دل به بررسی Spinoff از 50 میلیارد دلار سهام در VMware

دل گزینه برای VMware شامل خرید بقیه ابر غول نرم افزار.

عکس: Richard B. لوین/زوما پرس

دل Technologies, Inc. بررسی گزینه ها از جمله یک spinoff برای آن حدود 50 میلیارد دلار سهام در VMware, Inc. به عنوان PC ساز به دنبال افزایش ارزش سهام آن است.

Dell به تازگی لگد کردن یک فرآیند برای کشف امکان تخلیه سهام در ابر-نرم افزار های غول پیکر و یا مصرف سایر مراحل است که می تواند شامل خرید و بقیه از VMware به گفته افراد آشنا با این موضوع. این شرکت در حال کار با مشاوران این افراد گفت.

همچنین ممکن است دل را به انجام هیچ چیز نیست. بررسی آن در مراحل اولیه است و هیچ تصمیم قریب الوقوع است.

هدف از این بررسی این است که به آدرس یک فاصله بین دل ارزش بازار حدود 36 میلیارد دلار و ارزش آن 81 درصد از سهام خود در VMware که نشان می دهد این بازار است که تعیین ارزش کم و یا هیچ به دل اصلی کامپیوتر و داده ها-ذخیره سازی کسب و کار. جدا این شرکت می تواند کمک به برجسته کردن ارزش یک و یا هر دو کسب و کار.

به سرخوردگی از برخی از دل سرمایه گذاران سهام این شرکت به سختی budged پس از بازگشت به بازارهای عمومی در سال 2018 با وجود بیش از 50 درصد افزایش tech-سنگین شاخص Nasdaq Composite در همان دوره است.

یک معامله شامل VMware, پخش عمده در رشد سریع بازار برای ابر نرم افزار همچنین می تواند طراحی شده برای کمک به Dell عدد کاهش آن 48 میلیارد دلار بدهی ،

Dell به تازگی سازمان یافته گروه های کاری برای کشف فرصت های مختلف برای VMware خطر است. اولیه گزینه یک spinoff به دل سهامداران از سهام برخی از مردم گفت. دل است که ارزیابی های مختلف پیامدهای چنین حرکت از حاکمیت شرکتی به ساختار سرمایه و چگونه این شرکت ها کار می کنند پس از جدایی این افراد گفت.

هر گونه حرکت بعید است قبل از سال آینده. دل نمی توانید چرخش خود VMware سهام معاف از مالیات تا سپتامبر 2021 یا تقریبا پنج سال پس از PC ساز همراه با EMC Corp به دلیل یک قانون نیاز به هر دو شرکت درگیر در یک spinoff به عمل به طور مداوم برای مدت پنج سال به واجد شرایط برای درمان است.

Dell تاسیس توسط مایکل دل در سال 1984 رفت و خصوصی در سال 2013 قوی تر خریداری توسط آقای دل و خصوصی-شرکت سهام دریاچه نقره ای. آنها متعهد مالی پیچیده حرکت می کند که آن را بازگشت به بازارهای عمومی و پنج سال بعد.

Dell سهام بسته در $48.29 دوشنبه در مقایسه با $45.43 در اولین روز از معاملات در اواخر سال 2018 است. Dell سرمایه گذاری رئیس تام شیرین گفت: در ژوئن 15, وبلاگ, پست, است که شرکت را در اولویت عبارتند از: بهینه سازی آن ساختار سرمایه.

VMware یک موقعیت قوی در بازار برای “hybrid”, ابر, که در آن شرکت های بزرگ مخلوط عمومی خدمات ابری مانند کسانی که از آمازون.com , Inc. و Microsoft Corp. با خصوصی خود را در شبکه های. آن است ارزش بازار حدود 62 میلیارد دلار است.

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8