تحویل تحت فشار: USPS به خانواده من یعنی چه

يه چيزي هست که ميتونم در مورد بابا بگم چه در محل کار و چه در خانه، او همیشه تحویل داده است.

پدرم الان بازنشسته شده، اما او نحدود 40 سال را صرف کار برای سرویس پستی آمریکا کرد. برای بسیاری از خانواده های سیاه پوست طبقه متوسط مانند من، آینده نامشخص USPS در مورد بیش از تحویل ایمیل و یا حتی انتخابات نوامبر است. حدود یک چهارم از کارکنان USPS سیاه پوست هستند. حتی با مبارزات خود، اداره پستی هنوز نشان دهنده یک فرصت است.

وقتي پدرم مدير ارشد شد، تحرک بالايي اون فقط به پول نبود در مورد زماني بود که اون مجبور بود با برادرام و من تو ي آخر هفته ها بگذرونه پیشرفت همیشه در کیف پول شما نشان نمی دهد. اغلب اوقات، آن را نشان می دهد تا در خاطرات دوران کودکی. من به سختی بسیاری از چیزهایی که پدرم من را به عنوان یک بچه خریده به یاد داشته باشید. من زماني که با هم بوديم رو يادمه

پدرم هميشه براي خانواده و جامعه اش تحويل ميده وقتی موضوع اداره ی پستی می شود، امیدوارم کمی تحویل بشود، چون می دانم از دست دادن اداره ی پستی برای خانواده های سیاه پوست طبقه کارگر چه معنی خواهد داشت.

در طول دوران کاری نزدیک به ۴۰ ساله اش با سرویس پستی ایالات متحده (USPS)، پدرم ساعت های بی شماری کار می کرد. بعضی از آن زمان در خانه ریخته، زمانی که من به گنه تا اسناد را برای او در نوجوانی تایپ.

یک چیز می توانم در مورد پدر ، هر چند — چه در محل کار و یا در خانه ، او همیشه تحویل داده وجود دارد.

برای بسیاری از خانواده های سیاه پوست طبقه متوسط مانند من، آینده نامشخص USPS در مورد بیش از تحویل ایمیل و یا حتی انتخابات نوامبر است. حدود یک چهارم از کارکنان USPS سیاه پوست هستند. حتی با مبارزات خود، اداره پستی هنوز نشان دهنده یک فرصت است.

در برخی موارد، آن دسته از آموزش های فروتن طبقه کارگر، اعتبار حرفه ای و مشهور ی را به دنبال داشته اند. یکی از نمونه های آن Rep. Karen Bass، صندلی کنگره سیاه قفقاز و یکی از زنان ذکر شده به عنوان انتخاب بالقوه برای معاون رئیس جمهور در بایدن / دموکرات بلیط. پدر نماینده باس حامل نامه بود. یکی دیگر از مثال ها دنی گلاور بازیگر است، که به پدر و مادر و اداره پستی خود در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed سال گذشته اشاره کرد.

حسن نیت کن مکین

نویسنده با پدرش، که برای خدمات پستی ایالات متحده برای نزدیک به 40 سال کار می کرد.

داستان آمریکایی های آفریقایی تبار در اداره پستی مشابه داستان سیاه پوستان در آمریکا است – داستانی از پیشرفت سخت در رویارویی با نژادپرستی ظالمانه. آفریقایی های برده شده برای تحویل نامه بین مزارع و شهرها از ریشه های اسارت انسان در آمریکا (و خود کشور) استفاده می شد. در حالی که همیشه در مورد حامل های سیاه پوستان سیاه و سفید برده شده بود برخی از ناآرامي وجود دارد, شورش برده در هائیتی امروزی که در سال 1791 آغاز شد متبلور که آن را در حال تبلور. در زمان قرن نوزدهم، مقامات پستی آمریکایی های آفریقایی تبار را به عنوان حامل های پستی ممنوع اعلام کرده بودند. کنگره این تصمیم را پس از درخواست مشخص ژنرال گیدئون گرنجر از جورجیا سن جیمز جکسون که رئیس کمیته سنا در تأسیس اداره پستی بود، مورد بررسی قرار داد:

پس از صحنه هایی که سنت دومینگو به جهان نشان داده است، ما نمی توانیم بیش از حد محتاط باشیم … طرح ها و توطئه ها در حال حاضر بیش از یک بار توسط [برده ها] کنسرت داده شده است، به افزایش در اسلحه، و زیر پا درآمدن اربابان خود.

… فعال ترین و باهوش ترین [بردگان] به عنوان سواران پستی استخدام می شود. … با سفر از روز به روز، و اختلاط ساعتی با مردم … آنها اطلاعات را بدست خواهند آورد. آنها یاد خواهند گرفت که حقوق یک مرد به رنگ او بستگی نداره. آنها در زمان، معلم برای برادران خود می شود.

… یک مرد قادر در میان آنها، درک ارزش این دستگاه، ممکن است یک طرح است که توسط سواران پستی خود را از شهر به شهر ابلاغ، و تولید یک عملیات عمومی و متحد علیه شما.

در ۳ مه ۱۸۰۲ کنگره آمریکا با تصویب یک قانون اعلام کرد که «پس از روز اول نوامبر بعد، هیچ فرد سفیدپوست آزاد دیگری نباید در حمل پستی ایالات متحده، در هر یک از راه های پس از راه، چه به عنوان پس سوار یا راننده ٔ حمل پستی استخدام شود.» قانون برای بیش از 60 سال تا سال 1865، که همچنین با قانون پایان جنگ داخلی هم زمان بود.

دوران بازسازی زمان وعده بزرگی برای آمریکایی های آفریقایی تبار بود و اداره پستی نمونه ای بود. توانایی کار به عنوان کارگر دستمزد این فرصت را برای زندگی طبقه متوسط به دست می دهد. سیاه پوستان به عنوان استاد، حامل نامه و منش گر منصوب شد. آن دستاوردهای به پایان دوره فروکش کرد، چرا که خشونت سفید و جیم کلاغ سر زشت خود را پرورش داد.

از آنجا که معلوم شد دو دهم دهم – دو دهم دهم و دهم دهم – دوره های نخست پیشرفت سیاه و طبقه متوسط سیاه در چارچوب اداره پستی بودند. در طول دهه، پسامسترهای سیاه پوست به سه اداره بزرگ پستی این کشور در نیویورک، شیکاگو و لس آنجلس منصوب شده بودند. تقاضا برای درمان عادلانه و برابر در دو دو دو دو سال ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ فرصت تحرک رو به بالا و ایجاد حمایت برای آمریکایی های آفریقایی تبار در سرویس پستی را به همراه داشت.

کارگران پستی سیاه نه تنها برای درمان برابر مبارزه می کردند، هر چند. همچنین برای حق اتحاد با هم جنگیدند. اعتصاب بزرگ پستی سال ۱۹۷۰ یک پیروزی چند فرهنگی بود که از دستمزد همه کارمندان پستی محافظت می کرد.

دستمزد منصفانه، درمان عادلانه، تحرک رو به بالا – از بسیاری جهات، اینها از رویای آمریکایی هستند. این آرمان ها زمانی که به زندگی خانوادگی می آید، به طور منحصر به فرد خود را نشان می کنند. وقتي پدرم مدير ارشد شد، تحرک بالايي اون فقط به پول نبود در مورد زماني بود که اون مجبور بود با برادرام و من تو ي آخر هفته ها بگذرونه پیشرفت همیشه در کیف پول شما نشان نمی دهد. اغلب اوقات، آن را نشان می دهد تا در خاطرات دوران کودکی. من به سختی بسیاری از چیزهایی که پدرم من را به عنوان یک بچه خریده به یاد داشته باشید. من زماني که با هم بوديم رو يادمه

پدرم الان بازنشسته شده، اما مثل هر کارمند پستی خوب، هنوز در حال حرکت است. اون مراقب اصلی مادربزرگمه – مادرش اون داوطلب تيم بسکتبال ليگ کليسا هست در طول روزخود به عنوان کارمند پستی، او مربی جوانی در شهر داخلی بود.

پدرم هميشه براي خانواده و جامعه اش تحويل ميده وقتی موضوع اداره ی پستی می شود، امیدوارم کمی تحویل بشود، چون می دانم از دست دادن اداره ی پستی برای خانواده های سیاه پوست طبقه کارگر چه معنی خواهد داشت.

کن مکین نویسنده آزاد و میزبان پادکست “ماکین اختلاف” است. شما می توانید او را در توییتر دنبال @differencemakin.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de