دلتا سبك پرواز در میان همه گیر

دلتا صعود به حال بالای همسالان در میان سرمایه گذاران در سال های اخیر توسط wooing حق بیمه بیشتر مسافران و تامین هزینه بالاتر از آگهی با بهبود خدمات.

عکس: آدرین Surprenant/مهر نیوز

Delta Air Lines , Inc. دال -4.25% کمرنگ برنامه ای برای تابستان پروازهای میان افزایش Covid-19 نفر در سراسر کشور پس از 5.7 میلیارد دلار ضرر برای آخرین سه ماهه بر عمق بحران مواجه صنعت حمل و نقل هوایی.

مدیر اجرایی اد Bastian گفت که بهبودی از ماه آوریل نزدیک به فروپاشی داخلی پرواز متوقف شده بود و دلتا را نصف کاهش تعداد پروازهای آن می افزاید: در ماه اوت به 500.

خطوط هوایی ایالات متحده در حال پیش بینی تحلیلگران برای از دست دادن بیش از 23 میلیارد دلار در این سال اما در حال اضافه کردن به عقب پرواز در یک سریعتر کلیپ از تقاضا برای حفاظت از سهم بازار. هدف این است که به موقعیت خود را برای بازگشت به قبل از همه گیر سطح تقاضا است که انتظار می رود تا سه سال یا بیشتر.

مسافرت هوایی پر است از فرصت ها برای coronavirus انتقال است. Touchless بررسی پلکسی گلاس سپر حرارت چک پشت به جلو شبانه روزی و هواپیما با صندلی های خالی وسط همه در حال حاضر بخشی از تجربه پرواز و در آینده ممکن است به تغییرات حتی بیشتر. تصویر: Alex Kuzoian

“ما انتظار این را بسیار متلاطم بازیابی” آقای Bastian در مصاحبه ای گفت: به عنوان دلتا باز شرکت هواپیمایی گزارش فصل با از دست دادن است که او به نام سرسام آور تصویر از این بیماری همه گیر را ضربه.

دلتا صعود به حال بالای همسالان در میان سرمایه گذاران در سال های اخیر توسط wooing حق بیمه بیشتر مسافران و تامین هزینه بالاتر از آگهی با بهبود خدمات ساخت هواپیمایی به ویژه آسیب پذیر به سقوط نزدیک در سفر کسب و کار.

مرتبط

  • شنیده ام در خیابان: شرکت های هواپیمایی نباید عجله برای جلوگیری از از دست دادن پول
  • کالیفرنیا تعطیل داخل سالن عملیات میله, رستوران ها, سینما
  • چگونه بازگشایی مدارس می توانند با خیال راحت: توصیه های کارشناسان بهداشت و درمان
  • چندپاره و فاقد تأثیرگذاری Covid-19 مرز قوانین گیج یا گمراه کردن شرکت مانع گردشگری

آقای باستین گفت: یک تصویر بهتر از سفر کسب و کار تقاضا نخواهد ظهور تا کار هر روز او را نگه نمی امید زیادی برای کوتاه مدت بهبود است.

در حالی که دلتا کشیده است ده ها تن از هواپیماهای پارک شده به آن به دنبال نگه داشتن خط در قیمت گذاری. بازده یا مسافر درآمد تقسیم بر تعداد مایل پرواز و پروکسی برای کرایه, افزایش در ماه ژوئن سه ماهه از یک سال پیش گفت: آقای Bastian.

او شده است یک آوازی طرفدار نیاز به اقدام دولت برای سیمان اعتماد به نفس در میان پرواز عمومی به نام مسافر متوسط چک و ماسک به الزامی است. دلتا همچنین در ادامه به محدودیت ظرفیت به 60% در آن پرواز برای اطمینان از خالی وسط صندلی.

نظرات خود را به عنوان دلتا در روز سه شنبه گزارش از دست دادن خالص $5.7 میلیارد دلار برای ماه ژوئن در مقایسه با سه ماهه با سود $1.4 میلیارد سال قبل با کاهش فروش 88% در $1.47 میلیارد دلار است. دلار 9.01 ضرر در هر سهم در مقایسه با $4.16 اجماع در میان تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

از دست دادن شامل $2.1 میلیارد دلار هزینه در برابر مخاطرات در سه همکاران خارج از کشور— Latam هواپیمایی گروه SA Grupo Aeromexico SA و خطوط هوایی ویرجین آتلانتیک با مسئولیت محدود.—که همه در مشکل مالی. دلتا همچنین در زمان $3.2 میلیارد دلار دیگر همه گیر اتهامات مرتبط با از جمله بازنشستگی هواپیما قدیمی تر.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

دلتا به پایان رسید سه ماهه با $15.7 میلیارد دلار نقدینگی پس از افزایش تقریبا این مبلغ در ماه های اخیر از جمله $5.4 میلیارد دلار کمک دولت به پرداخت حقوق و دستمزد. آن را تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا برای اضافی $4.6 میلیارد دلار وام های فدرال.

آقای باستین گفت: مکث در بهبود تقاضا خواهد آن را ترک سوزاندن $27 میلیون نقدی در روز در این ماه در خط با آخرین ماه است. آن است که هنوز هم با هدف جلوگیری از از دست دادن پول نقد تا پایان سال, اما این هدف بستگی تقاضای مسافر و هزینه کاهش هواپیمایی که کمک های دولتی اجرا می شود که آن را در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای انجام در Oct. 1.

دلتا صادر کردند اعلامیه به برخی از آن اتحادیه خلبانان و شمارش هزاران نفر از کارکنان به ترک داوطلبانه تحت یک طرح است که بسته جولای 14. آقای باستین گفت: 40,000 کارکنان داوطلب بود برای برخی از فرم مرخصی بدون حقوق در ماه جولای. هواپیمایی متحده Holdings, Inc. هفته گذشته گفت: آن را ممکن کردند تقریبا نیمی از آن در آمریکا کارکنان.

نوشتن به داگ کامرون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de