دل در عملیاتهای مقابله به فروش RSA امنیت کسب و کار به خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت STG

RSA کمک می کند تا شرکت های تایید هویت کاربر و مدیریت دیجیتال دیگر-خطرات امنیتی.

عکس: Jaap Graham Bowes/زوما پرس

دل Technologies, Inc. نزدیک شدن یک معامله به فروش آن RSA امنیت سایبری کسب و کار به خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت به بیش از 2 میلیارد دلار به گفته افراد آشنا با این موضوع.

با فرض اینکه مذاکرات نمی افتد از هم جدا Dell اعلام می تواند یک معامله در اسرع وقت سهشنبه به فروش کسب و کار به STG Partners LLC یک تکنولوژی متمرکز خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت به مردم گفت.

RSA که دل گفت: خدمت 30,000 مشتریان اعم از بانک ها به مصرف کننده-محصولات سازندگان کمک می کند تا شرکت های تایید هویت کاربر و مدیریت دیجیتال دیگر-خطرات امنیتی. RSA نیز اجرا می شود کنفرانس امنیتی از جمله یکی به جای برنامه ریزی شده در این ماه در سان فرانسیسکو.

امنیت سایبری کسب و کار شده اند محبوب دستیابی به اهداف به تازگی به عنوان شرکت در مسابقه برای نگه دارید تا با به طور فزاینده پیچیده امنیتی نیاز در عصر دیجیتال. آنها را به خود جلب علاقه از شرکت های بزرگ و مالی خریداران به طور یکسان از جمله خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت هایی که خرید تاسیس امنیت کسب و کار با هدف ترکیب و بهبود آنها.

Broadcom , Inc. در سال گذشته خریداری شده Symantec Corp ‘s سازمانی کسب و کار برای $10.7 میلیارد ترک مصرف کننده کسب و کار در حال حاضر شناخته شده به عنوان NortonLifeLock Inc. مک آفی آنتی ویروس نرم افزار متعلق به شرکت Intel Corp. و خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های در نظر گرفته شده هر دو یک IPO و مقابله با NortonLifeLock وال استریت ژورنال گزارش کرده است.

دل به دست آورد RSA زمانی که آن را پرداخت 60 میلیارد دلار برای خرید EMC Corp در سال 2016 یکی از بزرگترین تکنولوژی ادغام در تاریخ است.

Dell بازگشت به بازار عمومی در سال 2018 پنج سال پس از آن eponymous دل و خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت Silver Lake آن را در زمان خصوصی در بزرگترین-تا کنون تکنولوژی قوی تر خریداری کنند.

به جای سنتی ارائه عمومی این کامپیوتر شخصی ساز و داده ها-ذخیره سازی شرکت تصمیم گرفتند برای یک مجتمع 24 میلیارد دلار پول نقد و سهام معامله است که در آن خرید از سهامداران از قبل موجود در انبار که دنبال دل علاقه در نرم افزار-ساز VMware , Inc.

پس از بازگشت خود را به بازار عمومی در دسامبر 2018 و دل و تحت فشار بوده است از وال استریت به ساحل تا منابع مالی خود را پس از مصرف در بدهی های اضافی برای معامله. قیمت سهم آن افزایش یافته است و حدود 16% از بعد آن شروع معاملات بسته شدن جمعه در $52.88.

فروش RSA واحد نیز اجازه می دهد دل به تمرکز بر روی هسته ی اصلی آن کسب و کار است.

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected] و میریام Gottfried در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im