تحویل شرکت کردم PPP وام حتی به عنوان تقاضا افزایش طول همه گیر

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که بخش نظارت چک حفاظت از برنامه.

عکس: Al Drago/CNP/زوما پرس

واشنگتن—جان Mercadante e-commerce کسب و کار تحویل سوزش پول از دست رفته پرداخت بدهی و تلاش برای افزایش سرمایه قانونی براده نشان می دهد قبل از دو رویداد روشنتر شرکت خود را به بخت و اقبال.

اولین coronavirus همه گیر ضربه منجر به افزایش تحویل سفارشات خود را برای حمل و نقل و تدارکات Systems , Inc. مشتری, Fla. و حتی به عنوان کسب و کار رو شلوغ دو از شعبه های آن واجد شرایط برای بخشایش وام جمعا به مبلغ 3.4 میلیون نفر تحت دولت فدرال چک حفاظت از برنامه.

این داد و ستد عمومی شرکت شناخته شده توسط آن ticker symbol TLSS, نبوده است, متهم ناشایستگی. اما آن وضعیت مالی و کسانی که از دیگر شرکت هایی که دریافت PPP وام در انتظار هستند تحت بررسی به وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک تعیین اینکه آیا PPP وام واجد شرایط برای بخشش.

در آوریل خزانه خواسته عموم معامله شرکت هایی که دریافت وام به بازگشت پول خود را به روز هدایت به آن را روشن است که وام گیرندگان باید به حساب “خود را در زمان فعالیت های کسب و کار” از جمله توانایی خود را برای دسترسی به پول نقد برای حمایت از عملیات در حال انجام.

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

دیوید Bamberger یک وکیل به نمایندگی از TLSS گفت: این شرکت درخواست برای وام مناسب بود و این برنامه به دنبال به وام ببخشند.

“دولت فدرال ارائه یک نجات دهنده زندگانی ما واجد شرایط بودند و ما شناور نگه داشته. به عنوان یک نتیجه, بنابراین ما بودند کارکنان” آقای Bamberger گفت: در پاسخ به ایمیل فرستاده سوالات.

اما دیگران می گویند که شرکت هایی که نمی رنج می برد در طول بحران باید به پرداخت وام های که طراحی شده برای کمک به شرکت های کوچک—به طور کلی تعریف شده به عنوان داشتن 500 یا کمتر کارکنان تمام وقت—حفظ حقوق و دستمزد خود را از طریق این بیماری همه گیر.

“در شرایط وام بخشش من در مورد شرایطی که در آن کسب و کار اعمال می شود به صورت وام دریافت کرده اما در واقع شاهد کاهش در درآمد در همه” گفت: سناتور. میت رامنی (R. یوتا) در اخیر سنا شنوایی. “آن را باید به واجد شرایط برای بخشش.”

در آن 2019 گزارش سالانه مورخ 29 مه حمل و نقل و لجستیک سیستم گفت: این بیماری همه گیر “تا به حال حداقل اثرات آن بر ما نتایج حاصل از عملیات.” این شرکت هنوز گزارش آن در سال 2020 درآمد.

سخنگویان وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک این دو سازمان در حال اجرا این برنامه کاهش یافته است به نظر TLSS.

تحت فدرال محرک قانون شرکت های که در دیدار با الزامات مورد نیاز برای واجد شرایط بودن و صرف PPP وام می توانید هر دو اصل و سود ببخشند. PPP وام در حال حاضر در مجموع بیش از $514 میلیارد دلار به بیش از 4.6 میلیون وام گیرندگان.

جاشوا فرانسه یک شریک در بوستون بر اساس قانون شرکت Nutter McClennen و ماهی های سهامی عام است که مشاوره PPP وام گیرندگان اشاره کرد که قانون به سادگی نیاز به PPP وام گیرندگان به گواهی است که “عدم اطمینان از شرایط اقتصادی فعلی باعث می شود لازم است درخواست وام برای حمایت از ادامه عملیات واجد شرایط دریافت کننده.”

“فوری من اولین واکنش زمانی که این قانون برای اولین بار بیرون آمد ‘شما می توانید درایو کامیون از طریق آن’,” او گفت:.

پس از آقای رامنی مطرح نگرانی خود را در ژوئن 10 جلسه دیابت مارکو روبیو (R., Fla.), یکی از کلیدی تدوین کنندگان از PPP به او گفتم که وجود دارد یک دلیل کنگره نیست به صراحت شرکت را مجبور به نشان دادن آنها درآمد از دست رفته به دریافت وام های خود را ببخشند. انجام این کار را ایجاد مدارک بار و حتی ممکن است مجازات کارآفرینان که خلاق راه های جدید برای پول در طول بحران آقای روبیو گفت.

دولت وام بخشش برنامه می پرسد کسب و کار به ارائه اطلاعات در مورد هزینه های حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر. آن را نمی کند, سوال در مورد درآمد.

TLSS کند 99 درصد از کسب و کار خود را با آمازون. com, Inc., با یک ناوگان از حدود 250 کامیون حمل بسته با توجه به براده.

درآمد بیش از دو برابر سال گذشته این شرکت می گوید اما آیا هزینه های عملیاتی. بهره بدهی های خود را بیش از سه برابر شده است. این گزارش $14.5 میلیون دلار ضرر در سال 2018 و $44.9 میلیون دلار ضرر در سال گذشته است.

در اوایل سال 2020 قبل از همه گیر در زمان برگزاری TLSS بود “عملا ورشکسته” گفت: آقای Bamberger. “وضعیت آنقدر وخیم این شرکت به طور فعال با توجه به بسته شدن برخی از مکان های خود را و فسخ رانندگان است.”

دو TLSS تابعه نخست EFS و ShypDirect کاربردی برای PPP وام با M&T Bank Corp. در آوریل 8, گواه است که وام لازم بودند به دلیل عدم اطمینان اقتصادی.

روز بعد از ارسال در نرم افزار آقای Mercadante در نامه ای به سهامداران است. “حمل و نقل طبقه بندی شده به عنوان یک کسب و کار ضروری,'” رئیس و مدیر عامل شرکت گفت. “مصرف کنندگان شده اند را افزایش خریدهای آنلاین با توجه به sequestering منجر به رشد تقاضا برای خدمات ما است.”

آقای Bamberger گفت: افزایش تقاضا برای حمل و نقل نیست لزوما ترجمه به سود TLSS با توجه به رقابت شدید در تحویل بخش. او همچنین گفت: این بیماری همه گیر ایجاد عدم اطمینان در مورد جنبه های بسیاری از کسب و کار مانند بهداشت یا در دسترس بودن از رانندگان.

بدون PPP وام “این شرکت به احتمال زیاد تا به حال برای کاهش کارکنان کاهش یا از بین بردن برخی از عملیات, و احتمالا حتی فایل برای ورشکستگی حمایت می کند. ما به احتمال زیاد هرگز قادر به زنده ماندن” او گفت:.

بانک مورد تایید هر دو وام اواخر مارس ارسال $2,941,212.50 تا نخست EFS و $504,940 به ShypDirect. M&T سخنگوی تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

نوشتن به رایان تریسی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>