دلتا هشدار خلبانان ممکن است Furloughs

خطوط هوایی دلتا هواپیماهای پارک شده با توجه به پرواز کاهش است.

عکس: الیاس nouvelage/ایسنا

Delta Air Lines , Inc. را ارسال اعلامیه در هفته آینده به بیش از 2500 خلبانان هشدار بالقوه furloughs به عنوان تقاضای سفر است که هنوز هم بیحال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شرکت هواپیمایی در نامه ای نوشت جمعه.

دلتا و اتحادیه است که نشان دهنده آن خلبانان توافقنامهای در شرایط داوطلبانه بازنشستگی بسته هواپیمایی خلبانان در تلاش برای کاهش تعداد کسانی که مجبور به ترک.

اما بازیابی ممکن است حداقل دو سال دور, جان, خنده, دلتا, معاون ارشد رئیس جمهور از پرواز عملیات نوشت: به خلبانان شب جمعه است.

“در اوایل بازنشستگی به تنهایی به احتمال زیاد نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از خلبان furloughs در دسترس نباشد” آقای خنده نوشت. “حتی با افزایش تقاضای سفر ما دیده ایم در هفته های اخیر انتظار داریم درآمد در تنها 25 درصد از آنچه در آن بود در تابستان گذشته.”

شرکت هواپیمایی و اتحادیه نیز مذاکره یک توافق بالقوه است که می تواند جلوگیری از furloughs در مجموع برای دو سال اما آقای خنده گفت: شرکت هواپیمایی می خواستم به اطلاع 2,558 خلبانان در خطر قطع تحت کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی عمل شناخته شده به عنوان هشدار عمل به اجازه دهید آنها را می دانیم از امکان.

CNBC قبلا در این اعلامیه.

دلتا دارای بازنشسته و برخی از انواع ناوگان در مجموع به صرفه جویی در پول نقد و پارک صدها جت با توجه به کاهش تقاضای خروج از آن با بیشتر خلبانان از آن نیاز دارد. هنوز شرکت های هواپیمایی شده اند در تلاش برای جلوگیری از اجازه دادن به خلبانان رفتن که باعث هزینه بازآموزی و می توانید آن را مشکل تر برای حمل به سطح شیب دار به عقب تا زمانی که تقاضا می کند دوباره بجای اول برگشتن.

شرکت های هواپیمایی باید همه کارگران خود را در حقوق و دستمزد از طریق پایان ماه سپتامبر تحت شرایط از 25 میلیارد دلار در فدرال کمک دریافت کردند در اوایل سال جاری زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار در زمان برگزاری آورده و تقاضای سفر به نزدیکی متوقف شد. اکثر شرکت های هواپیمایی از جمله دلتا هشدار داده اند کارگران آنها را مجبور به کاهش کارکنان در هنگام Oct. 1 می رسد. حامل های دیگر در حال ارائه مشابه اوایل گزینه های بازنشستگی به کارکنان خود را.

اتحادیه های کارگری به نمایندگی از کارکنان حمل و نقل هوایی در نامه ای به رهبران کنگره این هفته دفاع که حقوق و دستمزد پشتیبانی مالی می تواند تمدید شود یکی دیگر از شش ماه تا 31 مارس سال 2021.

دلتا دارای 7,900 خلبانان واجد شرایط برای بازنشستگی پیش از موعد ارائه می دهند که شامل بخشی برای پرداخت سه سال و یا تا سن 65 سالگی و همچنین سلامت و مزایای سفر.

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8