دلتا آمریکا برای اصلاح ظرفیت غربی مدیر عامل شرکت به پرداخت قطع

خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی صحبت در حمل و نقل هوایی سالانه اجلاس سران در واشنگتن, دی سی, 5 مارس.

عکس: نیکلاس kamm/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شرکت های هواپیمایی در جمعه دقیق تاثیر رشد coronavirus برش بیشتر پروازها در بازارهای داخلی و بین المللی پارکینگ هواپیما انجماد استخدام و کاهش اجرایی پرداخت.

American Airlines Group , Inc. و خطوط هوایی دلتا Inc. هر دو گفتند که برنامه ریزی برای کاهش تعداد پروازها در سراسر شبکه خود را و Southwest Airlines Co. مدیر عامل شرکت Gary کلی کارکنان گفته که او را 10% کاهش پرداخت به شرکت هواپیمایی چهره ترین رکود شدید در دهه به دلیل گسترش coronavirus.

این حرکت به عنوان رزرو باید کاهش یافته در حال رشد در میان مسافر ترس در مورد سفر و نگرانی هایی است که بهبود می تواند ماه به جای سریع bounceback بسیاری تا به حال در ابتدا پیش بینی زمانی که این ویروس برای اولین بار شروع به تاثیر سفر در اوایل این سال است.

آخرین Coronavirus

  • چین گزارش 19 موارد جدید.
  • رئیس جمهور چین باعث می شود اولین سفر خود را به ووهان پس از بحران آغاز شده است.
  • در سطح جهان تعداد کل تایید coronavirus موارد 115 در سراسر کشور و مناطق صعود به 114,544.
  • کره جنوبی گزارش 131 جدید, موارد, بسیاری از آنها مربوط به مرکز تماس.

آمریکا گفت که قصد دارد به برش داخلی پرواز با 7.5 درصد کاهش فرکانس در بازار که در آن این عمل بسیاری از پروازها. آن را کاهش می دهد بین المللی پرواز 10% برای تابستان اوج فصل مسافرت.

دلتا گفت: این پارک خواهد شد برخی از هواپیماها و کاهش ظرفیت در سراسر شبکه خود را برش بین المللی ظرفیت به میزان 25 درصد و ظرفیت داخلی به اندازه 15٪. دلتا همچنین گفت: این امر توقف استخدام و ارائه داوطلبانه ترک گزینه های در علاوه بر این به تعویق انداختن 500 میلیون دلار در هزینه های سرمایه ای و تعلیق به اشتراک گذاری buybacks. حامل گفت: این امر در نظر بازنشستگی برخی از هواپیماهای اولیه.

مدیر عامل دلتا اد Bastian گفت: “ما دشوار است اما لازم است بلافاصله تصمیم به کاهش ظرفیت و در حال اجرای کاهش هزینه ها و جریان نقدی طرح در سراسر سازمان است.”

در خارج از کشور, کمیسیون اروپا به تصویب تعلیق فرودگاه-slot قوانین است که اجازه خواهد داد که شرکت های هواپیمایی برای کاهش ظرفیت بدون خطر از دست دادن سود برخاست و فرود حقوق به گفته افراد آشنا با این موضوع.

این حرکت که می تواند امضا شده در اوایل بعد از ظهر سه شنبه را با ارائه کمک های قابل توجهی به صورت داخلی و بین المللی حامل عامل در اروپا است. برخی از شده اند عامل نزدیک به خالی پرواز در داخل و خارج از متراکم هاب مانند فرودگاه هیترو لندن, برای حفظ اسلات.

تحت اصطلاح “استفاده از-آن-یا-از دست دادن-آن” فرودگاه اسلات قوانین خطوط هوایی باید با استفاده از برخاستن و یا فرود حافظه در یک سطح حداقل 80% به نگه داشتن پرواز حقوق برای فصل آینده است.

جنوب غربی به کلی کارکنان گفته که این ویروس ایجاد کرده است یک چالش جدی تر از هر صنعت مواجه شده است و پس از 9/11 “و این ممکن است بدتر است.”

“سرعت و شدت کاهش خیره کننده است” آقای کلی گفت: در یک پیام ویدیویی که روز شنبه مشاهده شد توسط وال استریت ژورنال. جنوب غربی قبلا گفت: کاهش رزرو می تواند منجر آنجا که 300 میلیون دلار در درآمد از دست رفته در ماه مارس به تنهایی.

این ویروس تست هواپیمایی توانایی برای آب و هوا نوع بحران اقتصادی آنها قول داده اند که سرمایه گذاران آنها می تواند مقاومت در برابر پس decadelong اجرا از صنعت سود. در حالی که افت شدید قیمت سوخت است که به احتمال زیاد برای از بین بردن فشار حامل روبرو هستند یک جهانی-شوک تقاضا است که به نظر می رسد سخت تر از هر چیزی آنها مواجه می شوند پس از 9/11.

آمریکا را کاهش پروازهای داخلی را شامل لغو مسیرهای که در آن مشتریان می تواند به راحتی جایگزین. برخی از مسیرهای داخلی را افزایش, اگر چه با بزرگتر هواپیما که استفاده شده است برای پرواز بین المللی. در سطح بین المللی آن را تر و تمیز سرویس به مقصد از جمله پاریس و مادرید. آمریکای لاتین که شده بود یکی از بستگان پناهگاه برای ایالات متحده هواپیمایی بین المللی عملیات را کاهش و از جمله آمریکایی پروازها به مقصد شیلی و اروگوئه.

بالا مدیران شرکت هواپیمایی از جمله ایالات جمهور اسکات کربی آمریکایی مدیر عامل داگ پارکر و جنوب غربی به کلی هستند که میله میله به صحبت در جی پی مورگان را حمل و نقل هوایی, حمل و نقل, & صنعتی کنفرانس روز سه شنبه. این رویداد معمولا در نیویورک برگزار شد را در حال حاضر برگزار می شود از طریق تلفنی.

هر سه خطوط هوایی گفت, صرفه جویی در سوخت می تواند یک پوشش نقره ای به دلیل قیمت نفت تار و مار. آمریکا ثابت کاهش هزینه در حد 3 میلیارد دلار در ارائه آماده برای کنفرانس.

اصلاحات & Amplifications
هواپیمایی متحده جمهور اسکات کربی, American Airlines, مدیر عامل داگ پارکر و خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی میله میله به صحبت در جی پی مورگان را حمل و نقل هوایی حمل و نقل عمومی و صنعتی کنفرانس در روز سه شنبه. نسخه قبلی شامل اشتباه در روز است.

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de