دهلی خشونت

دومین دور از خشونت بود و فقط در اطراف گوشه در سرمایه های ملی پس از اولیه خشونت آمیز ضد کا تظاهرات در جامع میلیا دانشگاه در 15 دسامبر 2019. وضعیت نهفته و آتش زا و بلاغت از بسیاری از کسانی که حمایت از تظاهرات نگه داشته است گلدان جوش. ورود رییس جمهور آمریکا در یک سفر رسمی به هند بود یک زمان بهینه برای معترضین به گراز از محل موردتوجه وتماشای عموم و خشونت ترجیح مسیر به انجام این کار. آیا هیچ جای تعجب است که بخش هایی از دهلی نو فوران خشونت که انجام شده برای بیش از دو روز ؟ می تواند خشونت و حاصل تلفات جانی و خسارت به اموال عمومی و فردی اجتناب شده است و یا حداقل به حداقل برسد? در حقیقت یکی از آنها باید به توافق برسند که آن را قطعا می تواند انجام شده است.

برای اولین بار نقش پلیس دهلی و دیگر نیروهای شبه نظامی بودند که مستقر در پایتخت مطرح شده است و بسیاری از سوالات و درستی است. شاهین باغ اعتراض اجازه داده شده است برای رفتن برای بیش از دو ماه و آن را به نقطه ای رسیده که حتی پلیس مطمئن نیستید که چگونه به مقابله با معترضان و اخراج آنها از فضاهای عمومی است که آنها در حال اشغال است. پلیس به نظر می رسد clueless در و درمانده در مشکلات بودن چهره توسط lakhs از مسافران روزانه همراه با حاصل ترافیک. رهبران سیاسی از مخالفان رهبران دانشجویی و برخی از فعالان اجتماعی در ادامه به ایجاد نفرت و تحریک سخنرانی در اعتراض به برگزاری بود که در حال تبلیغ به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز برگزار شده توسط زنان است. کودکان به عنوان جوان به عنوان سه تا چهار سال و مادران خود شده اند و رقابت با یکدیگر به ببینید که چه کسی می تواند فریاد بیشتر ضد ملی شعار است که شامل تهدید به زندگی نخست وزیر و وزیر (HM). پلیس فقط در ادامه به نشستن و بازی کردن با انگشت شست از طریق تمام این.

هر دو دولت مرکزی و دولت نشان داده اند هیچ ضرورت و اوضاع را تحت کنترل. AAP می دانست که می تواند این وضعیت بهره برداری و جلب نزدیک به صد درصد مسلمان آرا در دهلی دولت در انتخابات از حزب کنگره در حال حاضر پرتاب در حوله. AAP را برای حمایت از این تظاهرات به خوبی شناخته شده بود با وجود رهبران ارشد نه بازدید از شاهین باغ یا اینکه آشکارا صوتی را پشتیبانی می کند. آنها به سمت چپ آن را به خود lieutenants به انجام آنچه مورد نیاز بود. BJP از سوی دیگر امیدوار بود که ضد کا اعتراضات تولید خواهد بود به اندازه کافی دشمنی نسبت به معترضان که منجر به تغییر اکثریت آرا به نفع خود. آیا سیاسی تکرارهای نتیجه در هیچ روشن سفارشات داده شده به پلیس و مقامات اداری هر دو توسط دولت های ایالتی و دولت مرکزی? متاسفانه این را نمی توان رد کرد.

ثابت ضد هند و ضد شعارهای دولت از سیاستمداران اقلیت رهبران و معترضان به نظر می رسد تلاش صبر داد. یک زن و شوهر جوان و بلند پروازانه BJP رهبران تصمیم گرفت از آن زمان برای عمل و گفتار واضح نیست لطفا معترضان و یا مربیان خود را. با توجه به این امور خشونت بود, نتیجه گیری در برخی از نقطه از زمان. مغز به تظاهرات می دانستند که مگر در اعتراض به خشونت تبدیل شد خود را تمام شوم طرح خواهد سقوط تخت. ظاهر تظاهرات مسالمت آمیز بود که هیچ جا برای ماه بود که بدون استفاده از آنها را. ورود رئیس جمهور برای وزارت امور خارجه و utterings از BJP رهبران به سازمان یک محیط مناسب برای رسیدن به هدف خود است. آیا هیچ جای تعجب است که 24ام و 25ام فوریه دیدم برخی از بدترین خشونت ها در دهلی نو در بیش از سه دهه با پلیس همه در دریا در برابر اوباش زد که amuck.

آن بود که پلیس بر روی زمین که شکست خورده اما ارشد پلیس رهبری بود که مایل. محتمل است که پلیس آگاه بودند نه از اوباش بودند که جمع آوری در مناطق آسیب دیده پس از هزاران نفر از افراد مسلح با سنگ و چوب میله بنزین بمب و برخی با اسلحه نه تنها تحقق از هوا نازک. عدم برنامه ریزی و قصد کنترل اوباش در روز یکی از خشونت شد و از راه آن گسترش با پلیس بودن صرف تماشاگران در بسیاری از مکان. شرایط دشوار برای تماس دشوار رهبران و دهلی نو کمیسر پلیس و تیم او نه رنگ خود را با هر گونه شکوه در کل قسمت. بخاطر آن بود که کمیساریای در آستانه بازنشستگی و بنابراین تصمیم گرفت به آن را آسان و فقط آرزو چیزهایی میشه ؟ آنچه تا کنون از آن بود که این هزینه در شهرستان عزیز از نظر زندگی از دست داده و اموال را نابود جدا از تبلیغات بد در سطح بین المللی. این بود تنها پس از آقای شاه HM مداخله که همه چیز شروع به گرفتن تحت کنترل در 25th فوریه. یکی از شگفتی که چرا HM در زمان بسیار طولانی برای آمدن به عمل است.

دهلی سیاسی رهبری در زمینه امروز عمدتا از AAP و BJP شد آشکارا غایب از مناطق وضعیتی وخیم با خشونت است. اما پس از آن اکثر سیاستمداران هند تنها عادلانه آب و دوستان اگر چیز اشتباه آنها در هیچ جا دیده می شود. به عنوان چهره های عمومی و نمایندگان مردم به آنها نمی آیند و ایستاده با آنها در ساعت نیاز است. در حال حاضر که شورش تحت کنترل آنها مردم را به اجتناب و نفرت و خشونت به طور کامل دانستن است که اسب در حال حاضر پیچ و مهره ای خارج از پایدار است. بازی سرزنش گرفته در مرکز صحنه در حال حاضر با mudslinging در سمت. دهلی وزیر ساخته شده یک زن و شوهر از درخواست تجدید نظر دولت مرکزی را در ارتش. این بود که بیشتر خود را نشان می دهد جعلی نگرانی بیش از هر اعتقاد واقعی و یک بار دیگر او فریب مردم است. اگر در نظر او ارتش بود و در واقع مورد نیاز و سپس او و دولت تا به حال قدرت به مصادره همان قانون. اما پس از آن این است که بخشی از خود را همیشه حاضر دورویی که در آن در حالی که حمایت از اعتراضات او نمی خواهید به دیده می شود اقدام علیه آنها.

ضد کا اعتراض شده است شاید بزرگترین چالش برای آقای مودی و دولت او در پنج سال گذشته. وجود یک مکتب فکری است که وجود دارد بدون نیاز به دولت برای تصویب این لایحه به عنوان آن هنوز هم می تواند داده اند تابعیت به تمام مهاجران موجود در کا تحت قوانین موجود. در حالی که این ممکن است ممکن است آن را معقول و منطقی به فرض که دولت می خواست به کشور به طور خاص و جهان به طور کلی که هند همیشه باقی می ماند یک خانه برای هندوها سیک ها بودند و به آنها هیچ کشور دیگری در جهان است که آنها می توانید تماس خود را. یهودیان و مسیحیان اضافه شد در این لیست پس از دولت می دانستند که تعداد آنها از سه کشور همسایه جمهوری اسلامی گنجانده می شود ناچیز است. این اجزاء نیز در این لایحه به نظر می رسد بی طرفانه به عنوان اصطلاح کلی ‘مذهبی اقلیت ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. صوفیان, احمدی و یا شیعه که sub-فرقه های اسلام و نه طبقه بندی به عنوان اقلیت در کشورهای اسلامی.

وقت آن است که BJP رهبری می داند که بودن در قدرت همراه با محدودیت های خود را دارد. یکی به نوبه خود از بیانیه BJP رهبر است, تاثیر لغو امتياز ضد ملی و ضد BJP اظهارات اقلیت و رهبران اپوزیسیون. در حالت ایده آل دولت باید انجام آنچه در آن است و یا آنچه در آن معتقد است باید آن را انجام دهد بدون وارد شدن به هر کلامی رویارویی با چنین رهبران. کسانی که در قدرت اند دیده می شود و به عنوان بیشتر و مسئولانه نسبت به کسانی که نمی. دومی تنها در تلاش برای باقی می ماند مربوطه اما سابق را هیچ از این تکرارهای. وجود دارد این است که درس بزرگ در اینجا برای BJP و امیدوار است که آنها یاد بگیرند که آن را برای آینده است. دولت و حکومت نمی تواند قربانی و یا با تاخیر و به صورت جزئی استفاده سیاسی از آنجا که در برابر ملت ممکن است مجبور به پرداخت یک قیمت بزرگ برای همان. دهلی خشونت فقط ثابت می کند این.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im