دلتا گزارش اولین ریزش در پنج سال

برای دلتا و سایر شرکت های هواپیمایی این بیماری همه گیر کوروناویروس قطع تاریخی رونق در کسب و کار.

عکس: راب Carr/گتی ایماژ

Delta Air Lines , Inc. دال -2.28% گزارش سه ماهه اول خود را از دست دادن در طول پنج سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ویران سفر میباشد.

با بسیاری از نقاط جهان با موضوع سفر به محدودیت های دولت و دستور به ماندن در خانه و مسافرت هوایی تا حد زیادی متوقف شد. مسافر, حجم کاهش یافت 95 درصد در ایالات متحده و شرکت های هواپیمایی انتظار ترس از بیماری به وزن به شدت در تقاضای سفر برای آینده قابل پیش بینی.

برای دلتا و سایر شرکت های هواپیمایی, ویروس قطع تاریخی رونق در کسب و کار. Delta نوشته شده بود 10 سال متوالی از سود سالانه و پیش بینی شد یک سال دیگر از شناور تقاضا در سال 2020 است. هواپیمایی گذشته افت فصلی در سه ماهه چهارم سال 2014.

چشم انداز تغییر به طور ناگهانی به عنوان ویروس گسترش فراتر از چین است. 18% کاهش درآمد دلتا گزارش آخرین سه ماهه در روز چهارشنبه است به احتمال زیاد تنها آغاز کار به دلیل همه گیر کامل اثر سرما در سفر را نگه دارید تا مارس. دلتا گفت: این انتظار از 90% کاهش در درآمد در طول سه ماهه دوم.

“این واقعا بی سابقه ای برابر برای همه ما از جمله صنعت هواپیمایی” دلتا مدیر عامل اد Bastian گفت. “دلتا اقدام قاطع به اولویت بندی ایمنی کارکنان و مشتریان در حالی که حفاظت از کسب و کار ما و تقویت نقدینگی.”

مرتبط

  • دلتا CFO خواستار بازنشستگی
  • ریچارد برانسون دعوا به صرفه جویی در سفر, گردشگری, امپراتوری
  • هواپیمایی Tech درآمد به نگاه به بحران
  • آن را امن برای سفر به هر نقطه? خود را Coronavirus پاسخ سوالات

دلتا گزارش از دست دادن خالص $534 میلیون دلار برای سه ماه اول سال از سود $730 میلیون دلار در طول سه ماهه اول سال 2019. تنظیم درآمد چرخش به از دست دادن $326 میلیون یا 51 سنت یک سهم از سود 96 سنت به اشتراک گذاشتن یک سال پیش.

زیان ساخته اند حفظ نقدی یک اولویت است. دلتا است که با هدف کند کردن سرعت که در آن در حال سوختن است از طریق پول نقد از $100 میلیون در روز در پایان ماه مارس به 50 میلیون دلار در روز تا پایان ماه ژوئن است. شرکت هواپیمایی انتظار به پایان سه ماهه دوم با 10 میلیارد دلار نقدینگی از 6 میلیارد دلار در حال حاضر است. پل Jacobson, دلتا دارایی رئیس توافق کردند به تماس های خود را برنامه ریزی بازنشستگی برای کمک به هدایت هواپیمایی را از طریق بحران است.

دلتا گفت: آن را مطرح کرده است $5.4 میلیارد دلار از مارس از جمله وام و $1.2 میلیارد معامله به فروش هواپیما و اجاره آنها را به عقب. شرکت هواپیمایی نیز به دنبال کمک دولت به کارگران پرداخت در ماه های آینده نیز گفت: در حال حاضر دریافت اولین معادل 2.7 میلیارد دلار در بودجه از وزارت خزانه داری نیمی از آنچه که آن را دریافت خواهد کرد که تحت برنامه. شرکت هواپیمایی نیز واجد شرایط برای اضافی $4.6 میلیارد دلار وام از دولت است.

به عنوان برنامه ظهور برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده جدید وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها فکر می کنم از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Ronald G. لوپز/زوما سیم

برای کاهش هزینه های دلتا تمدید شرایط پرداخت با فرودگاه فروشندگان و lessors; کار با تولید کنندگان به عقب راندن هواپیما تحویل; برش اجرایی پرداخت و پارک هواپیما. شرکت هواپیمایی نمی تواند کاهش نیروی کار خود را در ماه های آینده به عنوان یک شرط دریافت فدرال کمک اما برخی 35,000 کارکنان داوطلب شده اند برای مرخصی بدون حقوق.

هواپیمایی متحده Holdings, Inc. گزارش pretax از دست دادن $2.1 میلیارد دلار در طول سه ماهه اول از جمله خاص و یک بار اقلام مانند کمک هزینه برای از دست دادن وام به جنوب هواپیمایی آمریکایی. ایالات گفت: آن است که بهره برداری از بازارهای سهام در تلاش برای تقویت ترازنامه—فروش سهام به جمع آوری بیش از 1 میلیارد دلار.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>