دهلی مدیران نمی توانیم به از دست دادن عصبی خود را. Covid هنوز هم می تواند reined در

رسانه های اجتماعی باعث می شود به صورت نگران کننده خواندن در بهترین زمان است. با این کشور ضبط 10,000 عفونت های جدید در 24 ساعت روز شنبه نگرانی در مورد بهداشت و درمان ظرفیت در حال تاخت و تاز در حال به دست آوردن زندگی خود را در رسانه های اجتماعی. کمک مهم است این است که دهلی تاج نرم افزار راه اندازی با هیاهوی بسیار هنوز رنگ یک تصویر گلگون: از 8,637 Covid تخت بیش از 4,412 هنوز هم دروغ گفتن و خالی هستند 296 472 هواکش. یا رسانه های اجتماعی تقویت تنها شکست یا دولت دهلی نو نیست و در کنترل وضعیت زمین.

مسلما دهلی مجموع مورد در هر میلیون (1,382) راه بالاتر از هند (171). اما آن را هنوز هم بسیار کمتر از ده کشور دیگر که در صدر Covid نمودار. نقطه ای کاش به این است که این شهر پایتخت کشور دهلی نو می تواند تعداد منابع بیشتر از هر بخش دیگری از ملت و باید به جلو و از همه متوقف می شود در شرایط تست و تماس با ردیابی. متاسفانه هیچ مدرکی وجود دارد این است که در حال انجام, ارسال این تصور که دولت کاهش یافته است به عقب بر درمان به عنوان اولین خط دفاعی. این یک اشتباه قبر.

پذیرش و تست پروتکل های تغییر قابل توجهی در روزهای اخیر. کسانی که با علائم خفیف هستند که خواسته برای روشن کردن بیمارستان ها و کسانی که بدون علائم خواسته بودن برای تست نیست. در روز شنبه بیش از حد, تست مثبت شد نرخ ارز در محدوده 25 درصد در دهلی نو عنوان شده است بیش از هفت روز به طور متوسط بود که پرچم اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه. تست چرخش بین 4000 و 8000 تست برای بیش از دو هفته در حال حاضر در دهلی نو هر چند آن را باید کوچک به عنوان موارد مثبت نرخ افزایش یافته است. خوب وجود دارد احتمال وجود دارد که هزاران نفر از مواردی که رفت و کشف نشده است که بار دیگر می تواند در کاهش مرگ و میر و در نتیجه کاهش ترس روان اطراف این بیماری است.

دولت دهلی نو در همین حال به نظر می رسد شلاق شدید در همه ذینفعان دیگر در پایتخت. خصوصی آزمایشگاه شدند و مقصر تاخیر نتایج آزمون به دلیل تست بدون علامت بیماران RML بیمارستان اجرا شده توسط مرکز متهم شده بود از معیوب را تست و در حال حاضر بیمارستان های خصوصی در حال مواجهه با گرما. دهلی نو تخمین زده شده است 24,000 تخت در بخش دولتی و 15000 در بخش خصوصی است.
یک تغییر در پذیرش سیاست به ذخیره بیشتر از این تخت برای Covid بیماران یکی از راه های مقابله با ترس در اذهان عمومی است که آغاز شده است. یکی دیگر این است که برای ایجاد موقت بیمارستان: این سوال که چرا 70-day مستند wasnt مورد استفاده برای چنین ظرفیت فرمت. در ضمن پیام در ماسک است که می تواند شکستن زنجیره انتقال فقیر باقی مانده است. با کروناویروس در حال حاضر رسیدن به بخش های فقیرتر از دهلی نو آن است که تنها با ماسک است که می تواند سرعت خود را گسترش.

شاید هند اشتباه در اعتقاد به مستند شد نوش دارو زمانی که ماسک می تواند انجام این کار فقط به عنوان به خوبی بدون هیچ گونه عواقب مخرب. بسیاری از سرزنش بازی در حال رفتن در اطراف. سیاستمداران و افراد مجبور به قطع فعالیت سیاسی. ثابت اعصاب. قبول ما در یک وضعیت دشوار. ریختن ترس روان. دریافت و به کار. و چهره های بهداشت و درمان اضطراری با آرامش و وحدت است. این ابتکار عمل: https://twitter.com/CharityBeds_. این گروه داوطلبانه به حال به مرحله به دلیل دهلی تاج برنامه به روز رسانی بیش از حد به آرامی و اطلاعات متناقض به نظر می رسد. با دولت ضعیف ظرفیت شهروندان نیز باید گام در. این مبارزه می تواند به دست آورد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>