب در سراسر unidentifiable باقی مانده است از مردان که جنگیدند و مردند گمنام در Namka چو در سال 1962. ما بهترین های ما را به افتخار کسانی که مردان شجاع با یک دعا و یک در محل مناسب و معقول در اختیار کسانی که باقی می ماند – استخوان و ظروف سرباز یا مسافر قوطی های کلاه و کفش و همکاران به عنوان امکان پذیر است. آن غمگین است. ما به آنها اجازه استراحت وجود دارد در صلح است.

به طور مشابه, اجازه دهید که هندرسون بروکس گزارش دروغ در آن قبر است. هند نقل مکان کرد آن گذشته است. باز که جعبه پاندورا ممکن است سوختگی سطحی آن بسیار اشخاص هستند که احتمالا پشتوانه این تکریم جانبازان.

144 جانبازان اعلام کرده اند که هر کدام از آنها تنها به نفع هند و نیروهای مسلح در قلب بالا بردن مسائل. من هیچ شکی در آن نیست. برخی از آنها برگزار شد apex موقعیت و هنگامی که کلام در شکل دادن به سرنوشت این کشور است. اگر من مارک آنتونی, من می خواهم بگویم, ‘بروتوس بود یک مرد محترم’. اگر من یکی از سزار در جبهه Ladakh من می گویند ‘Et Tu Brutus’. هند یک دموکراسی و من تنها می گویند: “این نیز بگذرد’. من همچنان به افتخار همکار من 144 جانبازان با وجود ایده های خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>